Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adresatka nieznanaa

okno w łazience - sama roleta?

Polecane posty

Gość adresatka nieznanaa

witam, w mieszkaniu na parterze mam łazienkę z oknem, mam już zamontowaną roletę mini, ale nie daje mi spokoju to, że w ciągu dnia, kiedy roleta nie jest spuszczona, to ktoś moze mnie zobaczyć z zewnatrz :/ co zrobić? przecież nie walnę tam karnisza i firanki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhntyjhn
adresatka nieznanaa mozesz filię "lustro weneckie" nakleić na szybę,tylko ona działa jak nie jest zaświecone światło. A tak ogolnie to co mas zprzeciwko karniszwi i firance w łązience. Wzory karniszy sa rózne,mozesz wybrac sobie taki pasujacy do wystroju łazienki,taki nowoczesny i firanke tez mozesz wybrac nowoczesna,z jakimis figurami geometrycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresatka nieznanaa
nie moge dać firanki i karnisza, bo okno mam w samym rogu ściany i w dodatku małe (60)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniluapka
Też nad tym myślałam. Roleta owszem ale może by coś jeszcze? Też mam okno 60cm szerokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhntyjhn
adresatka nieznanaa Pisałm ci. Folię "lustro weneckie "przylep na szyby. Za dnia ,jezeli nie bedziesz uzywac swiatła nikt nic nie zobaczy,co dzieje sie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra kupiła sobie taka specjalną naklejke na okno. nakleja sie to na szybe swiatło przepuszcza ale jest matowe więc nic nie widać. proponuje też zamontowanie zazdrostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresatka nieznanaa
a lustro weneckie jak wygląda z zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresatka nieznanaa
żaluzja będzie wyglądała zbyt ciężko, bo mam malutką łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata12
chyba, że tak :) Ja mam dużą więc może dlatego wygląda to ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczna, przepuszczająca światło folia załatwi sprawę. przyklejasz coś takiego na okno i nic nie widać z zewnątrz, a światło wpada do pomieszczenia. choć całego okna bym raczej nie zaklejała, raczej do połowy - zależy na jakiej wysokości mieszkasz i jaka szansa na "podglądacza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresatka nieznanaa
Dzieki dziewczyny za pomoc, chyba kupie ta folie. Mialam raz tak glupia sytuacje, spotkalam sasiada z synkiem takim moze 4 letnim, a on do mnie wyskakuje a gdzie pani tsyma tego bobra, ja zdziwiona, bobra? jakiego bobra? a ten maly, bo tatus mowil ze pani ma bobra a pokaze mi pani, a moge go poglaskac. Facet dziwnie sie zmieszal, powiedzial chodz adasiu i nie gadaj glupot, do mnie wydukal przepraszam za syna i szybko sie zmyl, a ten maly zaczal wrzeszczac na caly glos, ja chce zobaczyc bobra, mowiles do wujka ze widziales ze ta pani ma, ja tez chce zobaczyc, na cale osiedle wrzeszczal. A teraz jak mijam sasiadow to tak dziwnie sie usmiechaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może fotoroleta? Bardzo fajnie to wygląda w łazienkach, można sobie zrobić na wymiar albo samemu wybrać wzór. ZObacz sobie: http://www.fotoroleta.pl . Fajna alternatywa dla tradycyjnych rolet . Ładnie wygląda, więc może być cały dzień opuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można mieć w łazience firanke???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folie okienne matowe i dekoracyjne 100% dyskrecji - niezaleznie od tego czy jest dzien czy noc Nie zaciemnia pomieszczenia wyglada bardzo estetycznie folia matte stripies - Folkos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem - najlepsze na okna w łazience są folie okienne Nie przeszkadza im wilgoć, para, Są bardziej estetyczne niż rolety Folia pozostaje neutralna dla okna w kazdej chwili można ją usunac Mocowanie rolet, żaluzii wymaga nieodwracalnej ingerencji w ramy okna( wkreca sie śruby mocujące, szpeci ramy okna przyklejając prowadnice ) Przez co zdarza się utrata gwarancji na okna POLECAM FOLIE OKIENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam okno 100na 100 i roleta dzien noc z biała oblamowka pasuje do wanny ,umywalki i wc a roleta ma kolor krem tak jak mam płytki ...super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze lustro weneckie? mysle, że firma www.zakladszklarski.com.pl zrobilaby Ci cos takiego. robili mi duzo roznych ciekawych lustrzanych i szklanych ozdob w lazience i salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karalona
Niekoniecznie, ja nawet rolety nie polecam bo wtedy jest nieprzyjemnie ciemno i w ogóle światło nie wpada. A co powiecie na szyby z folią mleczną? Podobno świetnie zapewniają intymność. W ogóle to nie wiedziałam, że jest tak wiele różnych rozwiązań, polecam wam zajrzeć do poradnika online http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/jakie-okna-do-lazienki znajdziecie tam wiele cennych podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renattka
Ja w łazience dałam folię taką matową kupowaną tutaj http://naklejkinaszyby.pl roleta nie zdała by egzaminu bo mało miejsca w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×