Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jak to jest z tym??????

Z czym facetowi trudniej się pogodzić???

Polecane posty

Gość to jak to jest z tym??????

Do czego facet się nie przyzna i co trudniej mu zaakceptować u kobiety?: - inteligencja, bystrość, przenikliwość - wykształcenie, stopnie naukowe, tytuły zawodowe, licencje, osiągnięcie naukowe itp. - wyższe zarobki, status majątkowy - przeszłośc seksualna ( wielość partnerów seksualnych, doświadczeń- nie mylić z prostytucją). - inne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Pewnie przeszłość seksualna. Reszta jakoś ujdzie. Ale ja nie jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
Wieksze osiagniecia i zarobki jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damned girl4
Facetowi najtrudniej jest się pogodzić ze... wszystkim. Kobieta doświadczona i bogatsza jest cudem tylko dla chłopców. Prawdziwy mężczyzna wolałby delikatną dziewicę, z połowa jego pensji :) Co do wykształcenia to chyba nikomu nie przeszkadza... może jakimś niedoukom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza jest
przeszlosc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
Dziewice to moze dla kolesi z kompleksami lozkowymi, dla wiekszosci moich kumpli wkurwiajace sa raczej wyzsze zarobki bo one daja kobiecie niezaleznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet jest pewny i świadomy swojej męskości to nic mu nie będzie przeszkadzać. A jeśli sam jest wykształcony i inteligentny to wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnsdlkj
Przeszłość seksualna to może w średniowieczu przeszkadzała:o Teraz to normalne, że każdy był kiedyś w związku z kimś innym i że każdy ma jakieś doświadczenie. No chyba, że dziewczyna robi laski w toalecie na imprezie, to może w takiej sytuacji to przeszkadza, ale jeśli jest normalna i po prostu sypiała ze swoimi facetami będąc z nimi w związkach,to nikomu nie robi. Prędzej dziewictwo może przeszkadzać i być uważane za dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Taaa a jak kocha to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
teoretka: nie znajdziesz takiego faceta ktoremu nic nie bedzie przeszkadzac z tego co tam jest wymienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszłość seksualna
związek z kobietą co miała przygodni seks czy inne tego typu zabawy to uwłacza męskiemu honorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa+
wreszcie jakis normalny temat na kafe :P Wypowiem sie jak to u mnie wygladalo - tematem goracym w zwiazku byli moi byli. Nie liczyly sie zarobki choc w jednym przypadku facet sie bal ze im wiecej zaczne zarabiac tym bardziej rozwine skrzyda i odfrune. Ale przede wszystkim moja przeszlosc seksualna byla dla nich najwazniejsza. W sumie zalezy od faceta - jesli sam ma aspiracje do osiagania coraz wyzszych tytulow, to pewnie dziewczyna z habilitacja bylaby dla niego wyzwaniem, moze nie do przebicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Pod pojęciem "przeszłość seksualna" rozumiem, oczywiście, zjawiska bardziej złożone od seksu ze stałym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten seks w zwiazkach
to pic na wode. laska poznaje faceta idzie z nim do lozka i uwaza ze to seks w zwiazku. takich zwiazkow panna moze miec kilku w roku. tak samo uklady bez zobowowiazan. takie kobiety kojarza sie z puszczalskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
teoretka: bo nie mowia ci pewnych rzeczy po prostu i tobie sie wydaje ze tacy sa:) to jest kwestia meskiej psychiki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten seks w zwiazkach
a akurat facetom przeszkadza jak panna nie ma wyksztalcenia, bo malo kto chce jakas po zawodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
nie po zawodowce, ale tez nie z jakims super dobrym. Najlpiej tak po srodku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten seks w zwiazkach
jakas pedagogika najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek - woerz mi że mówią, z racji tego ż większe zainteresowanie przejawiam kobietami mam specyficzny kontakt z moimi bliskimi kolegami. Poza tym faceci są różni - są tacy przy których kobieta musi udawać głupszą niż jest, ale są też tacy przy których można być sobą :) Uważam że kryterium to poczucie męskości - jak facet ma na tym punkcie kompleks - a większość ma - to wszystko będzie mu przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ty przypadkiem nie
ten seks w zwiazkach "jakas pedagogika najlepiej" mówisz o mężczyźnie" Może być z takim wykształceniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
teoretka: no ok, sa moze tacy faceci, ale jest ich bardzo malo:) wierz mi, ze wiekszosci beda przeszkadzaly wieksze zarobki, zwlaszcza tak kolo 30. To z tym seksem to ma bardziej znaczenie dla mlokosow ktorzy nie czuja sie zbyt pewnie w lozku i wola dziewice zeby moc jej "zaimponowac", a boja sie bardziej doswiadczonych kobiet. w pozniejszym etapie wszystki rozbija sie o kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doskonale wiem że takich jest mało. Bo ogólnie jest stosunkowo mało facetów "na poziomie". Ale są. I ja z takimi wolę się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdfdsgdfh
"- przeszłośc seksualna ( wielość partnerów seksualnych, doświadczeń- nie mylić z prostytucją)." a co za roznica, dla mnie taka kobieta co miala wielu to zwykla kur... tyle ze kasy za to nie brala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten seks w zwiazkach
pedagogika to dobre studia dla kobiety oczywiscie. seks w zwiazku to nic zlego, ale kobieta ktora uprawiala seks bez zwiazku kojarzy sie z puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
lepsza kobieta, ktora lubi seks niz jakas oziebla, dla mnie to akurat zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klj.jk
ziutekk lepsza kobieta, ktora lubi seks niz jakas oziebla, dla mnie to akurat zaden problem A jabyś się czuł ze świadomością, że Twoi koledzy czy wrogowie ją przetestowali przed tobą oral anal itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
Nie bierzcie pedagogów! To największe zjeby w RP, wliczając Jarka i kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutekk
nie mam wrogow:) a to ze moja dziewczyna miala przede mna 2 facetow mi nie przeszkadza bo kazdy przeciez kiedys kogos wczesniej mial, to normalne. Ja tez mialem partnerki seksualne przed nia. Nie zyjemy w jakims sredniowieczu:) Dla wiekszosci facetow, ktorzy nie maja problemow z seksem, to nie jest powod to zmartwien. Faceci bardziej boja sie kobiet niezaleznych, a recz panicznie takich ktore maja nad nimi jakas forme wladzy, np. w pracy czy innego typu zaleznosci. Bardziej w tym kierunku to idzie, niz tam jakies bzdury jest czy jest dziewica czy nie jest. Nie spotkalem nigdy zadnej dziewicy od czasow szkolnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×