Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ten mlody typ

Z dupy do buzi.

Polecane posty

Zdarzyło wam się kiedyś? Rozumiem ze to ohydne ale pod wpływem impulsu. Sam miałem kilka takich przypadków jak bawiłem się w "hardcore"

Gość aniuaaa
never ... blech... 9 lat już współżyję i testowałam różne pozycje... dla mnie sex to nie tylko zwykły sex... dla mnie sex to sztuka bliskości dwojga partnerów... lubię nowe pozycje,lubię jak mężczyzna mnie pieści i lubię go pieścić,ale tyłek to tyłek... tam jest wiele bakterii i każdy lekarz(ginekolog )powie Ci,że to co było w dup... nie wraca ani do cip.... ani do buzi... Kobieta ma być kobietą a nie połykaczką swojej własnej kupy,albo odkurzaczem na bakterie. Dziewczyny szanujcie się:)

Gość mariuszzz i gosia
Wiesz ja mam swoją dziewczynę,uprawiam z nią sex zwykły i analny ,ale w życiu bym nie pozwolił na to by moja laska lizała i ssała mojego penisaa jak wyciągam go z jej dupeczki. Gdzieś są te granice. Lizać cipkę, lizać delikatnie jej drugą dziurkę,mogę spuścić się do jej buzi,mogę wylizywać jej soczki,ale nie dawałbym jej do lizania penisa z analnej dziury;) No chyba,ze jesteście takimi hardkorami ,ze wam to pasi.

Rozumiem ze u cb anal ;) prezentuje się w ten sposób ze bez żadnych wcześniejszych przygotowań partner rucha Cie w dupke :) PS:Nigdy nie mialem gowna na kutasie wiec nie wiem po co mieszasz je ;)

Gość ja pier do le 654
tez z mezem roznego rodzaju sex uprawiamy. raz ale to raz i to pi pihaku zdazylo mi sie ze podczas sexu normalnego usiadlam na czlonku dupka i przekladalam z dupki na cipke. meziwi sie pidobalo mi tez. pijani bylismy. pozniej musialam leczyc cipeczke bo bakterie przeszly nawet jak btlam czysta. nigdy tak juz nie zrobilam. sx analnt owszem ale nigdzie po nie ma wkladania chyba ze pod prysznic:-)

Gość fgvb5
ja kiedyś leżałam na oddziele laryngologi z laską która miała bakterie kałowe w gardle, rozwaliło jej to całe migdałki i trzeba było wycinać. Wszyscy się zastanawiali skąd one się tam wzięły, po przeczytaniu tego tematu już chyba wiem :D

Gość Analiz ńa
super sprawa

Gość takitamsobiefacio
Moja wzięła kilka razy z dupci do ust,to jest hardcore ale jak jest dupka czysta w środku tzn nie ma kupy to nawet można ale jak jest usmarowany gownem to smierdzi tym gownem i to juz jest przegięcie,przynajmniej dla nas.Moja po analu,wali mi konia,wacha go głośno wciągając powietrze nosem i pluje na niego,to jest podniecające. Nigdy nie włożyłem z dupci do cipki

Gość stachu stachu
oj stachu biologii to ty w szkole nie miałes :|

Gość do dewiantów
niedziwota, że była Sodoma i Gomora, teraz też się zbliża dużymi krokami.

Temat niczym holenderski ster :classic_cool:

Gość gość
Zdradzę Ci sekret: czasem, kiedy sytuacja jest bardzo gorąca, można wziąć z d**y do ust :p cytat ze "Sprzedawców"

Gość gość
Sprzedawcy mają w ogole sprecyzowane poglądy na temat seksu. Zwlaszcza w pierwszej części.

z d**y do buzi jest ok mam znajomego dentyste (habilitowal sie ostatnio w tym temacie) twierdzi, ze przecietny stan uzebienia i jamy ustnej u rodakow powoduje, ze w jakie ustnej jest o wiele wiecej groznych bakterii niz w odbycie sugerowal, aby bron boze nie probowac w odwrotnej kolejnosc wierze mu i ufam z d**y do buzi jest ok

Gość gość
ja wkładam dziewczynie z tyłka do buzi, ta jej krzywa mina jest bezcenna jak musi ssać wtedy po analu, ale nigdy jeszcze nie odmówiła

Gość gość
demokracja.nie popieram ale każdy i każda ma własną wolę!!!

Gość gość
Z zona to robie ale po lewatywie ale jak ide na skok w bok to pcham prosto z d**y do buzi to ponizajace ale tez podniecajace dla mie

Gość gość
Dzisiaj dostałam. Zdarzało się nieczęsto, ale kilka razy. Nigdy nie byłam zachwycona, ale w zaekscytowaniu przeszło. Dzisiaj dostałam z obcej (damskiej) d**y. Czuję się głupio

Gość Michaił Pravda
Ten Mlody Typ 2012.08.23 "...Sam miałem kilka takich przypadków jak bawiłem się w "hardcore"" x i brałeś z dụpy do buzi ? hehheh To chyba jak polecieć w kosmos i stwierdzić że Ziemia jest płaska.

Gość Hapidrąg III Wielki Kazik

Słabi jesteście. Ja czekam na ciotę. Wtedy leci w kakao. Jest i brązowo i czerwono. Wtedy do ust, w cipsko dupę, japę i otwory uszne, jeszcze pies się nawinie to leci zeofilski anal i wtedy powtórka

Gość Gość
Dnia ‎2017‎-‎10‎-‎06 o 14:05, Gość gość napisał:

ja wkładam dziewczynie z tyłka do buzi, ta jej krzywa mina jest bezcenna jak musi ssać wtedy po analu, ale nigdy jeszcze nie odmówiła

Potwierdzam. Mężatki - zwłaszcza te bardzo wyposzczone - nigdy nie odmawiają..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować