Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dadada ha

polećcie mi jakiś zespół na wesele (Wrocław i okolice)

Polecane posty

Gość dadada ha

bo nic ciekawego nie mogę znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djddiodioijoijds
duo fenix - dwa fyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shynsky Band
sprawdź www.shynsky.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Tango z Wałbrzycha. Dzięki nim goście na weselu mojej kuzynki świetnie się bawili. Dodatkowo mają świetne brzmienie i super głosy także zespół serio godny polecenia! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Tango-z-Walbrzycha.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wałbrzych to rzeczywiście okolice Wrocławia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam dobrze poleciła sala sarah :) mieliśmy fajny zespół na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Playdjs, może nie Wrocław, ale chyba u nich z dojazdami nie ma problemu,a wesela prowadza ich dj genialnie, byłam już na 3 z nimi pod Warszawą i genialnie sie bawiłam, zabawa do rana zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Kinga
polecam Travelling Band travellingband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zespół Ekspert? Tutaj: https://zespolekspert.wixsite.com/zespolekspert możesz zlukać ich stronę, nawet można przesłuchać popularne hity w ich wykonaniu. Grali na moim weselu i było super :) Pozytywni ludzie, fajny repertuar, super prowadzili imprezę, w tym- zabawy weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z dobrego wyboru jeśli chodzi o zespół na wesele. Sa,e już miałem wcześniej zaklepaną, a z doborem zespołu były na początku problemy, bo niektóre miały już zaklepane terminy, a inne nie przekonały mnie do końca jakością muzyczną. Dopiero zespół pana Grzegorza spełniał moje oczekiwania co do jakości muzycznej i nagłośnienia. Materiały co widziałem były bardzo zachęcające. Sprawdzili się na samym weselu wprost idealnie i wszystkim gościom przypadły do gustu ich melodyjne wykonania. Według mnie to prawdziwi fachowcy, a nie weekendowi wyrobnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Paweł
My postawiliśmy na Jeleniogórską formację Bolero. Zespół spełnił nasze wszystkie oczekiwania i zachcianki. Na uroczystości chcieliśmy mieć graną głownie muzykę lat 80 i 90 i tak tez było. Przyjemne trio rozbawiło każdego weselnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazje słyszeć kiedyś zespół Bolero. Nie było to wesele tylko jakaś impreza masowa, dokładnie nie pamiętam. Fakt faktem było to kilka lat temu, ale poziom wtedy był wysoki i myśle, że teraz nadal tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląska formacja Afro Band są bardzo profesjonalni w tym co robią, wykonania utworów to była super sprawa. Dodatkowo prowadzenie i cała wodzirejkę zapewniają i oczepiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół Brygada Pracująca, grali u mnie, u mojego kuzyna i koleżaki. Każde wesele było świetne, a do tego super ludzie, ... https://brygadapracujaca.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jelenia Góra i Bolero gorąco polecam wspaniały zespół z dolnośląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ceny zespołu afro band są z góry ustalane czy indywidualnie? jestem nimi zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje osób które współpracowały z zespołem na czasie. będę wdzięczna za każda odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmax
Afro band jest najbardziej profesjonalny jeśli chodzi o zabawę nic się nie martw oni wszystko organizują ,pozdro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×