Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polegalu

dostałam się na reżyserie, jest przyszłość?

Polecane posty

Gość polegalu

dostałam się na warszawską filmówke ale nadal mam dylemat i nie wiem czy wziać się za coś innego czy ryzykować i rzucić się na głęboką wode, bo od zawsze marzyłam żeby zostać reżyserem.. myślisice ze jest poo tym przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona!
Nie ma. Znajomy skończył 3 lata temu i... daje korepetycje z hiszpańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
to może nie miał talentu albo powołania?:) bo ja jak ją skończe to na pewno znajde prace w branży, tylko teraz pytanie czy bede ostrzyć ołówki czy coś więcej.. kolega widac mało ambitny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestes glupia albo nie wi
przeczytaj jeszcze raz co piszesz :o sądze że tak czy inaczej przyszlosci nie masz niezaleznie co wybierzesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzask
jeżeli nie znajdziesz sponsorów to będziesz ostrzyć ołówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
albo jestes glupia albo nie wi oj nie oceniaj ludzi przez swoj pryzmat dziecinko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jestes glupia albo nie wi
gówniaro jestem starsza od ciebie i mądrzejsza, wiec za wiele do powiedzenia nie masz wyżej srasz niz dupe masz i tyle w temacie, glupi nie skuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triceratops
"bo ja jak ją skończe to na pewno znajde prace w branży, tylko teraz pytanie czy bede ostrzyć ołówki czy coś więcej.." będziesz ostrzyć, ale pałkę tego, który ci tą pracę załatwi :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
hahahaha własnie widze, jaka to bardzo mądrzejsza jesteś, że gdy brakuje ci agumentów to próbujesz wyostrzyć język wyzwiskami i obnoszeniem się z tym jaka to ty zajebista nie jestes :) ale prosze bardzo, chociaż tak się dowartościuj skoro inaczej nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
dla was wszystkich na prawde znalezienie pracy opiera się na opierd**aniu ludziom pał ? co za kraaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma. Dobry reżyser powinien mieć wyobraźnię. Ty zadając takie pytanie potwierdzasz ze jej nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
oh megi - z tego co napisałam pewnie jeszcze wywnioskujesz ze mam dwóch czarnoskórych synów, rudego koga, a na śniadanie jadam kroszek z puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasów kieślowskiego nikt po reżyserii nie nakręcił niczego dobrego. teraz w modzie są komedie romantyczne z karolakami, dereszowskimi i adamczykami, a do tego wystarczy 5 klas podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polegalu
tajemnica on w koncu jakaś konkretna odpowiedz, która nie ma na zasadzie objechania kogokolwiek od góry d odołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×