Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cielątko

jaki prezent na 30 -stkę dla dziewczyny???

Polecane posty

Co można kupić na takie urodziny? Odpada wibrator i koszulka nocna. Może bieliznę ale nie wiem czy trafię w rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły pomysł
bieliznę to na walentynki dla wspólnej pociechy. na 30 urodziny lepiej biżuterię kup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły pomysł
bieliznę to na walentynki dla wspólnej pociechy. na 30 urodziny lepiej biżuterię kup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko masz możliwość, to jedźcie gdzieś we dwoje. choćby nad nasze polskie morze na weekend - w primaverze są całkiem fajne warunki, plaża rzut beretem no i spa na miejscu. na pewno nie będziecie narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem facetem, jestem dziewczyną i szukam prezentu dla przyjaciółki, a biżuteria całkiem niezły pomysł tylko tego jest tyle ze trudno wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka8787
Kup jej kulki analne. Laski po 30 rżną się jak pojebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaa777
ja swojej siostrze kupiłam na targach ręcznie robiony wisior (taki podwójny z magnesem) i była zachwycona. http://lenlandia.istore.pl/pl/letnia-fala.html taki jak tam ale czerwono czarny z koralem. Na stronie jest niewiele rzeczy póki co, bo z tego co wiem to ta laska od biżu niedawno założyła stronę, a na targach miała o wiele więcej różnych rzeczy i w różnych kolorach więc może jeszcze nie wszystko wrzuciła. Magda (siostra) mówila, że wisior zrobił furorę u niej w pracy. No ale nie każda biżuteria jest dla każdego, więc tylko podrzucam pomysł. Powodzenia i mam nadzieję, że znajdziesz dla przyjaciółki coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30stka, to kobieta, a nie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy jak bielizna, biżuteria, czy jakieś bzdety analno-wibracyjne to oklepane nic nie przydatne dodatki do każdych urodzin czy walentynek. Ogólnie "psu na budę" takie prezenty. Zakup np.: wypad do SPA, dobry alkohol, lepsza opaskę fitness taka do 1000zł, a jak chcesz być zapamiętany dłużnej - na zawsze - kup dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Striptizer do dobry prezent. Kobiety bardzo lubią takie atrakcje najlepiej jeśli kilku zrobi pokaz to będzie miała niezapomniane i miłe urodziny wśród nagich facetów tańczących dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nutele i wysmaeowac fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuteria to najlepszy pomysł! Ja zawsze się cieszę jak dostanę biżuterię i również ją często daje - najczęściej kupuję tutaj -> https://yes.pl/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×