Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boze ja juebire

mam 28 lat i 7 randeki nigdy nie miałem dziewczyny i dalej jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość boze ja juebire

kuzwa!!! ile mam jeszcze czekać ? nigdzie nie wychodze bo nie mam z kim. pracuje ale i tyak nic nie da a do tego jestem nieśmiały :( własciwie nie mam po co żyć. wszystko to bez sensu i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci dziewczyna
ciesz sie ze jestes wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a ja jestem podobny
tyle że przesadnie nieśmiały nie jestem. Byłem na wielu randkach, umiem rozmawiać z kobietami. Tyle, że mam jeden mankament - nie rajcują mnie kobiety, do których nic nie czuję :D, a że nie zdarza mi się zbyt często coś czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a ja jestem podobny
Aha i miałem dziewczynę i parę dobrych okazji...ale jakoś tak jak przychodziło co do czego to mi się nie chciało (bo nic nie czułem do tych dziewczyn), za to jak się już zakochiwałem to masakra, tyle, że najczęściej to był strzał kulą w płot bo one mnie nie chciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że
O to szkoda, że wszyscy faceci nie są tacy jak ty. Od razu by było wiadomo, że facet coś czuje...a tak to tylko o jedno im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie zejestes jaki jestes
i nie pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie zejestes jaki jestes
jak by na mojej drodze stanal taki porzadny mezczyznawtedy iedy ja mialam 28 lat to bym byla szczesilwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a ja jestem podobny
Ja się cieszę mimo wszystko :P tyle, że to wkurzające, bo jakoś trafić nie mogę na taką w której się zakocham z wzajemnością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ja juebire
wszystkie mnie olewały i nie wiem dlaczego ale wolalbym to nie wiedziec własciwie bo bedzie jeszcze gorzej ze mną :( zawsze skonczyły po 1 randce i ledwo mnie poznali a juz mnie skreslili :( jak dalej życ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe a ja jestem podobny
"jak by na mojej drodze stanal taki porzadny mezczyznawtedy iedy ja mialam 28 lat to bym byla szczesilwa." - taaa jasne :) wiesz jak to jest z tymi porządnymi mężczyznami - kobiety ich lubią jako kumpli, no tak już jest, nie zaprzeczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek wielki
To nie jest powód do wstydu. Oczywiście rozumiem chęć założenia rodziny, ale jestem przekonany, że na Ciebie też przyjdzie czas. Tylko musisz jeszcze trochę poczekać. Nie łam się! Po ślubie żona będzie zachwycona tym, jak bardzo się szanujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ja juebire
Prawiczek wielki taak człowieku niedługo mi stuknie 30dziecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×