Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi3

płyn preejakulacyjny,dni płodne a ciąża

Polecane posty

Gość mimi3

dziś kochałam się z chłopakiem jest to mój dzień płodny. na początku kochaliśmy się bez zabezpieczenia później mój chłopak założył gumke. przed samym wytryskiem wyciągnął penisa i doszedł na zewnątrz. teraz czytałam w necie,że w preejakulacie znajdują się plemniki martwi się tym czy to może doprowadzić do ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
no serio to piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
no to teraz jestem w ładnym szoku :O myślałam,że szanse są małe,pisałam z dziewczynami i jakoś się uspokoiłam. ale napisałm do wpadka pl. i tam dr. zalecił mi zażyć pigułkę 72h po. tyle,że ten stosunek miał miejsce 15 a dziś 18 :( czyli zapóźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molnarisa
Szansa na ciążę zawsze jakaś jest, ale ja bym nie panikowała. Następnym razem bardziej uważajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie chcesz być w ciąży to dlaczego się nie zabezpieczasz? Jeszcze byłabym w stanie zrozumieć gdybyś postępowała w ten sposób w dni prawdopodobnie niepłodne (dni płodnych i niepłodnych się nie oblicza, tylko wyznacza na podstawie obserwacji śluzu, pomiarów temperatury i innych objawów owulacji), ale w dni płodne... Test najwcześniej 14 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molnarisa
No chwila, napisałaś że seks był dzisiaj, a teraz piszesz że 15ego. To kiedy w końcu to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
nie stosunek był 15 go. tylke,że ja wkleiłam stary post z tego 15-go chciałam się tutaj Was zapytać co Wy o tym sądzicie wiem jestem nieodpowiedzialna strasznie :( i to ja za to poniosę konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano jesteś nieodpowiedzialna. Może będziesz miała okazje się nauczyć tej odpowiedzialności - przy dziecku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
najgorsze jest to,że ja naprawde nic nie wiedziałam o tym płynie,że są w nim plemniki. sądziłam,że gumka przed wytryskiem będzie nas zabezpieczała. przez przypadek gdy czytałam o antykoncepcji dowiedziałam się o tym płynie preejakulacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molnarisa
No to już jest po ptokach, tabletka "po" nie zadziała. Masz nauczkę na przyszłość żeby bardziej uważać, a teraz módl się, żeby ciąży nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie słyszałaś o tym, że stosunek przerywany nie jest zbyt skuteczną metodą antykoncepcyjną? A czym innym jest założenie prezerwatywy przed wytryskiem, jeśli nie stosunkiem przerywanym? V. ❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wybacz, ale zanim rozpoczęłam współżycie postanowiłam się zorientować w temacie i poszłam do ginekologa. Matką do tej pory nie zostałam, więc morał z tego taki, że zrozumiałam to, co miałam zrozumieć albo jestem bezpłodna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniekkk
Nie straszta dziewczyny :) Nie takie rzeczy się za młodu robiło, a dziewczyny nie zaciążyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Zapomniałam dodać, że jakby co to zawsze mam perwersję, bo ona wie wszystko.❤️👄 Chodź na gadu, łajzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
u ginekologa byłam niestety mój gin. nic takiego mi nie mówił o tym płynie z plemnikami :( no niestesty czasami tak bywa,ze nie jesteśmy wstanie wiedzieć wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jakąś godzinę dopiero, bo wzięłam się za papierki, które odkładałam od miesięcy i całkiem dobrze mi idzie. :D Jestem już na maju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
Perwersja no tak ! ja sądziłam,że tu bardziej chodzi o to aby partner w czasie wyciągnął członka przed wytryskiem :( wiem już teraz,że to nie o to chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan panikowac dziewczyno
Wszystkie tu Ci beda gadac ze w tym plynie sa plemniki a to gowno prawda . Nie ma tam nic. Jesli ktoras zachodzi w taki sposob to znaczy ze byl to kolejny stosunek i nie umyty penis . Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
vera lynn ale ja przecież nie mam pretensji do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi3
dzięki! wiem,wiem panikuję ale jeszcze nie jestem gotowa na dzidziusia i boję się. wiem,że zaraz napiszecie po co współżyłam - no tak przyjemność,taka nasza ludzka natura. każdy z nas popełnia w życiu jakieś błędy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda 2
Szanse są znikome,chociaż zawsze są.Powiem Ci tak ja z partnerem stosujemy stosunek przerywany wiadomo zawsze wydobywa się preejakulat oczywiste podczas podniecenia u mężczyzny, robimy tak juz przez jakiś rok i do zapłodnienia jak na razie nie doszło, chociaż wiem że zawsze są szanse,ale bardzo małe w twoim przypadku ponieważ płyn preejakulacyjny zawiera plemniki ale są one słabe i bardzo rzadko zdarza się zajść w ciążę przez płyn preejakulacyjny, ale się jednak zdarza. Ja bym już dawno zaszła, a jakoś w ciąży przez ten płyn nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przestan panikowac dziewczyno Wszystkie tu Ci beda gadac ze w tym plynie sa plemniki a to gowno prawda . Nie ma tam nic. Jesli ktoras zachodzi w taki sposob to znaczy ze byl to kolejny stosunek i nie umyty penis . Wszystko." Zapraszam do zapoznania się z najnowszymi badaniami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan panikowac dziewczyno
Nie bedziesz w ciazy jesli wczesniej nie bylo wytrysku . Jessli nawet byl to wystarczy ze facet sie wysika i umyje i jest ok. Tu wszyscy sie sugeruja chyba badaniami z 2011 roku ,ktore to mowia o tym ze preejakulat MOZE !!!!! zawierac plemniki, zdolne do zaplodnienia a nie ze zawiera! Wczesniejsze badania mowia cos innego. Na cos kase trzeba wydac i ludziom namieszac to se preejakulat zbadali poraz kolejny i to na NIEWIELKIEJ liczbie mezczyzn . Szit . I wszystkie perwersje i inne very lykaja jak mlode pelikany kity wciskane chuj wie wlasciwie po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja bym już dawno zaszła, a jakoś w ciąży przez ten płyn nie jestem " Może jesteś bezpłodna. 😴 Poza tym to o niczym nie świadczy, bo pełny stosunek z wytryskiem w pochwie podczas dni płodnych nie daje gwarancji zajścia w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan panikowac dziewczyno
Perwersja o tym mowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przestan panikowac dziewczyno Nie bedziesz w ciazy jesli wczesniej nie bylo wytrysku . Jessli nawet byl to wystarczy ze facet sie wysika i umyje i jest ok. Tu wszyscy sie sugeruja chyba badaniami z 2011 roku ,ktore to mowia o tym ze preejakulat MOZE !!!!! zawierac plemniki, zdolne do zaplodnienia a nie ze zawiera! Wczesniejsze badania mowia cos innego. Na cos kase trzeba wydac i ludziom namieszac to se preejakulat zbadali poraz kolejny i to na NIEWIELKIEJ liczbie mezczyzn . Szit . I wszystkie perwersje i inne very lykaja jak mlode pelikany kity wciskane ch*j wie wlasciwie po co." No tak. Promujmy stosunek przerywany jako metodę antykoncepcyjną. :) Średniowiecze normalnie. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×