Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dadada ha

polećcie mi jakiś zespół na wesele (Wrocław i okolice)

Polecane posty

Gość gość
jeśli chcesz, by Twoje wesele stało się legendą i wszyscy będą je wspominać przez dłuuuuuugie lata, polecam zespół tequila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden zespół nie może się nawet równać z AfroBand! to urodzeni pasjonaci muzyki. Żyją po to aby grać i zachwycać innych swą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś chce mieć gwarancję udanego wesela to jedynie z zespołemTequilla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół Abal jest najlepszy w okolicy ( i nie tylko!) rozkręci nawet teściową ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest zespół tequilla! słyszałam ich na weselu znajomwj i teraz nie mogę się doczekać własnego ślubu, bo mają nam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexOla
A ja odradzam zespoły. Byłam na trzech weselach u znajomych, którzy płacili za zespół ok. 4000--6000 zł, w tym jeden skład na żywo i nie dało się tego słuchać. Jedno trio(niby z wyzszej półki, wokalista zjezdzał z lini melodycznej, podkłady midi (a niby grane na żywo), ekipa 100 % na zywo grała smety i wszystko w jednym rytmie.Trzeci zespoł to cała impreza Disco polo biesiada. Ok, rozumiem kilka kawałków typu majteczki w kropeczki, ale nie 12 godzin! Na swoje wesele mam DJ z wokalem na żywo i dogrywanymi instrumentami. Repertuar z góry ustalony, brzmienie super, bo slyszalam na zywo. I placi sie o połowe mniej... :) I jak puszczane podkłady to przynajmniej wiadomo ze puszczane, a nie ze zespoł mowi, ze gra a i tak puszcza, ale bierze 2 razy tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka super zespołu na wesele, to Abal jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite i niepowtarzalne wesele w prowadzeniu i zabawach zapewni ci DJ Soundspace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darius Group nie ma sobie równych! Każde wesele z nimi to gwarancja udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

polecam zespół Abal, nikt tak nie rozkręci wesela jak oni. Gołym uchem można usłyszeć ich pasję i talent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uLA

Polecam zespół Tequila Band, z łatwością roztańczą wszystkich gości. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Julka ma rację - Abal jest najlepszym zespołem nie tylko w okolicy, ale również w całym wszechświecie. Oni żyją po to, żeby grać i grają po to, żeby żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Ula ma rację! Tequilla Band bije wszystkie inne zespoły na głowę. Takiego utalentowanego zespołu można szukać ze świeczką, ale i tak będzie trudno znaleźć kogoś jak Tequilla Band. Są mega profesjonalni, zawsze dają z siebie wszystko na scenie, a każda impreza z nimi jest więcej niż udana. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Również jestem za zespołem tequila jest on najlepszy nie ma sobie równych. z tym zespołem zabawa nigdy się nie kończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wii

Ja ze swojej strony mogę polecić zespół Avers, grają bardzo ciekawie i mają nawet opcję poprowadzenia Biesiady przy stole, oczywiście wtedy grają na akordeonie co teraz nie jest aż tak spotykanym zjawiskiem. Z nimi na pewno zabawa będzie doskonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Faktycznie Aversi są niesamowici, a gdy biesiadują z nami da się poczuć klimat  tamtych dawnych Polskich wesel co jest cudowne 🙂 Przy bliższym kontakcie też są super ludźmi, weseli i otwarci, a jeśli chce się zamówić piosenkę nie ma z tym żadnego problemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Tequila Band super zespół z którym miałem do czyniena świetna oprawa muzyczna zabawa z tym zespołem nigdy się nie kończy polecam ten zespół z całego serca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus

Zespół Avers to prawdziwa rewelacja! W zeszłym roku bawiliśmy się z zespołem u znajomych, w tym - na własnym weselu. I z czystym sumieniem POLECAM! Młodzi, zdolni i bardzo sympatyczni. Do tego muzyka - po prostu super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Zespół Avers i nic innego, korzystałam z ich usług na swoim weselu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony mąż

3musketeers.pl

gra: DJ lub DJ i zespół Jazzowy

fantastyczny efekt - polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka Z

Ja polecam Dj Konrada z:  http://3musketeers.pl. Zagrał fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z żonką

http://3musketeers.pl/ gwarantuje wesele z klasą, polecam DJ Konrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Nie bierz pod uwage opinii o zespolach tu wypisywanych, bo to same zespoly sie reklamują. Ciekawe czy płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka

Dla mnie zespół Avers jest najlepszym typem obsługi muzycznej która może poprowadzić każde wesele na najwyższym poziomie! Korzystałam z ich usług i naprawdę jestem pod wrażeniem ich podejścia do gości, są naprawdę mili i nie mają żadnych problemów z zamawianymi utworami czy innymi prośbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

O tak tylko zespół Tequilla to najlepszy zespół przy którym się bawiłem  Rewelacja. My zadowoleni, goście zadowoleni. WWspółpraca bez problemowa, wszystko zgodnie z ustaleniami, nic bez naszej zgody się nie odbyło.
Zespół wart każdych pieniędzy. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegoloslowny

Jeśli szukasz zespołu, to polecam sprawdzić tę stronkę

vega - przeprowadzki . pl / dobra - muzyka - weselna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

O tak jak zespół to tylko tequilla przecież oni wymiatają!!! ich repertuar jest ogromny chciała bym jeszcze raz się bawić przy ich muzyce!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Uczestniczyłam na weselu na którym grał zespół tequilla również muszę powiedzieć ze jest to świetny zespół super oprawa muzyczna i posiadają bardzo szeroki repertuar a co najważniejsze sprzęt który posiadają to wymiata heh ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×