Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaxxx

czego sie spodziewac po bylym?

Polecane posty

Gość zdesperowanaxxx

Zostawilam faceta po wszystkich jego klamstwach. Oszukiwal mnie a mi zarzucal to samo, choc bylam fair wobec niego. powiedzialam w koncu dosc. Spotykam sie teraz z innym facetem. A byly napisal mi ze odegra sie na mnie za to i ze sie odwdzieczy.. nie wiem co myslec....byl taki podly a teraz odwraca kota ogonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mówisz ją jestem takim facetem który oszukiwał kłamał ją. Teraz chcę odzyskać jej zaufanie. To trwa długo nie zniechecam się walczę. A twój facet no cóż być może też chce wrócić a to zastraszanie to być może pewną forma zazdrości z jego strony tyle że nie tedy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaxxx
tak bardzo go kochalam i ciagle myslalam ze moze sie cos zmieni, zacznie sie starac jak kiedys, nie bedzie mnie traktowal jak swoja wlasnosc tylko jak kobiete. Jednak tak sie nie stalo. Przesalam sie odzywac, powiedzialam koniec. Zawsze powtarzal ze ja od niego nigd nie odejde bo za bardzo go kocham. Teraz czuje ulge i spotykam sie juz z kims. A bylego nie rozumiem, przeciez powinien sie liczyc, z tym ze nie wytrzymam i w koncu powiem dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację powinien się z tym liczyć. Jeśli do niego nic nie czujesz powinien to uszanować jeśli jest facetem a ty mu to jasno powiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ty mi też coś poradziła swój problem przedstawiłem trochę niżej w forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaxxx
Czuje jeszcze do niego cos na pewno. Ale wiem, ze nie bylabym z nim szczesliwa. Boje sie tylko co moga oznaczac jego slowa tj :"odwdziecze Ci sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaxxx
mam nadzieje, bo chce sobie ulozyc zycie na nowo. Dziekuję za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją z kolei walczę o odzyskanie zaufania u mojej byłej partnerki. I robię wszystko by odzyskać to aby znów zobaczyła we mnie tego faceta którego poznała i pokochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×