Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tajemnica_on

Hieny, modliszki, czarne wdowy

Polecane posty

Gość nanka O2
O czym ta kziążka? jaki typ?rodzaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest książka o niektórych kobietach, które wysysają życie z mężczyzn. Inaczej mówiąc, męska odpowiedź na ulubioną książkę kobiet "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Myślę, że przez nią ostro spadnie liczba zawieranych w Polsce małżeństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanka O2
autor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam stawiam że liczba małżeństw nie spadnie. Teraz ludzie żyją szybko, mało kto czyta, a że kobiety wysysają życie... życie i nie tylko... ale zawsze można się zorientować czy komuś zależy na osobie czy na zyskach z pozostania z daną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka-niebudka
Autorze postu, nie martw się o spadek liczby małżeństw. Jak ktoś jest dojrzały i wie czego chce to się nie będzie przejmował modliszkami :) nie czytałam tej książki ale czytałam ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Nie sposób nie zgodzić się z tym, co tam jest napisane. Wiele przypadków potwierdza się w życiu :( A kobiety bluszcze i modliszki istnieją na pewno- znam kilka. Ale nie wszystkie takie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zołzy" to w 90% kłamstwa dla łaskotania kobiecego ego. Książka, którą zarekomendowałem jest dużo bliższa prawdy, ale ona nie jest dla kobiet. Mam nadzieje, że odezwie się ktoś, kto również czytał. Zajrzę tu jutro i odświeżę temat, bo teraz jadę po swoją nową zołzę w celu powszechnie wiadomym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pachnie maciejka
Walduś ? Ty nie czytaj takich książek , bo w doła wlecisz :) Kobiety są , były i zawsze będą cudownymi istotami , a jakie są ? To w gruncie rzeczy zależy od mężczyzn . To jak sa traktowane, odzwierciedla ich charakter i ego nie ma tu nic wspólnego z tym co napisałeś :) Generalizujesz Waldusiu , boisz się kobiet ? Nie trzeba, One chcą tylko być na piedestale miłości , bez zdrad, oszustw, kłamstw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pachnie maciejka Z jakiej Ty się bajki urwałeś ? Kobiety to też ludzie, a ludzie są różni, zdarzają się lepsze modele i gorsze... Nie ma ideałów, a już wszystkich kobiet czy facetów nie ma sensu wrzucać do jednego wora. Zdarzają się skrajnie patologiczne modele, jak i ten skrajnie wartościowe. I na pewno nie ma tak że jedne, albo drugie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pachnie maciejka
No, to teraz przeczytaj ze zrozumieniem mój post , a potem wpadaj w samozachwyt ; Kobietą jestem i wiem , co gadam ; Lewa noga , prawa noga i co dalej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pachnie maciejka W Twoim poprzednim poście nie ma ani jednego słowa dotyczącego Twej płci, czytałem. Nie wpadam w samozachwyt, operuje na swojej wiedzy i doświadczeniach, staram się wypowiadać z nimi w zgodzie, tak jak najlepiej potrafię. To co napisałaś dotyczy pewnych modeli, ale nie całości. I proszę wytłumacz mi określenie 'piedestale miłości', tylko rzeczowo proszę i bez żadnego chodzenia na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co czytać książkę
skoro na co dzień to samo mogę zaobserwować w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pachnie maciejka
"I proszę wytłumacz mi określenie 'piedestale miłości', tylko rzeczowo proszę i bez żadnego chodzenia na skróty." Tak jest "Psze Pana" sie robi :))) Miłość jest najcenniejszym uczuciem i żeby je zdobyć , docenić ... potrzebny jest "piedestał" innymi słowy ...dbać o nią i stale mieć na względzie uczucia obojga - to jest piedestał ; Aha...żeby nie było ...kiedy spada , to porażka , nie ma ratunku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Po to żeby zweryfikować swoje zdanie, bo może ktoś zauważył dokładnie to samo. 2. Bo może zawsze ktoś napisał wskazówkę, albo mądrość, czy smaczek na który nie wpadłeś/aś. W najgorszym wypadku zwyczajnie zmarnujesz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pachnie maciejka Mało rzeczowo napisałaś, wszystko przenosisz do świata bajek i baśni - idealizujesz. Wszystko jest takie: och, ach i w ogóle - czarne i białe. Nie stoisz nogami twardo na ziemi. "Lewa noga, prawa noga i co dalej ???" Odnośnie tegoż pytania: 1. "Lewa stopka, prawa stopka, naprzód marsz" Aluzja do pierwszych kroków niemowlaka. 