Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warszafka oo warszafka :o

przeglądam oferty kawalerek w warszawie i za głowę się łapię

Polecane posty

Gość warszafka oo warszafka :o

ludzie wstawiają zdjęcia mieszkań, tak okropnie urządzonych, niektóre mieszkania, nawet przy złym układzie pomieszczeń, czy po prostu starsze, mogłyby się wydawać ładniejsze i bardziej zachęcające, gdyby je jakoś z pomysłem urządzono, nie mówię o nowych drogich meblach, samo ustawienie mebli, pozdejmowanie okropnych obrazów ze ścian czy szmat z wersalek, stare, ciemne zasłony z okien, już inaczej by się wydawało poza tym tak się cenią że szok, obskurny 1 pokój, mała kuchnia, łazienka że ledwo obrót wokół własnej osi można zrobić i prawie 2 tysie, nie wliczają za rachunki czy ja taka nieżyciowa czy oni serio przesadzają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ludzie kupują to cena jest dobra. A wiem, że kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszafka oo warszafka :o
ja myśle o wynajęciu, ale jak przejrzałam oferty to się załamałam, nie stać mnie nawet na przedwojenną ruderę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem wystarczy dobra lokalizacja to zawsze chętny się znajdzie. Mieszkania w centrum czy blisko uczelni cieszą się dobrym wzięciem. Ja mieszkam na Białołęce i tu można wynająć mieszkania z nowego budownictwa dużo taniej.Ogromny minus -komunikacja Znalazłam jedno fajne-dwa łóżka na każdym jakaś wzorzysta kapa,fotel na nim pstrokata narzuta,krzesło z narzutą i okrągły stół nakryty obrusem.Kolor ścian wsciekły różowy ,brudny dywan gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi być Warszawka?
Faktycznie,niektóre obskurne rudery,smród,a oni tyle kasy chcą za wynajem.Można poszukać w innym mieście niekoniecznie w Warszawie,za połowę ceny! Teraz to w tej Warsiawie cud,miód,widziałam w telewizji! Całe szczęście że tam nie mieszkam.Wręcz nie cierpie przyszywanych Warsiawiaków.Wszyscy popsyjezdzali z wiochy i udają że są miejscowi jakie to żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×