Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość organizuje sobie weselee sama

orkiestra czy dj na wesele??? na co byście się zdecydowały?

Polecane posty

Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskietki, słonko, to już przeżytek :) Widać, że siedzisz jeszcze w minionej dekadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
ja posluguję się magnetofonem kasetowym Funai :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
Nie nie nie to żart jestem wszechstronnie wykształconym muzykiem więc na kolana przede mną gram na harmoszce i gitarce jestem jak santana a nawet lepszy. Wszyscy sie niech kłaniają przed moim chałturniczym talentem co porywa tłumy do zabawy w rytmach koko spoko umpa umpa bum i tak w kółko na parapecie w midi i zdyskietki udaje ze jadę na żywca a jak golnę jednego za drugim to i żadna lista przebojów tego nie przełknie tak pięknie wyję że wszyscy aż stają w miejscu lub na siedząco mnie słuchają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
Gram na instumentach perkusyjnych w zespole "Wyszdop" ze Zgorzelca, ale robię to w ekwilibrystyczny sposób, bo zamiast pałeczek używam własnych jąder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to takie ważne? DJ, zespół... Ważne, żeby ludzie dobrze się bawili i mieli z tego wesela same dobre wspomnienia. Przecież to się liczy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justaaaaaaa
My z mężem wybraliśmy Dj-a z Wrocławia i trafiliśmy na prawdziwego profesjonalistę !!! Od samego początku, gdzie przywitał gości ( świetny głos :) ) do samego końca nie zawiódł nas na niczym. Wszyscy goście byli zachwyceni, tak nas wyszalał, że na poprawinach wszystkie kobiety były bez obcasów. Nóżki dały się we znaki :) Generalnie co mogę doradzić. Przede wszystkim bierzcie pod uwagę doświadczenie Dj-a, czy czasem nie jest to jakiś małolat, który dopiero zaczyna..a wcześniej grywał jedynie w dyskotekach...niestety to przytrafiło się mojej znajomej i była kicha :( Druga sprawa to sprawdźcie Dj-a, co ma Wam do zaoferowania, jakim sprzętem dysponuje i jaki ma głos !!! Ten małolat co przytrafił się znajomej brzmiał co najmniej śmiesznie przez mikrofon. Totalna porażka !!! Dlatego polecam sprawdzić chociażby na jakiś filmikach z udziałem dj-a jaki ma głos przez mikrofon... i jakie ma podejście do gości :) aha co mogę dodać na koniec ceny typu 500 zł za poprowadzenie wesela to już powinno dawać do myślenia. Nasz Dj ze wszystkim kosztował 2800 zł, ale miał do nas 250 km w jedną stronę, w przeciwnym razie dalibyśmy 2500 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.Dj-Misiek.pl
www.Dj-Misiek.pl - Zapraszam do mnie na stronę, nic Cię to nie kosztuje :) DJ Misiek, wesela, imprezy firmowe, urodziny, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Szklarska Poręba, Karpacz, Jelenia Góra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam chłopaków z Agencji Artystycznej Mat-Art, grali u mnie na weselu w czerwcu tego roku, wszyscy goście bawili się znakomicie, miałam dylemat co do wyboru między orkiestrą a Dj, ale teraz wszystkim polecam wybór Dj/wodzireja i tylko MAT-ART, ponieważ prowadzą humorystycznie i profesjonalnie, posiadają bogatą płytotekę więc repertuar jest bardzo szeroki i wspólne zabawy z gośćmi i układy taneczne są rewelacyjne.Do tego wszystkiego nie mają dużych cen, o ile dobrze pamiętam to ich profil http://www.facebook.com/AgencjaMatArt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając ten wątek dochodzę do wniosku, że dj maja wiecej roboty na forach niż na weselach. Jedyne co im wychodzi to włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta11123
dobrze napisane, po wczorajszym weselu - dj zdecydowanie na nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
A tak naprawdę to jestem głupim dj -em. ha.... ha.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akordeonista  muzyk
Jestem akordeonistą i powiem tak, że zdecydowana większość wybiera dj-a ze skąpstwa. P.M. żałują wyłożyć te 150 zł za marsza w dwóch miejscach - krzyczą, że to za drogo.!!! Za moje lata nauki i ćwiczeń! Ja zawsze odpowiadam -" niech wam dj zagra" odpowiedz P.M - "ale on nie umie" to za co bierze kasę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj-e na pewno nie zagrają, dlatego ci co doceniają sztukę, talent i klasę na pewno wybiorą zespół. My mieliśmy zespół i nie wyobrażam sobie aby jednej osobie z drętwą gadką puszczającej płytki powierzyć swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy dj ma drętwą gadkę. Nie każdy zespół świetnie prowadzi wesele. Wszystko zależy od wodzireja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaU
Ale trzeba jeszcze mieć szczeście i trafić na takiego fajnego dj. Dlatego ja jestem bardziej zwolennikiem orkiestry.Chociaż może poczuyaj tutaj http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ , na co teraz stawiaja przyszłe pary młode i kogo częsciej wybierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj nie ma pojecia o instrumentach jak i o całym rzemiosle i sztuki grania, techniki są zbyt ciemni, potrafią tylko nabijać posty na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urbas6
ludzie, ale wy jestescie tępi... w przypadku dj, 90 % jesli nie więcej to osoby, które nie poniosły zadnego istotnego finansowego wkładu w swój fach, bo prawie wszyscy PUSZCZAJĄ ( bo jak słysze że grają to mnie krew zalewa) z komputera muzyke. A garstka co umie faktycznie muzyke grać, tworzyc, miksować, nie gra wesel, tylko grają po najlepszych klubach i festiwalach. Oczywiscie są tacy tez co grają wesela, ale za takie pieniądze, ze mało kogo na niego stać, bo to jest po prostu elita w swoim fachu... A muzyk musiał ponieść koszt nauki gry na istrumencie, czy to w szkole czy prywatnie, ale to wymagało pieniedzy, czasu i poświecenia. I żaden DOBRY muzyk nie będzie wam grał z 300 zł na osobe, czytaj 1500 zł za wesele na zespół, bo to po prostu smiech. I dlatego dobre zespoły kosztują po 3000 zł w górę, oczywiście grające na żywo. Już nie wspominam, że jakbyscie chcieli na weselu mieć najlepszych muzyków w kraju, to nie wiem czy 50 000 zł za noc by starczyło... oczywiscie nie mówie tu o najpopularniejszych pseudogwiazdach, tylko o ludziach którzy opanowali instrumenty niemalże do perfekcji... Na prawde nie potrafie ogarnąć jak można tego nie rozumieć... a co do sporu... żaden dj nie zrobi takiego klimatu jak możliwosc popatrzenia i posłuchania muzyków grających na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam sprawdzić Dj Macieja Wilkanowskiego, korzystałem z jego usług i jestem zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy z mężem wszystko, czyli dj-a, wokalistkę, fotobudkę, dekoracje światłem w soft-music.pl. Przede wszystkim umówiliśmy się z dj-em Marcinem na spotkanie. Miły kontakt od samego początku. Powiedział, co i jak. Jasna umowa. Dekoracje super, fotobudka z opieką techniczną, więc o nic się nie trzeba martwić. Cenowo to raczej średnia branżowa, nie przepłacasz niesamowicie, natomiast sama obsługa, konkursy, energia jest niesamowita. Wiele osób właśnie brało kontakt już po weselu do tego dj-a, to tym bardziej świadczy o klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×