Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikt wazny22

czy ktos z was ma dostep do silnych psychotropow?

Polecane posty

Gość nikt wazny22

Prosze potraktowac ta prosbe powaznie, jesli ktos ma dostep do jakiekolwiek lekow nasennych, psychotropow i jest gotow sprzedac czesc swoich zasobow, prosze o pilny kontakt sebkas@onet.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sracz Płoolski
a chcesz się uśmiercić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mst
Ja mam i to prawie do wszystkich ale Ty kup sobie lepiej melisę w zielarskim a nie za silne psychotropy się łap jeśli nie jesteś w tym temacie zorientowana(y).To nie są apapy czy aspirynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sracz Płoolski
Mam wenlafaksy, ale to gówno uzależniające nie dające się odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt wazny22
nie potrzebuje dobrych rad tylko lekow najmocniejszych do jakich macie dostep prosze o pomoc jesli naprawde mozecie mi odsprzedac jakas ich czesc prosze o maila z adresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpokura
nikt wazny22 myślisz, że ktoś weźmie czynny udział w Twoim samobójstwie? Zamiast prosić o psychotropy na kafe wybierz się do lekarza najlepiej psychiatry a wcześniej pogadaj z rodziną i powiedz, że masz problem. Samobójstwo to żadne wyjście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt wazny22
to nie jest twoja sprawa do czego potrzebuje lekow wiec jesli nie mozesz pomoc to daruj sobie swoje madrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ci tu żadnych psychotropow nie sprzeda i nie weźmie odpowiedzialności za to, co z nimi zrobisz chyba cie porypało idź do psychiatry po receptę a nie tu chrzanisz jakis głodne kawalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol ksiazkowy w 21w
jak chcesz kogos zgwalcic to powiem Ci tyle nikt ci nie pomoze. lepiej zainwestuj w siebie w ambicje w silke szkole itp a nie psychotropy eh zal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×