2. "Lewa stopka, prawa stopka, naprzód marsz" W profilu do stałego nicka ustala się stopkę... więc tak mi się barwnie skojarzyło... 3. "Lewa stopka, prawa stopka, naprzód marsz" Czy tam jak wolisz: "Lewa noga, prawa noga i co dalej..." Możesz potraktować jak rozkaz wydany do swoich nóg przed wyruszeniem w podróż...taka bajkowa fantazja... 4. Oczywiście zawsze zostaje możliwość zwyczajnie nabijać się z kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pachnie maciejka
Jestem realistką Szanowny i to bardzo twardo stojącą na placyku; Napisałam zgodnie z życzeniem, to definicja . Znam to uczucie z każdej , nawet "ekstremalnej" strony, uważasz , że powinnam dołować Ludzkość Forumową ? Nigdy w życiu; Sam piedestał nie jest istotą, ale to co na nim , Ludzie, którzy z niego korzystają i sposób w jaki traktują siebie nawzajem . W sekrecie Ci powiem , że kiedyś miałam zadatki na romantyczkę , ale szybko stanęłam na nożęta ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak pachnie maciejka
" Oczywiście zawsze zostaje możliwość zwyczajnie nabijać się z kogoś." ...że niby ja ? och , ach....jak to możliwe co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś co znaczy dla Ciebie, Twoimi słowami, czyli nie napisałaś rzeczowo, znaczy się nie napisałaś zgodnie z życzeniem :) Wychodzi że szybko zostałaś matką. Gdyby zamienić w Twojej wypowiedzi słowo 'piedestał' na fundament - to reszta zaczyna nabierać więcej sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darth vader 1980
Ha! Każda kobieta powinna przeczytać tą ksiażke, by wiedzieć, czego się bać i wystrzegać. Wreszcie ktoś napisał prawdę, jakie baby potrafią być podłe. świetna książka. polecam gorąco, tak samo jak stronę autora: http://hieny.com.pl/ Prawdziwa kobieta jest szczęśliwa, jak ma faceta i może się nim opiekować! Jeśli twoja panna ma inaczej - spierdzielaj i szukaj porządnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
"Jestem realistką Szanowny i to bardzo twardo stojącą na placyku" No ciekawe. Dlatego posługuje się Pani słowami wieloznacznymi, niedookreślonymi? Wszystkei wymieniane pojęcia to nazwy abstrakcyjne - tylko proszę Pani, skąd się wzięły? Zagadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak... Bociana dziobal szpak. A pozniej przyszla zmiana. I szpak dziobal bociana. I byly jeszcze 2 zmiany. Ile razy szpak byl dziobany? kupilem se breloczek do kluczykow od auta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczerpanażyciem
to g****o, bo na tej zasadzie należy niewolić wszystkich potencjalnych morderców, ktoś kto chce kobiety traktować jak przedmioty, bo potencjalnie mogą być podłe jest po prostu mściwym potworem, sorry ale może się po prostu z nieodpowiednią kobietą nie wiązać, ale nie trzeba jej od razu kłaść noża na gardle żeby brała ślub jak jest w Islamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety podle,przebiegłe,zakłamane,pijaczki,d***** faceci egoiści,psychopaci,socjopaci,alkoholicy,k****arze i jesli tacy spotkaja się,gwarantuję,że zaiskrzy a g****o będzie smierdzieć długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczerpanażyciem
bo się kurde takim ludziom wydaje, że kobieta nie może mieć problemów, że kobieta to taki twór, który zawsze wyjdzie doskonały i może tylko albo być dobrą żoną i wtedy zawsze będzie szczęśliwa, jest to oczywiście pewnik albo być istotą bezduszną, która nie ma wyrzutów sumienia, ja na przykład nie wiem czy bym się facetem dobrze zaopiekowała, ja sama się czuję jak takie chore dziecko trochę, naprawdę nie mam wobec nikogo takich złych intencji, chyba najlepiej ostrzegać, jak jeż wystawiać kolce, autor książki jest mścicielem, który jeszcze w dodatku uważa, że nie było nigdy zakonnic: tak wynikałoby z tego co mówił, i że źle, że Ewa Demarczyk śpiewała czy Nico czy ktoś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczerpanażyciem
a artyści powinni istnieć na świecie czy w ogóle nie powinno ich być? zakładając że muszą się zapić i zakładając, że nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×