Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Czy są tutaj polskie nacjonalistki? Bo tylko takie dziewczyny kręcą mnie ...

Polecane posty

Gość hooola goggda
a co chcesz mieć dziecko co roku jak każa religie i nacjonalisci?coz ale nawet oni nie pomagaja biednym , wielodzietnym , rodzinom, jest zasada-nie licz na ojca zrób sie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
kolego czy zdajesz sobei sprawę, że takich tematów wogóle się nei porusza na pierwszych rozmowach i spotkaniach z kobietami? Nawet jeśli spotykasz sie z lewaczką, ale nie usiłujesz ja do niczego przekonywać, nawet nie poruszacie temtu polityki, to ona z czasem przejmuje twoje poglady. Kobiety w ogromnej większości mają takie same poglądy polityczne jak ich partner. I to nie dlatego że sie tak dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
a co chcesz miec duzo dzieciow . zeby je baba rodzila co roku? A kumple nacjonalisci pomoga je wychować i sypna groszem /buahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety raczej lewicują więc szanse marne. chyba, że poszukaj wśród byłych kobiet arabów, no ale kto by taką chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
:D smieszny jestes szkoda, ze ty nikogo nie krecisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawa kobieta
Jestem, młodzieńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
przeciez nacjonalisci kaza rodzic co rok by polska miala milard ludzi-tak gdzies slyszlam, wiec chcesz miec 20 dziecow conajmniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
ja bym chciała o tym rozmawiać na pierwszej randce i jestem nacjonalistką :) PROVOKATORZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
jak se taka znajdziesz i zrobisz jej duzo dzieci to chyba wiesz z ekaplani ,politycy , nacjonalisci -orędownicy rozmnazania z calkowita obojętnoscia pozwoliliby wam zdechnąc z glodu?lepszy egoizm i indywidualizm niz nalezenie do organizacji-ludzie sa podli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"orędownicy rozmnazania z calkowita obojętnoscia pozwoliliby wam zdechnąc z glodu" Zauwaz że bez więcej młodych ludzi, starzy będa zdychac z głodu, bo nikt na nich robić nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
ale dla mlodych roboty nie ma -to tzw stracon epokolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
wez przyklad -10 bezrobotnego rodzenstwa-wegetuje na zasilku-i co wniosą choc zlotowwke do zusu? no nie , a ich mamusia durna byla ze taka czerede urodzla -zycie i swiat to s aolrutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Wystarczy ze beda robic cokolwiek za jakies pieniadze nawet na czarno, generujac w ten sposob w gospodarce przeplyw pieniedzy. Przeciez ZUS sam sie nie utrzymuje tylko jest subsydiowany extra z budzetu państwa, a budzet państwa zależy od gospodarki tych drobnych robotnikow na czarno, którym trzeba wyprodukowac buty, spodnie i zarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
taaak jasn e- w biednych rodzinach nedz apiszcy -one sa obciazeniem -osoby z takich rodzin -vczesto loduja w wiezieniach i poprawczakch , sa bezdomymi , zebrakami-to g..o generuja-o1/4 polskich dzieci jesyt niedozywiona wiec w takich rodzinach na zarcie wiele nie idzie-no gdzie sa oredownicy rozmanzania bym im pomoc-kaplani i politycy co sie rozczulaja nad wielorodztwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooola goggda
ja zycze calej ludzkosci zeby wymarla-coz nie kocham bliznich wrecz ich nienawidze bo wyrzadzili mi samo zlo -tylko mym bliskim ycze dobrze-a reszta mi zwisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
No to chociaż uczciwie że się przedstawiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
A zapytam na podstwaie czego zakładałeś nieomylność i doskonałość człowieka? Czemu przypoprządkowywałeś ludziom atrybuty boskości? Skąd ci się to wzieło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×