Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joan-ga

Jaki lepszy gres do kuchni na podłogę- matowy czy polerowany?

Polecane posty

Czy ma ktoś te błyszczące płytki, które tak pięknie wyglądają w katalogach? Ciekawa jestem czy to jest rzeczywiście takie łatwe do utrzymania w czystości czy zakup takiego gresu to samobój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma błyszczące płytki na podłodze w kuchni i jak kupowałam miałam obawy, ale teraz jestem bardzo zadowolona. Są super. Łatwe do utrzymania w czystości i nic na nich nie widać, okruchy, krople wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polerowany-slicznie wyglada i jest latwy do utrzymania w czystosci,ja mam z paradyza w kuchni i wsalonie i sobie chwale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGAWAKRAWWWW
ja też mam poler z paradyża - są łatwe w myciu i super - za to figi zawsze brudne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupujesz płytki kuchenne to zdecydowanie gres polerowany. Jest dużo łatwiejszy jak piszą koledzy wcześniej, a także wg mnie lepiej wygląda w kuchni od matu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina89a
Jeśli miałabym wybierać to zdecydowanie gres polerowany jest najlepszą opcją :). Zastanawiam się nad wymianą podłogi w mojej kuchni, ponieważ swoje już przeżyła, a poza tym jest biała... i okropnie trudna w utrzymaniu w czystości... co niesamowicie mi przeszkadza. Teraz zastanawiam się czy nie zainwestować w kamień, chociaż płytki innego koloru też są dobrym rozwiązaniem, a ten gres polerowany naprawdę ładnie wygląda. Nawet robię sobie takie zestawienie, która opcja jest lepsza :D Czytam tego typu artykuły: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kamien-czy-plytki-z-czego-lepiej-wykonac-kuchenna-podloge-767.html szukam info. u ekspertów w sklepie :) Po prostu jak już mam w coś inwestować to niech to będzie 100% najlepsze :). Taką mam zasadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila890
Bardzo elegancko wygląda polerowana podłoga. Co prawda, w utrzymaniu czystości nie jest najłatwiejsza, ale mimo wszystko warto pomęczyć się dla samego efektu ;) Ja w swojej kuchni położyłam jasne beżowe płytki http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/plytki/podlogowe-salon-i-taras/concept i prezentują się wręcz wyśmienicie z ciemnymi meblami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko przypominam, ze najwiecej wypadkow, zlaman nog jest ... w kuchni! Na polerowanej podlodze, zwlaszca, jak mokra lub wyleje sie cos tlustego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja własnie zastanawiam sie nad taką posadzką a nad drewnem, widziałam w baltic wood świetne deski, ale gres też mi sie podoba tylko nie wiem jaki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Tutaj jest dobry sklep z ceramiką: http://viverto.pl/ Zamawiałem tam płytki i wszystko poszło bardzo gładko, wszystko kupiłem przez internet, wysyłka ekspresowa a na ewentualny zwrot miałem 30 dni. Oprócz płytek można dostać tam armaturę, grzejniki, farby, zegary i wiele innych. Fajna jest wycena indywidualna, przy większych zakupach są rabaty, wystarczy przesłać im listę potrzebnych rzeczy do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×