Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzyczek232

Jak wygląda dojazd do Lotniska Modlin?realnie

Polecane posty

Gość bzyczek232

patrze w internecie jak dojechać,ale średnio temu ufam,dlatego chcialabym wiedzieć jak to naprawdę wygląda? np z Warszawy Centrum(np dworzec) jak dojechać? ile to zajmuje? i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wolsza
Ja podróżowałam z centrum na lotnisko ModlinBusem. Za 33zł więc przyjemna cena. Autokary mają nowe i bardzo komfortowe, nawet nie wiem kiedy mi ta podróż zleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcsjnriufheurh
kosztuje 33 zlote autobusem jedzie godzine. wyjazd kolo ratusza. to takie autokary wizzaira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jechałam z kolegą na to lotnisko i z tego co pamiętam to musieliśmy jechać krajową 7(na Gdańsk) i potem jest zjazd na "Nowy Dwór Maz. Lotnisko Modlin" i potem nie pamiętam, ale chyba jakaś prosta droga. Jechaliśmy około 2 godziny, ale ja mieszkam 30 km od Warszawy więc przewiduje, ze sam dojazd z Wawy do Modlina zajmuje 1-1,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fleczina
PolandTransfer - swietni sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, spieprzajcie z tym spamem modlinbusa 😡 drogo w chuj i nie warte tej ceny Wiec opcje masz takie: 1. najtańsza to Translud spod DT Centrum, jedzie do Modlin Twierdza, tam trzeba się przesiąść do busika, który jedzie na lotnisko. Czas to ok 50-70 min, zależnie od ruchu, info na ich stronie, koszt to chyba 8, albo 9 złotych 2. modlinbus - opcja opłacalna tylko jak uda Ci się kupić bilet za 9 zł, normalnie ok. 30 co się KOMPLETNIE nie opłaca. Mi się nigdy nie udało kupić w opłacalnej cenie. Dlatego to opcja dla naiwniaków i nie liczących się z kasą 3. koleje mazowieckie. Bilet lotniskowy za 17 zł, obejmujący przejazd do stacji Modlin i stamtąd ich skomunikowanym autobusem pod samo lotnisko. info na stronie. Wg mnie opcja najwygodniejsza przy tej cenie, no i z miasta jedzie z wielu stacji, od okęcia począwszy, przez śródmieście, powiśle, wschodnią itp. Dodatkowo przy podróży z lotniska do miasta, na tym bilecie można jeszcze przez godzinę bodajże jeździć komunikacją miejską (szczegóły do doczytania na stronie) 4. taksówka - glob taxi ma stałą cenę, z centrum chyba 99 zł, co przy kilku podróżujących ma tę zaletę, że jest konkurencyjne cenowo, a szybkie i z domu pod samo lotnisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkacygareta
Najwygodniej jest zamówić transportmodlin.com Odbierają Cie spod domu i dowoża na miejsce, jestes na czas, nie martwisz sie o bagaże itd, ja czesto tak własnie jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo ja tez zawsze jade z tej firmy, wchodze na ta stronie własnie transportmodlin.com i wybieram auto jakim chce jechac itd... i mi wylicza koszt, dla mnie to spoko opcja, jestm na czas, wszystko zgodnie z tym co zaplanowałam, wiec spoko, a autobusy sie czesto spozniają, wiec ja wole nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek333
Tak. Też jechałem z tym Transportmodlin. Obdzwoniłem chyba z 10 podobnych firm taxi i tu było najtaniej. No i najważniejsze, że mieli foteliki dla dzieci. Z warszawy centralnej to około niecałej godziny jechaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Jeżeli chcesz  zostawić swoje auto na tanim i bezpiecznym parkingu w pobliżu lotniska Modlin - to ten namiar jest dla Ciebie.  Polecam  zapoznać się z oferta parkingu P-38 Parking Modlin. Firma oferuję  ponad 200 utwardzonych miejsc postojowych które są do dyspozycji 24h na dobę przez 365 dni w roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Znam ten parking P-38 Parking Modlin i powiem wam, że jest to dobre rozwiązanie.  Kilka razy korzystałem z tego parkingu moim zdaniem to jest bardzo dobre udogodnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×