Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

dziś miałam wątróbkę :) albo może lubisz serduszka w sosie cebulowym? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ooo watrobka to dobre. kupie jutro i z cebulka sobie usmaze.i do tego surowka z kiszonej kapusty. poki meza nie ma moge taki obiad zrobic bo on to nie lubi takich rzeczy i zapachow. moj maz je tylko mielone schabowe kurczaka i piersi z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam dobrze, bo mój to po prostu chce obiad, a co zrobię to już nie ma znaczenia - byle się tym najadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
moj to naprWde wybredny ryb nie jada czasami filety to zje. wszystkie zupy lubi najbardziej ogorkowa. juz nie pamietam kiedy sos z miesem robilam albo bitki albo zrazy. kurcze mam juz pomysly na obiadki:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, jak go nie ma to możesz sobie kulinarnie godzić :) ja póki co zmykam i puszczam swojego na neta, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) widze ze dzisiaj temat kulinarny byl :) do sie dolacze i powiem, ze mialam dzisiaj golabki :) bardzo je lubie :) gorzej z robota :/ jak wasze staranka? u mnie nadal bez zmian, cos sie zafasolkowac nie chce, cykle nadal rozregulowane, castagnus juz biore ponad 20 dni, moze on cos pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ale sie wkur... juz spslam dobra godzinke i obudzilo mnie ujadanie psa. rety masakra az otworzylam okno i wrzasnelam. myslalam ze jest godzina z druga w nocy. teraz pewnie nie bede mogla zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing z tego co pamiętam miałam mokro tzn śluz mi sie wydawał na owulacyjny i bardzo bolały mnie jajnik ale testy wychodziły negatywne no i lekarz potwierdził brak owu. Jak długo sie już staracie? I co miesiąc masz te objawy owulacji i ciagle nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób jak uważasz ale przy takich cyklach udałabym się do ginekologa i ustaliła ich przyczyne. Bo sam fakt wydłużonych cykli świadczy o zaburzeniu owulacji i to pisze na każdym portalu poświęconemu temu zagadnieniu. Pamiętaj ze objaw wskazujący na owulacje nie koniecznie świedczy o tym ze do niej doszło :) Tutaj masz wszystko opisane http://owulacja.net/co-to-jest.php Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) troszkę czytałam, myślalam, że nie regularny cykl to kwestia czasu, ze musze dojsc do siebie po odstawieniu tabletek. Staramy sie gdzieś od grudnia w listopadzie wziełam ostatnie opakowanie tabletek. Czytałam, że troszkę sie to stabilizuje i nie ma co sie obawiac, nawet możliwa wieksza szanse na zafasolkowanie nawet mnogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak my, ja w grudniu na świeta przestałam brac tabsy, tez miało być szybko :) ale po 4 nieregularnych cyklach i braku owulacji skapitulowalam... w dodatku to czekanie na @ i rozczarowanie i strata kasy na kupe testów ciązowych to mnie wqrzało i wybrałam się do gina. Najlepsze było to ze ja naprawde miałam objawy owulacji hahaha lekarz stwierdził ze tak bardzo ja chciałam to ją widziałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy w tej samej sytuacji. To co ci przepisał na owulacje i na unormowanie @? Czekam na @ bo pojawił się biały śluz i pobolewają jajniki i zaraz po @ odwiedze lekarza. Trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciemno przepisał mi primolut nor- bardzo silną dawke progesteronu miedzy 15 a 26dc zawsze w 28 dni i @ brałam go od marca to sierpnia.Teraz bedzie (w sumie mam nadzieje ,że nie hihi) pierwsza @po leczeniu, nie chciałam duphastonu bo brałam daaawno temu i źle się czułam,bałam się ze po tym leku bedzie to samo a tu na odwrót czułam się rewelacyjnie.Ale przed wzięciem leku zrobiłam badania i tak jak pisałam słusznie progesteron dostałam no i potem skierowanie do endokrynologa.Teraz widze efekty ze primolut+ eltroxin i jest super.Lekarze zgodnie stwierdzili,że problem występował przez tarczyce bo reszta jest okey. Po 2 m-cach stosowania leków kontrola i owulacja była widoczna na USG ale wtedy bylam w PL mój w UK i nie było z kim hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wczorajsza wizyta u gina w koncu z leprzymi wiadomosciami, pecherzyki oba duze (18 i 19 mm). dostalam zastrzyk z choragonu w dawce dosc mocnej, tylek mnie bolal przez kolejna godzine po zastrzyku, no a dzisiaj mam malego siniaka. ale czego nie robi sie by zajsc... lekarz powiedzial, ze teraz sie bzykac rano i wieczorem coby na pewno sie wstrzelic. a do niego jak bedziemy pewni, ze albo w prawo albo w lewo. po tym zastrzyku dzisiaj od rana mam mdlosci jak kobieta w cioazy, ale gin powiedzial, ze moge tak miec... malo fajne... lolipopa-- po samym odstawieniu tab to zawsze jest hiperstymulacja, ale po 6 miesiacach to juz tej hiperstymulacji nie ma i czasami wcale nie ma owu. u mnie wszystkie hormony sa w normie a owu nie ma, dlatego napisalam, ze najpierw badania hormonalne a pozniej stymulacja jak nie wiadomo co jest przyczyna. co do obiadku to u nas wczoraj byla zupa gulaszowa, a dzisiaj mielone plus ciecierzyca i jakas salatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy--> z tego co tak czytam to masz tak jak ja sluz niby jak plodny ale owu nie ma.. ja robie od 8 dc te testy i wszystkie sa negatywne pare bylo ardziej wyrazistych ale wszystkie negatywne.. dzis jak bralam prysznic patrzylam jak tam moja infekcja i przy okazji na sluz jest cisagnacy ale nie przezroczysty tylko taki wpol bialy wpol przezroczysty jesli wiecie o co mi chodzi testy negatywne dzis ok 18 zrobie i zobacze myslicie ze moga mi sie plodne zaczynac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jak sprawdzam sluz i szyjke to jest taka ze wyczuwam to wglebienie w niej. a sluz jest bialy ale ciagnacy sie. nic nie rozumiem z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. no to długo brałaś te tabletki, muszę zacząć się leczyć. Nie wiedziałam, że aż tyle problemów mogą spowodować tabsy. staraczkaa no teraz pojawił mi się biały śluz, czyli niepłodny. Nie robiłam żadnych testów bo myślałam, że w tak młodym wieku nie będzie aż tylu komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:). Odebrałam wczoraj wyniki Estriadol, Fsh, Tsh wporządku ,ale PROLAKTYNA 42,10 masakra a norma jest do 23:( Dziś jadę do ginekolog i pewnie będe brała Bromka ,i raczej długo macie pojęcie Kochane jak szybko spada Prolaktyna w czasie brania Bromka? czy ciężko powiedzieć? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny znowu zaczelam robic przetwory dzisiaj kompot ze sliwek. teraz lapek nie moge domyc echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy ja rano mialam bialy ciagnacy a teraz zwykly bialy testy owu negatywne. kupilam dzis oeparol ale nie wiem jak go brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a ja biore kolejny chyba juz 5tydzien castagnus. od soboty jesli dobrze przeliczyl kalkulator mam dni plodne. dzialalismy z mezm u cala niedziele. we srode mam miec owulacje. jak myslicie mogli dojs do zaplidnienia.czy jak to jest dopiero w owulacje? sorki za glupie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wiesz co ja zaczelam go brac jakos w srodku cyklu poprzedniego i tak biore i biore codziennie rano. dokladnie wzielam pierwsza tabletke 20tego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jak jest owu to nie powinno sie go brac.. nie wiem to moze zaczne brac 2 rano i 2 wieczorem. bo jest napisane ze do 6 na dobe 3x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
czesc dziewczyny, czytajac wasze wypowiedzi bardzo sie wzruszylam. od roku z mezem staralismy sie o dzieciatko.Probowalam wszystkiego, najlepsi lekarze, kliniki ,leki i nic ciagle nic. Znajoma poradzila mi bym zaczela modlic sie w tej intencji do krilowej z pompejow tzn. odmawiac nowenne pompejanska, dlaczego mialabm nie sprobowac pomyslam i wiecie co jestem w polowie jej odmawiania i wczoraj na tescie zobaczylam dwie upragnione kreseczki. Wiem ze to zasluga matki boskiej z pompejow. Poczytajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama zycze wszystkiego dobrego i gratulacje!! :-) wlasnie wzielam oeparol i bede go brac codziennie 2 razy dziennie po 2 tqabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×