Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość W_M

Praca w Social Media. Jak jest naprawdę?

Polecane posty

Gość W_M

Czy są na forum osoby które pracują w Social Media? Mam kilka pytań: Jak wygląda w Social media, praca z klientem? Po pracy w Social media, jakie są późniejsze możliwości zawodowe? Jakie są ścieżki rozwoju, jak się dokształcać w Social Media? Praca w social mediach - plusy i minusy ? Jakie są realia pracy, ile możemy w Polsce zarobić pracując w agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taka pracę i bardzo mi się podoba. Moim zdaniem to fajna praca dla kogoś po studiach humanistycznych, a możliwości rozwoju i szkoleń – to już zależy od tego do jakiej firmy się dostaniesz. Jak na razie mi tego typu praca odpowiada a moim marzeniem jest stanowisko social media managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
social media to teraz temat na czasie. Praktycznie każda znacząca firma istnieje w mediach społecznościowych, ale moim zdaniem najbardziej przyszłościowa jest praca w IT. Ja jestem ze śląska i tutaj http://slask-praca.pl/branza-it-w-lazach/ również szuka się dużo pracowników do tej właśnie branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miginim
Ja prowadziłem Sobie social media mojego biznesu. Jest to trudny temat, ciągłe blokady jak pracujesz na organicznym zasięgu, chcą płacić, a zaś ten płatny zasięg to troszkę w moim mniemaniu fake. Zleciłem to w końcu agencji https://e-prom.com.pl/ i jestem zadowolony. Mega profesjonalizm płynący z personelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas

Bardzo fajnie jest, ja polecam, tutaj masz wszystko opisane

gckduszniki.pl/komu-powierzyc-prowadzenie-strony-w-social-media/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×