Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olik26

rozwod prawie tuz po slubie

Polecane posty

Pewnie kazdy czytajc nasze wypowiedzi,a kogo te sprawy czy rozwod nie dotyczy,powie,ze kzdemu nalezy sie szansa,ale ilez moze byc tych szans?a wszystko rozumiem,ale to bylaby 6 czy 7,troche za wiele jak na pierwszy rok malzonkow i to mlodych,nie uwazacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wsumie na ma co nad tym dywagowac,juz jestem po spaiwe,zakonczylo sie na jednym spotkaniu i rozwod uzyskalam od razu i wiecie co,naprawde gleboko w koncu odetchnelam,w koncu moge normalnie spac,jesc i funkcjonowac,nie zycze mojemu ex zle,niech kazdy uklada sobie zycie po swojemu i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gratuluję
ja związałam sie z alkoholikiem i psychicznym terrorysta wlaściwie świadomie, ślub wzięlismy z przyczyn wyłącznie finansowych...duzo pisac w kazdym razie nie było białej sukni, welonu itp...rejestracja w urzędzie a sam ślub nawet bez pocałunku....minął rok....śpię osobno i nie mogę się go pozbyć ze swojego życia. Ciesz się i wiecej nie popełniaj tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się objawia jego alkoholizm? Krzyczy, bije, nie chodzi do pracy? Jak to ukrywał przed ślubem, a może jak to się stało, że Ty tego nie widziałaś? Może jakaś terapia? Metody które mu pomogą? Wam pomogą? Rozwód to najprostsze rozwiązanie, z nim później może być tylko gorzej (wiem wtedy to już nie twoja sprawa)...jeżeli go kochasz a on Ciebie i widzisz, że mocno się pogubił walczcie wspólnie! Tylko tu już wiara na słowa nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to tępe suki, biorą sobie tych debili i patologie a potem płacz, co za durne pipy, kompletny brak logiki to wasza specjalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×