Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dr n sam

Kocham moją pacjentkę

Polecane posty

Gość dr n sam

Zakochałem się w swojej pacjentce...Etyka lekarska zabrania mi się z nia umawiać...co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr n sam
Znam ją 3 lata, nie mogę za dużo zdradzić. Nie chce być rozpoznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr n sam
Prosiłem o podpowiedź ze str kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpcy umpcy
trufelka Ty byś lepiej wykorzystała wakacje na sprzatanie auli w ujocie abo coś równie konstuktywnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpcy umpcy
Widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpcy umpcy
A to śpisz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka123469
No ale to przecież nie zawsze jest tak że etyka lekarska zabrania.. Możesz np. przestać być jej lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentkaprawdziwa
Musisz ją przyjąć ! Miłość nie jest nie etyczna ! Mój lekarz odmówił mi wizyt , kocham go i On chyba o tym wie wiem że jest mnóstwo innych lekarzy ale On jest najlepszejszy ! ... gdzie ja teraz takiego lekarza znajdę ? aaaaaaaaaa....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaa
Jesteś tu jeszcze Panie Doktorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaa
Myśle, że życie jest za krótkie, żeby nie próbować jeżeli czegoś chcemy i pragniemy... I tak jak tutaj ktoś napisał zawsze możesz przestać być jej lekarzem, jakby COŚ przecież taki problem to nie problem... Ona jest zainteresowana?Jak Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminaaa
i jeszcze podstawowe pytanie czy oboje jesteście wolni? jeżeli tak to przecież nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor n sam
Problem polega na tym, że mam żonę... i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor n sam
ona jest sama od dość dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z Krainy Browarów
Ile lat ma ona a ile Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor n sam
ja mam 38 ona 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatowa Żaba
a żona pewnie tyle co ty a ty sie za młódszymi oglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentkaprawdziwa
Każdy problem da się rozwiązać ...powiedz jej , że negatywnie na Ciebie wpływa , to od razu zniknie Ci z pola widzenia ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że sie zakochałeś w swojej pacjentce nie jest problemem. Przecież każdy się może zakochać i spotkać prawdziwą miłość swojego życia, nawet lekarz ;) Problemem też nie są te wszystkie przepisy, etyka itp. rzeczy. Problemem natomiast jest to, że jesteś żonaty! Zanim zaczniesz cokolwiek działać w tej sprawie, musisz sobie wcześniej odpowiedzieć na pytanie - co z Twoim małżeństwem. Przecież jest dziecko i mnóstwo pewnie innych zobowiązań wynikających z Twojego związku. Jesli jesteś pewny swoich uczuć do tej kobiety ( pacjentki) to działaj!!! Zakładam, że znasz ją już od jakiegoś czasu i cokolwiek o niej już wiesz, a w szczególności to czy jest do Ciebie pozytywnie nastawiona. Jeśli tak, to daj jej do zrozumienia, że jesteś nią zainteresowany. Najlepiej będzie jak jej to powiesz. Może się okazać wtedy, że ona też się w Tobie kocha, tylko, że jej już w szczególności nie wypadało tego Tobie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech. i co by tutaj panu doktorowi poradzić. hmm, przede wszystkim to wspaniale ze sie Pan zakochał, prosze nie patrzeć na wiek bo to w miłości nie ma znaczenia,ale kwestia w tym czy w pana małżeństwie czegoś nie brakuje? zakochanie w pacjentce moze tez pokazywać że żona czegoś panu nie daje we wspólnym życiu. ja jestem w innej sytuacji...zakochałam sie w lekrzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka87 :)
Dobrze się zastanów co tak naprawdę do niej czujesz , i pomyśl o swojej rodzinie o ile to co piszesz to nie jest żart . To uczucie może być chwilową fascynacją zauroczeniem ,potem dojdziesz do wniosku że to pomyłka i kolejna osoba będzie cierpiała .Napisałeś że jest sama od dłuższego czasu jeśli schodzicie na prywatne tematy i w pewnym stopniu zwierzenia może nie psuj tego . Zastanów się czego naprawdę chcesz , tutaj nie chodzi o etykę lekarską i doskonale o tym wiesz .... o ile jesteś szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walić taką etykę lekarską
A hydraulik nie może zacząć umawiać się ze swoją klientką? poza tym, możesz poderwać ją po skońćzonym leczeniu lub poza gabinetem. A gdyby ona sie zakochała i lgneła w Twoim kierunku, to jej etyka nie obowiazuje a Ty dla zasady unikałbyś jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka87 :)
Taaaaaak też nie rozumiem o co chodzi z tą etyką tylko żona i dziecko zmienia całą sytuacje , może to naprawdę tylko kryzys w małżeństwie a tak poza tym to każdy ma prawo do szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×