Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia1301

Ile was albo waszych rodzicow kosztowalo wasze wesele

Polecane posty

Gość u nas wyszlo
jakies 18tys na 62 os z czego 25 osob nocowalo na nasz koszt plus poprawiny w ogrodzie w domu dla polowy gosci. A czemu tak tanio? Bo kiecke chociaz z madonny kupilam na allegro, podobnie jak zaproszenia za 1zl, sale sami przystrajalismy, kwiaty byly od znajomej kwiaciarki, garnitur przeceniony z Vistuli ktora akurat zamykali, byl dj zamiast orkiesty (polecam!!!) knajpa byla nowa i schowana w lesie wiec wlasciel daje niskie ceny zeby zachecic innych... nie chcielismy wydawac bog wie ile kasy na jeden weekend (dodam ze sami za wszystko placilismy) no i da sie - a wszyscy goscie mowili ze wszystko bylo mega wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **x**
ok 28 tys., 77 osób, impreza 1-dniowa w domu weselnym, Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wychodzi około 30tys za 80 osób. samo wesele, bez poprawin oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
Do u nas wyszlo, my mamy tez zdrowe podejscie do tematu z tym ze nas wyniesie okolo 15 tys z niclegami rowniez na nasz koszt ilosc osob okolo 40 rowniez kecka z allegro, rowniez dj:-) mam nadzieje ze to bedzie najpiekniejszy dzien mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wyszło
weda - napewno bedzie OK :) u nas wszystko wyszlo dobrze - podobno - bo my z przejecia ledwo co pamietamy z tego wesela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloska85
U nas na 200 osób wyszło 65 tys zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i tak niedużoooooo
u mnie sala, zespół, fotograf i kamerzysta wyniosą ok. 60 tyś., d tego dojdą nasze stroje, wódka, ciasto, owoce i tego typu pierdółki, także strasz pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia21
Nas całe wesele wyniosło około 41tysięcy ze wszystkim, przyjęcie było na 171osób w lokalu, od osoby płaciliśmy 140zł, tylko ciasto trzebabyło upiec samemu, ale wynajęliśmy "dom strażaka" i z rodzinką upiekliśmy nawet dużo więcej niż było potrzeba, a później rozdaliśmy znajomym:) na wielu rzeczach udało się nam zaoszczędzić, np wódka-wyborowa kupiliśmy po 16,99zł za butelkę, za wynajęcie sali do pieczenia nic nie zapłaciliśmy,bo moj tata tam pomagał remontować:) wesele jest raz w życiu, ale niepotrzebnie zaczynać wspólnego życia razem z długami, nam na wesele udało się zaoszczędzić jakieś 35 tysięcy, czyli około 6tysięcy wzięliśmy z prezentów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umba
nasze,12 lat temu było bardzo skromne w porównianiu z tym co czytam.wynajęta mała salka w pięknym miejscu,ok 25 najbliższych nam osób.koszt wszystkiego to jakieś 10 tys. zaczynając od butów ,porzez jedzenie i noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki Miki Fiki
Przyjęcie weselne na 24 osoby 21 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsa
Wesele, a więc alkohol, talerzyki, ciasta, tort i można do tego zaliczyć dj kosztuje nas 15 tysiecy, reszta to ubrania, obraczki, kamerzysta, fotograf, oplaty koscielne, dekoracje, auto. Razem 28 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj punkt widzenia2
14000 36 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babija
Niecale 7 tysiecy, 22 osoby. Gosci moglo byc znacznie wiecej, ale nie widze sensu spraszac chrzestnych ktorych nie widzialam cale lata czy gosci typu siostra dziadka czy kuzyn mamy. Byli wylacznie ci ktorzy mieli byc! DJ zamiast orkiestry, fotografie we wlasnym zakresie bo mamy swoj nienajgorszy sprzet, kamerzysty nie chcialam. Sa gusta i gusciki, ale nie ma sily we wszechswiecie, ktora by sprawila, ze wydam na przyklad 30 tysiecy na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wszędzie gdzie napiszę na kafeterii, ze rodzice nam POMAGAJĄ, to jest to zaraz krytykowane, ja jestem wyzywana od darmozjadów? dlaczego polacy mają taką zaściankową mentalność??? mi nie dali, więc ty jesteś darmozjadem jak bierzesz pomoc... zazdrość i nic więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_ludzi
Ludzie co tyle wydaja na wesela to wieśniaki - zastaw sie a postaw sie, jestescie wszystcy z metra cięci, tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia21
Wiesz, kto chce, to robi wesele, przecież nie każdy musi, i sam/sama jesteś wieśniak, nie chcesz to nie robisz wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrość
myślę, że napisałam to osoba, bo zazdrość ją zżera. nam pomagają rodzice. każdy płaci za swoich gości, a my reszta, więc nie są to małe pieniądze, bo też musimy coś odłożyć. zawsze o tym marzyłam i tyle. mam wspaniałych przyjaciół i rodzinę i wiem, że będą mi towarzyszyć w tym dniu z wielką radością. rodzice chcą pomóc i tyle, bo wiedzą, że na całość nie byłoby nas stać, a raczej zrobilibyśmy bardzo skromną uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moich 35000 ale mogło więcej gdyby nie lokal w który zaproponował super cenę a to dzięki www.GdzieWEsele.pl bo miał termin z last minute i był o 20% tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniura..
60 tys. na 15x osob ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×