Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laleczkowo

jak pozbyć się wyrzutów ?

Polecane posty

przespałam się z kolegą. zdradziłam chłopaka z ktorym jestem 2,5 roku... mam okropne wyrzuty sumienia... ta zdrada pokazała mi jak bardzo mi zalezy na moim chłopaku, zaczelam go bardziej doceniac itp.. ale strasznie mnie gryzą wyrzuty sumienia.. jak się ich pozbyć? proszę o pomoc.. wiem, że zachowałam się okropnie.... proszę bez wyzwisk, już sama się zwyzywałam ..:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niyaaaaa
Niestety się nie da. Nie ma się wyrzutów sumienia jeśli ma się pewność, że ta osoba na to w jakiś sposób zasłużyła. Widzisz że go skrzywdziłaś - więc je masz i tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,wsdfg
Powiedz mu o tym. Pozbędziesz się wyrzutów sumienia tylko jeśli on Ci wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem mu o tym bo mi nie wybaczy... nienawidzi zdrady, najgorsze co może być... na pewno z czasem zapomnę i muszę sama przecierpieć... nie raniąc przy tym Mojego Słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,wsdfg
I tak się kiedyś dowie, a Ciebie do tej pory będą zżerać wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
Powiedz mu tak: dopiero na tle bialej sciany zobaczylam jak czerwone jest jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata czuje koniec swiata
to proste :) wmawiaj sobie, że było minęło, nic się nie stało. ;) czego oczy nie widzą tego dusza nie boli, więc dopóki nie powiesz, jego nic nie zaboli, a gdy on nie cierpi - nie ma wyrzutów sumienia :D prosta filozofia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
z doswiadczenia powiem ze zdrada ZAWSZE predzej czy pozniej wyjdzie, przez najwieksza glupote, wydaje sie nam ze kontorlujemy wszystko a tu jeb po 2 latach jakas glupota nie do przewidzenia nas zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata czuje koniec swiata
jak się dowie to.. Twoje słowo przeciwko słowom osób trzecich - komu uwierzy? ;) w życiu nie można się wszystkim tak przejmować, bez przesady :D wyrzuty sumienia rozumiem jak się komuś naprawde zada ból.. ale Ty jeszcze go nie zadałaś! :) nie zraniłaś go, bo on nic przecież nie wie. Potraktuj to na zasadzie co być miało to się stało, co poradzisz? - czasu nie cofniesz... a jak mu powiesz, to będzie gorzej.. poczekaj troche czasu, za miesiąc sama zobaczysz, że obejdzie się bez konsekwencji i trochę Ci ulży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata czuje koniec swiata
Ty z doświadczenia .... :o :o :o GÓWNO WIESZ. :) Pojedyńcza zdrada może się nie wydać. ;) Znam mase osób, którym się zdarzył jednorazowy numer, uczą się na błędach i go nie powtarzają, a opowieść o zdradzie jeszcze nie wyszła po za grono najbliższych przyjaciółek i tak zostanie. :) Niektóre związki się rozpadły z innych przyczyn, a facet nigdy nie był świadom co dziewczyny robiły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
a za rok, dwa sie zdziwi, klamstwo ma na prawde krotkie nozki, sama zdradzlam nie raz i ZAWSZZE sie wydalo, a kolega co grobowiec tajemincy? nie pochwalil sie kolegom? rodzenstwu? przyjacielowi? dasz sobie za to reke uciac? a koledzy itd komus kogo zna jej facet i sie wyda predzej czy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram poprzedniczkę, co się stało, to się nie odstanie, czasu nie cofniesz. Poza tym czym innym jest jednorazowa zdrada i żal za nią, a czym innym wieloletni romans bez żadnych skrupułów w stosunku do partnera. Wszyscy popełniamy błędy, myślisz że ten Twój men też zawsze był w stosunku do Ciebie taki fair ?? i nie mam tu na myśli tylko zdrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,wsdfg
Może się nie wydać, a może się wydać. Lepiej uprzedzić fakty i samemu się przyznać w tak poważnej sprawie, bo jeśli dowie się o tym przypadkowo to na pewno nie wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,wsdfg ma rację. Jeśli jest duze prawdopodobienstwo, ze to wyjdzie to raczej mu powiedz, bo lepiej, żeby usłyszał to od Ciebie niż np od podpitych kolegów. Ale jesli masz pewność, że sie nie wyda to milcz i nie grzesz więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,wsdfg
Często tak się mówi, a później wychodzi jednak inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
a kolega nikomu nie powie? dasz sie za to pokroic? faceci UWIELBIAJA sie czyms takim chwalic, zaliczyl laske ponoc zakochana w kims innym ale jak jeczala mu w lozku to juz nie byla taka zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy chcesz mnie jeszcze bardziej dobić czy Ty miałaś akurat takiego pecha... nie powiem mu o tym bo mi nie wybaczy, a ja żałuje, wiem, że źle zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,wsdfg
To powiedz jemu, że żałujesz. Tylko on może Cię "rozgrzeszyć", my nie pomożemy Ci pozbyć się wyrzutów sumienia. Rób jak uważasz, ale cały czas będziesz się bała, że to wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
jak zwal tak zwal. tak zawsze wychodzi, czy masz pewnosc ze kolega nikomu nie powie? bo jak nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciekawe2332
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
ale skad ta pewnosc? moze powie siostrze? bratu? mamie? skad pewnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by komu kolwiek powiedział miał by spore problemy... Sam to mówił . Sam zaproponował to że TA SYTUACJA MA ZOSTAC MIEDZY NAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
teraz moze sie zarzekac ze nie powie. a jak wypije to moze sie komus zwierzyc. dziecko jestem mezatko, wiele lat strasza od ciebie, wierz mi ze to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata czuje koniec swiata
ale wy jestescie posrani. PRAWDA JEST TAKA równie dobrze jakaś obca osoba może puścić plote, że ona daje dupy połowie miasta i co..? jej facet uwierzy obcym ludziom?! :o jasne, że uwierzy swojej kobiecie. ;) nie ma sie czym przejmować, a nawet jeśli sie wyda to potraktuj to jak plote i żenujący żart I TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes ciut toksycznamaz za gr
gowno prawda. jak to bedzie plota to ona sie wybroni. a jak jej powie wiem ze przespalas sie z X to jej twarz zmieni 10 razy kolor, rozplacze sie i zacznie przepraszac. I tak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×