Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezradny18

jak pomóc mojej mamie,nie mamy co jeść

Polecane posty

Gość zzxxccczzxxcc
Ekspedientka, żeby mieć 300zł jakie macie gratis z opieki musi zadylać min tydzień albo i jeszcze dłużej jak daleko dojeżdża do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 8418
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że Ty chodzisz do zawodówki, a piszesz bezbłędnie. Gdybyś miał szanse na studia zaszedłbyś bardzo daleko. Tymczasem pełno jest ludzi po studiach (w tym humanistycznych!), którzy walą takie byki, że aż głowa boli. Na forum włoskim napisała magister italianistyki, że zaprasza na "świerzą" kawę do swojej szkoły językowej. Tu na tym forum z kolei udziela się niejaka Thaisse80, która też pracuje jako tłumacz włoskiego, a po polsku robi takie byki, że aż żal patrzeć! Życie jest jednak bardzo niesprawiedliwe! Zdolni ludzie kończą w zawodówkach, a tłumoki kończą studia i zgrywają wielkich humanistów i tłumaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może potrzebujecie czegoś ,ostatnio sie przeprowadzam i mam dużo rzeczy ,ładne firanki, 2 koce,moge przeslać cos dla mamy.podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzxxccczzxxcc Ekspedientka, żeby mieć 300zł jakie macie gratis z opieki musi zadylać min tydzień albo i jeszcze dłużej jak daleko dojeżdża do pracy. to wesprzyj ją biletem na autobus i się nieprzypierdalaj i wszystkiego oziębłego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ty idz stad zzxxccczzxxcc i sie nie kompromituj. zawsze kurwa jakis troll musi przylesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
jesteś wielkim chłopakiem i masz mega wielkie kochajace serce. Mama się Tobą przejmuje, żeby Ci się nic nie stało jak Twojemu tacie i dlatego się denerwuje już teraz , choć do wyjazdu masz jeszcze rok. Wszystko Ci się ułoży, trzeba w to wierzyć, jesteś pracowity i jak sobie coś postanowisz to będziesz dążył do tego celu z całych sił. Zawód wybrałeś super. Miałam kolege w liceum chodził do zawodówki tak jak ty, nie chciał mieć dziewczyny itd. Potem dowiedziałam sie dlaczego. Bo był biedny, znaczy nie przelewało mu się. W zawodówce uczył się najlepiej. Wszyscy sie z niego smiali że jak taki madry to mógł do liceum iść. I co skończył studia wyjechał za granice do pracy. Widać że mu się powodzi, ma siostre bardzo ja kocha, widać ze pomaga swym rodzicom. Dobrze zarabia, widać to po zdj jakie wstawia na nk z urlopów, weekendów itp. Mam nadzieję że Tobie też się uda, że będziesz szczęsliwy w przyszłości, i dumny że zrealizowałeś swoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam trochę nowych rzeczy do oddania i prosiłam go o email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assa tadarassa assa
no, ale na razie poszedł spać - spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam kolegę mądrego i jest po zawodówce . Smutne to jest. Musiał szybko iść do pracy jego rodzice to alkoholicy ,dno totalne!! Bezradny odezwij się,będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtfzguhij09
pustostany zalapaly sie na prowo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Gagita jesteś obłudna. Piszesz że wolisz pomagać biednym niż dopłacać na nierobów greków a sama wskoczyłabyś pod stół temu co akurat decyduje o łożenie na greków a tego co ma program prorodzinny to nienawidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarzę abym z tobą o polityce dyskutowała ale nie obawiaj się na laskę prezesa się nie piszę ale to chyba nie rubryka w tym temacie ani wiary ani polityki nawet prorodzinnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonnnn
moja zapierdalała jako tirówka dlatego mam bilety na trasie konin wrocław gratis, wszyscy tirowcy ją znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko udało a najlepiej jeszcze więcej. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzxxccczzxxcc -- mam do ciebie pytanie co to za etat że masz 60 zł dniówki nie odbieraj tego jako złośliwość tylko jestem ciekawa co robisz , skoro wiesz jaka ja mam opcję polityczną to pewnie wiesz też co robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonnnn
a bacie to znali w całej polsce wszyscy konduktorzy, jak nie miała na bilet, obciągała w kiblu konduktorom, chwalili ją ,że bez protezki dobrze ciągneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierdalaj stąd gnido parszywa! Damy czapeczkę jak byś chciał wiedzieć,a tobie śmieciu nie dałabym suchego chleba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Gagita google pamiętają. Tylko trzeba umieć z nich korzystać i dlatego wiadomo czyim zostałabyś "ławnikiem". Szkoda że ci się wrażliwość nie włączała jak strajkujący wychodzili na ulice tylko pitolisz,że "naoglądali się egiptów". Obłudna małpa jesteś , bezmózgi sługus tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Moja praca ani mój status materialny nie ma tu nic do rzeczy. NIe jesteśmy na forum GW gdzie nawet roznoszący ulotki mają po 6k netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Jestem pedziem ,dlatego pracuję za takie pieniądze.Nigdzie nie chca mnie do roboty przyjąć.A ciebie przepraszam kochanienka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wow autorze jestem pod wrażeniem:)chciałabym żeby moi synowie byli tacy sami jak dorosna:) trzymam kciuki za Ciebie,mamę i brata,na pewno Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakieś 8500 brutto :0 jak byś chciał lub chciała podyskutować pozostaję do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anapaulaaa
Jak to czytałam ,to prawie płakałam,wspaniały chłopak,zazdoszczę jego przyszłej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super chłopak jak możesz napisz na mail agusagawa@wp.pl sama wychowuję dwojkę dzieci ale coś bym pomogła firana czy coś innego odezwij się pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anapaulaaa
I zauważyłam ,że biedny biednemu chce pomóc,a reszta jest zgryzliwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula_katowice
czesto wieczorem ogladam sobie rozne tematy na kafeterii. Powiem tak tez lekko nie mialam ojciec zmarl na raka 5 lat temu bylo zle bardzo zle matka zaczela pic co za tym idzie nie bylo na chleb. Chcialam pomoc grosza nie oddawalam jej i kupywalam sama zakupy do domu. Z praktyk to duzo nie bylo ale zawsze cos... Wkoncu tak mi podziekowala ze wyrzucila mnie z domu jak mialam 17lat. I jestd mi o wiele lepiej. Mam wszystko co mi potrzeba wiec nie martw sie wyjdziesz na prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
w dzieciństwie stary karmił mnie chujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxccczzxxcc
Podszywacz napisał czym go tata karmił :D Pewnie ci zostało i zostałaś palikociarą :D Nie rozumiem tej frustracji, a zapytałem tylko czy to w porządku że podatnik ich utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może nie jestem w temacie?
Trudno mi uwierzyć w to co pisze ten przykładny młodzieniec,Po pierwsze posługuje się nikiem tymczasowym,czyli pomarańczka,po drugie z tego co mi wiadomo od dawna nie ma już szkół o profilu zawodowym tzw. zawodówek,wszystko polikwidowali? Nie ufam ludziom kafeterii? Czasami czytam te farmazony ale w nie nie wierzę! Fajna wydumana opowieść,gratuluję fantazji.Pewnie zaczniecie rzucać inwektywami bo to normalka na kafeterii ale mnie to nie zraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×