Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trelemorele120

Sposoby na strasznie wypadające włosy. Znacie?

Polecane posty

Gość trelemorele120

Nie mogę dać już racy. Wyciągam włosy garściami. Niedługo zostanę łysa;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele120
Nie z głowy... Dla Twojej wiadomości...:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do fryzjera na keratynowe odzywianie wlosow naprawde pomaga w aptece kup szampon ze skrzypu polnego na wypadajace wlosy nie zadne Loreale czy Gliss kury czytaj składniki na szmponach SLS (sodium laureth sulfate) i go unikaj oraz silikonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m, .vkxdkjfghuivb n
szampon dermena i tabletki biotebal 5mg. Szampon po tyg.daje WIDOCZNE efekty a tabletek biorę drugą paczkę i jest lepiej,dużo lepiej:) Też byłam załamana,już myślałam,że będę zbierać włosy żeby w razie czego mieć na przeszczep hehe :D ale wystarczyło iść do apteki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele120
Ja własnie cały czasu uzywam Pantene albo Elseve. Nakładam odzywki, maski ale nic nie pomaga...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popularne odzywki i maski z drogerii nafaszerowane są chemią i silikonami po umyciu wlosow sa miekkie i gladkie jednak rano po przebudzeniu sa suche matowe i zmeczone. Lepiej uzywac mniej pachnacych i naturalnych szamponow oraz mozna wspomoagac sie tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele120
NO chyba będę musiała wybrac się po jakieś tabletki bo ja już naprawdę nie mogę dać rady... Jakiś czas temu rozjaśniałam włosy i teraz znów przeszłam na ciemne. Miałam takie suche włosy że w dotyku przypominały papier ścierny. Ale kupiłam maske GLISS KUR czarną jakąś regenerującą włosy już nie są przesuszone. Są miękkie i fajne w dotyku ale wypadają garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsenika
Dobra maska wzmacniająca plus suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .ogryzka.
Zbadaj tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też tak miałam i to zrobiłam:
płucz włosy po myciu ziołami: pokrzywa, szałwia , rumianek. Kup też d drogerii keratynę do włosów i jedwab do włosów. Jednak zioła są tu najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele120
Dzięki dziewczyny za rady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snackrite
w aptece takie maski są, wax coś tam się nazywają, skuteczne nawet u 80latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alulka24
Właśnie, najpierw to ty TSH sobie zbadaj. Jak lecą aż w tak dużej ilośi to może być wina hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele120
Powiem wam że jak myję głowę to jak złapie je wszystkie to garść wyciągam. Zawsze mi wypadały końcówki się łamały. Ale żeby tak. To nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz tłuste włosy, mi tez tak wypadały, zabdałam tarczyce, w porządku, zaczęłam pic 3 razy dznnie herbatkę z pokrzywy, myć głowe codznnie, mimo ze wypadały i jak tobie i wcierac coś z apteki, jakis lek które one same robia przypisął mi to dermatolog, robie to wszytsko mzoe max 2 tyg i juz wdze poprawe łykam też humavit jak masz tłuste to moga przez to wypadac muisz codziennie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic pkrzywe mozesz zaczac i brac jakieś witaminy,a le umow sie do dermatolowa neich Ci da skierowanie na badania ogólne i TsH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAM tWÓJ BÓL, MI JUZ OD LAT WYPDAJĄ, NIEKEICY UDAWAŁO MI SIĘ TO PRZYSTOPOWAC, ALE CHYBA DOSŻŁMA DO PRZYCZYNY, JEST TO TŁUSTA SKÓRA GŁOWY, ALBO STRES TAK MI SIE ZDAJE Ja mam teraz na parwdę rzdakie włosy, nie nosze rozpuszczonych, bo jesli nie sa zakreone to wygladaja na stronki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niooonia
pyłek pszczeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok temu też miałam
ten sam problem, włosy leciały garściami, przerzedziły mi sie strasznie... od znajomej dostałam szampon revlona własnie przeciw wypadniu włosów, dostałam też odżywke i botoks loreala- to się nakłada mniej wiecej co 10 myć po miesiącu była już poprawa, kuracja moze jest kosztowna, ale poprawa rewelacyjna, mogę z czystym sumieniem polecić, teraz kupuję revlona i loreala ze stronki skleploreal,.pl, bo maja najtaniej poczytajcie o tym botoksie i odżywkach w necie wspomnę tylko, ze botoks tymi samymi produktami w salonie fryzj. kosztuje ok 60 zl, a tu macie puszkę na kilka razy za ok 33 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
olej lniany- do jedzenia i do olejowania głowy. do tego delikatny szampon i dobra odżywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ewentualnie kokosowy olej. pamietaj ze tabletki na wlosy, skor i paznokcie odzywiaja wszystkie wlosy. Mi urósł wąsik :/ juz lepiej chyba herbatke ze skrzypa. generalnie zacznij od rzeczy naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok temu też miałam
przerobiłam wszystkie waxy, pokrzywy, rzepy, suplementy itp. ale zrobisz jak będziesz uważała ja wiem co mi pomogło po wielu udrękach, eksperymentach i utracie włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakabubu
może macie rację z ta skóra głowy. Ją myję głowę co 2-3 dni. I stosuje szampon do włosów farbowanych. Jak ostatnio umyłam do przetłuszczających się to miałam takie sztywne jak druty. Takie wzruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×