Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawe czy jest ktoś...

Czy ktoś żałował że nie wykorzystał szansy na Miłość?

Polecane posty

Gość Ciekawe czy jest ktoś...

Czy ktoś z was żałuje że nie wykorzystał szansy na Miłość? Ktoś wam wyznał miłość a wy jej nie przyjęliście i czy po jakimś czasie żałowaliście tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
jasne ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żałowałam..., byłam młoda i nie w głowie były mi stateczne związki. Nawiązaliśmy kontakt po 7 latach. Każde z nas miało za sobą zerwane zaręczyny i niedoszłych małżonków w międzyczasie. Teraz jesteśmy razem 2,5 roku, szczęśliwi :) Zawsze wspominałam Go jako moją niespełnioną zaprzepaszczoną miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ttt2
Moze to tak nie do gonca z tym wyznaniem ale bardzo zaluje ze zachowywalem sie jak by mi nie zalezalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia
tak,wiele razy. Jedną taką niewykorzystaną sytuację wspominam do dziś,co by było gdyby...minęło jedenaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreczone
Tak, ja żałuję. Ale byliśmy już w związku, niestety ja nawaliłam bo mi się coś ubzdurało. A gdybym była ok zapewne kochalibyśmy się do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żałowałem. Miałem w młodości kilka okazji. Jedna była szczególna i to z jej powodu przez kilka lat codziennie o niej rozmyślałem i bez końca analizowałem sytuację na zasadzie co by było gdyby. Na takie beznadziejne przypadki jest tylko jedno lekarstwo-nowa miłość. Niestety nie każdy ma takie szczęście, że dostanie kolejną szansę. Tu jest jest jak w footballu. Niewykorzystane sytuacje czasami się mszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.47 małpa trzymająca się wielu gałęzi nie ma szansy na ruch w żadnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jest powód do żałowania - całkiem serio x Ale dla przeciwwagi niech się zgłoszą Ci, którzy żałują, że wykorzystali :D Ci to dopiero są debile xD x Zgłaszam się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×