Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Dlaczego kobiety nie interesują się sportem?

Polecane posty

Gość k/arolina
ja się interesuję sportem gram w siatkówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.prostata
nie znam nikogo kto bys sie interesowal sportem. no, moze tylko moj stary, co pierdzi caly dzien w fotel przed wlaczonym eurosportem. to o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojioj
a co wnosi do zycia interesowanie sie i ogladanie rozgrywek sportowych?:O To chyba najbardziej plytkie zainteresowanie jakie mozna sobie wyobrazic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
No to ja jestem płytka:Pbo bardzo interesuję się sportem:)Właśnie czekam na mecz siatkówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pioooo
a ja się nie interesuje sportem, tylko go systematycznie uprawiam. Biegam 5 dni w tygodniu, jeżdżę na rowerze, zimą wskakuję na snowboard i chodzę na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uladana
a co wnosi do zycia interesowanie sie i ogladanie rozgrywek sportowych? To chyba najbardziej plytkie zainteresowanie jakie mozna sobie wyobrazic Zgadzam się w 100% Czy to coś zmienia w życiu? Skłania do przemyśleń? Powoduje jakieś zmiany na lepsze? Zwiększa inteligencję, wrażliwość, wyobraźnie? Jak choćby już nawet film czy książka? To jest tępe wgapianie się w wygłupiających się ludzi. Strata czasu i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola00000
ja też jestem płytka bo kocham siatkówkę i też czekam na mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pausilippia
moze chodzi o to ze aby sa zaharowane po uszy , typowy model rodziny -facet wraca i pada na fotel , oglada tivi , czyta a zona -jesli nie ma bryki tylko tlucze sie komunikacja miejska to juz wraca zmeczon a, po drodze zkupy , odebranie dzieci ze zlopka ,przedszkola, a po powrocie kolejna harowka-lekcje z dziecmi, pranie , prasowanie , sprzatanie , wywiadowki, czytanie ksiazkek dzieciom itp- w tym kieracie jest padnieta to po ch..j jej wiedziec jakie sa druzyny pilakrskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to kobiety
znają się tylko na tym by złapać bogatego faceta albo ruchacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
nienawidze sportu to bez sensu tak dla wlasnej przyjemnosci sie męczyc:) patologia!!!!!!!!!:) mi sie śmiac chce jak mozna biegac za jedna pilka albo biegac ile wlezie....normalnie szok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3213213213
ja się interesuję czynnie, tzn uprawiam jezdziectwo, kiedyś chodziłam na sporty walki. Tak na zasadzie oglądania tv i róznich wyników to mnei nie interesuje to wcale i nie rozumiem czym się ludzie ekscytują i co im daje oglądanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pausilippia
proza zycia-chyba porządki, wizyta z dzieciakiem u dentysty ortodonty , logopedy -jest wazniejsza niz jakis kutafon co kopie piłke no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergs
pausilippia opanuj się, nie dla każdego sport jest mniej ważny niż dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pausilippia
chodzi mi o to ze baby zwykl e mja mniej czasu by siedziec przed tivi i ogladac kutafonow na jakis zawodach, a facet se chla piwo i wie kto i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pausilippia
bylo niedawno euro-w gazeach pokazywano jak nawet znane osoby plci obojga kibicowały-dla mnie bylo to absolutnie obojętne-a spasieni, brzuchaci od piwa kibice -sa dla mnie okropni-brzuch to ma byc deska , 6 pak a nie sadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważniejszy makijaż i ułożone włosy mał ktora lubi splywajacy pot, to takie nie kobiece a rozwinięte mięśnie to już w ogóle, lepiej pojść na shopping, przepraszam- podjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważniejszy makijaż i ułożone włosy mał ktora lubi splywajacy pot, to takie nie kobiece a rozwinięte mięśnie to już w ogóle x Ja lubię :classic_cool: co rozumiesz przez niekobiece rozwinięte mięśnie ? niekobiece jest gdy kobieta zakłada doopę tył na przód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×