Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młódka

Mieszkanie z teściową

Polecane posty

poddasze jest za niskie. właściwie to nie ma typowego poddasza tylko lekki skos. gdzie stoi kilka gratów i koniec. doemek do remontu należy do chrzestnej męża i jest ruiną, brak wody, ogrzewania, ściany pękają, piwnica mokra... włąsciwie to remont się nie opłaca, bo dom jest lichy, na niepewnych fundamentach, łatwiej by było wyburzyć i budować od zera. myslę ze kiedyś uda nam się to osiągnąć. ale narazie nie ma na to funduszy tym bardziej ze teraz to nawet nie mamy gdzie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
to chyba ogólnie chodzi o to,że ona powinna sobie nie robić nadziei, że będzie dobrze, jak będą razem mieszkać. Poddasze? Ale po co remontować poddasze i wkładać kasę w dom, który nie jest ich? /nawet w małej części/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
generalnie to nie rozumiem po co remontować coś co nie jest własnością albo współwłasnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdccsc
niech matka przepisze wam czesc domu i wyremontujcie poddasze. dach mozna podnieśc, dobudować facjate, okno itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo zielone
15:49 [zgłoś do usunięcia] dhsja okazac jej miłość Ciekawe jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooojaaaaa
15:51 [zgłoś do usunięcia] dhsja mieszkanie z tesciowa i babcia ma swoje dobre strony. nie trzeba placic czynszu, jest opieka do dzieci, ugotowane przez babcie, mozna wyjsc do ogrodu itd. to kupa kazsy w portfelu i zadowolenie wszystkich stron zainteresowanych. babcie mialby kto wozic do sklepu, tesciowa cieszylaby sie wnukami itd itp Weź człowieku stań obok i jeszcze raz przeczytaj, co napisał/napisałaś Kompletne bzdury :O No chyba, że jesteś księdzem i przedstawiłeś swój wizerunek tzw.stanu idealnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
07:19 [zgłoś do usunięcia] cdccsc niech matka przepisze wam czesc domu i wyremontujcie poddasze. dach mozna podnieśc, dobudować facjate, okno itp. Hahaha, po co część domu Niech im od razu kupi i podaruje jakiś fajny dom w okolicy :D CDCC - przecież ta matka, mając wiele możliwości zaproponowała im /jako małżeństwu/ pokój przechodni i jeszcze uwaga! zakazuje rozmów z babcią na ten temat. Więc o czym Ty w ogóle mówisz? Z tego co ja widzę, to teściowa się zdążyła zorientować,że dziewczyna jest spokojna, grzeczna i da się ją odpowiednio "wychować" tak, żeby w przyszłości nie grymasiła i się podporządkowała teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młódka, i jaka atmosfera w domu? Znaleźliście juz coś? Moim zdaniem powinniscie teraz cos wynajac, zobaczyć jak zareaguje teściowa z babcia- jak sie nic nie zmieni wtedy myśleć o inwestycjach (kredyt itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atmosfera kiepska. maż jest obrażony na teściową, powiedziałabym nawet że się zawiódł na niej. szukamy mieszkania do wynjaęcia w okolicy miejsca pracy. i zobaczymy co się wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie :) nezumi to faktycznie ja :) spodobało mi się na kafe dlatego załozyłam dodatkowe konto z jakimś ogólnym pseudo :) niestey jest tak jak napisłam wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
Prawdziwa młódka dopóki cokolwiek działasz w tym kierunku, to nie jest źle Najgorszą z rzeczy byłoby przytakiwanie i tkwienie w tym, co masz teraz. Decyzji o wynajęciu i wyprowadzce nie odkładaj na potem, przeprowadźcie się jak najszybciej, myślę, że nawet w ciągu miesiąca, dopóki sytuacja się kręci, no i zadatek na dłużej, żebyście się nie rozmyślili w międzyczasie /bo nawet jak będziecie mieszkać gdzie indziej, to można dojeżdżać i robić zmiany czy remont w domu teściowej -jakby zmieniła zdanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
Aha i to dziwne, że teściowa nikogo nie ma bo przecież jakby kogoś miała, to dla niej to też by było niezręcznie, jakby ona z facetem mieszkała w takim pokoju przejściowym jak teraz mieszka,prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
czyli jest szansa, że się zajmie wami dokładniej, niż myślicie, skoro nie ma własnego życia ... Powiem Ci jedno, cieszę się,że nie jestem na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orajts
a jeszcze jak się do tego doda ... jej klimakterium, no i przejście na emeryturę, to ....... dżises ......Armagedon byłby lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola jabola
młódka jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na co teściowa jest obrażona na to, że nie chcecie mieszkać w jednym pokoju przechodnim do jej sypialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzba przydrożna
To ja już tej Twojej teściowej zupełnie nie rozumiem. Ona myślała, że co? Że Wy dzieci jesteście? Jeszcze trochę, a pewnie chciałaby na trzeciego z Wami spać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa młoódka
nie wiem czemu jest obrażona bo nie rozmawiamy ze sobą od piątku. jak coś tam do niej mówie to odwarknie i koniec. ;/ też nie rozumiem o co jej chodzi. nikt jej krzywdy nie zrobił, a już napewni nie my. chcielismy jak dorośli ludzie z nią porozmawiać. ale okazało się ze to ona do tego niedorosła :/ mam nadzieję że dziś uda nam się coś załatwić w spółdzielni :) i ze w przyszłym mieisącu bedziemy u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak właśnie
wyglada mieszkanie u kogoś:-0 żeby to była najbliższa rodzina, zawsze będzie coś komuś nie pasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfevaaaaaa
o mlodka nie udalo sie... myslalas, ze tesciowa z wlasnej chalupy pogonisz, za darmo dom dostaniesz, przejmiesz a tu nic haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfevaaaaaa
smieszna jestes "beda dzwonic i prosic a ja zastanowie sie czy drugi raz przyjme ich zaproszenie " haha bezczelna jestes. Odzyja troche w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja też odżyję. przypominam ze to teściowa wyszła z inicjatywą "zamieszkajcie u mnie dostaniecie górę przyda nam się wasza pomoc etc." więc proszę nie osądzaj mnie w ten sposób bo się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfevaaaaaa
chce teściową wyrzucić z pokoju karierowiczka jedna, ohhhh nie udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×