Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też niezbyt przystojny

Dla kobiet liczy się tylko...

Polecane posty

Gość też niezbyt przystojny

1.Wygląd 2.Pieniądze 3.Samochód Reszta jest nieważna.Partner może być skur... byleby był przystojny miał kasę i dobrej klasy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
juz prawiczus odkryl nowosc spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie nastały czasy
takie kryteria mają kobiety przy wyborze partnera a później tyle tekstów, że faceci to świnie takie świnie wybierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niezbyt przystojny
Po prostu piszę jak jest! Stuknęło mi 30 lat spotykałem się z różnymi kobietami ładnymi i tym którym natura poskąpiła urody ale zawsze kończyło się na pierwszej i ostatniej randce.Twarz mnie dyskwalifikuje niestety bo charakter mam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niezbyt przystojny
Samochód mam ale miejski.Nie lubię szpanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poznalem ost panne , i sie pyta kto ty jestes , a drugie pytanie masz samochod a ja jej na to a co ty blachara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45ty
wiesz jak sie ma juz po 30 r to sie inaczej patrzy ja tam golego i wesolego kolesia nie wezme musi miec tyle co ja mam chociaz,, czyli mieszkanie a najlepiej dom, autko i prace miin za 6 tys bo co to 6 dzis na Polske.Bidy i dziadostwa nie chec klepac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ale ze mnie frajerka, mój mąż jak go poznałam nawet prawka nie miał, cudnej urody nie był, bogaty tym bardziej. O ja naiwna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się z tobą chętnie umówię
Jestem ze Śląska, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią jak chcesz mieć kobietę którą chcesz się chwalić przed kumplami to taki układ sporo kosztuje. Układ, układ wolny mamy kraj każdy dobiera partnera wedle potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45tyiuo
MASZ TAKA KOBIETE NA JAKA CIE STAC!!!!!!!! PRADA STRA JAK SWIAT albo im wiecej masz tym glebiej wchodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45tyiuo
MASZ TAKA KOBIETE NA JAKA CIE STAC!!!!!!!! PRADA STRA JAK SWIAT albo im wiecej masz tym glebiej wchodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się chętnie nie umówiła, bo ktoś, kto tak pisze nie może sprawdzić się jako partner dla kobiety. Wydaje mi sie, ze to meżczyźni często przedmiotowo traktują kobiety. One nie patrzą na urodę (często charakter jest w stanie zrobić z człowieka przystojniaka), a jeśli chodzi o pieniądze, czy samochód, to zależy gdzie i w jakich okolicznosciach ludzie się poznają. Znajomości zawierane przez internet, czy w klubach kojarzą mi się ze sprowadzaniem siebie na wzajem do roli przedmiotów, towarów. Nie ma tu czasu na bliższe poznanie, na rozpoczęcie od właściwej strony i zarówno kobieta, jak i mężczyzna muszą w krótkim czasie zainteresować sobą drugą osobę wyglądem, modnymi ubraniami, czymś, co świadczy o bogactwie. Niestety, na tej podstawie nie można wyciągac wniosków o całej populacji. Wszyscy szukamy uczuć i w prawdziwym związku kobiety są w stanie poświęcać się dla partnera i razem z nim budować wspólną pozycję majątkową itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata12
akurat dla mnie się liczy po 1. że jest zadbany , czyste buty , paznokcie. 2. wygląd też, choć gustuję w tych przeciętnych. 3. charakter, musi mnie przede wszystkim szanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądynka doris
Ten miejski samochód masz w kolorze czerwonym ? :) Jak tak to sie umówimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahhaahha
To dziala w obie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizdzik bredzi glupoty
ale gowno, co za imbecyl to wymyslil, co za prostackie i plytkie myslenie. Moze koles zanim sie wypowiesz co kobiety chca od faceta to sie zastanow a NIE MIERZ SWOJA MIARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie się nie liczą pieniądze i samochód:) wygląd tylko w pewnym stopniu :-P całusy dla autora, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahhaahha
To jayne, ze to sie liczy i dziala w obie strony ;) Na co patrza? Na to, co wskazal autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor ma trochę racji
ale dopisz dla młodych kobiet. Młode pokolenie kobiet jest omamione pieniędzmi i dla nich są wstanie zrobić wszystko nawet sprzedać własne nowo narodzone dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wgwma
Widziales o tym sprzedawaniu w jakims filmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sie liczy dla faceta? Wyglad kobiety ,jak jest przecietna to juz rozglada sie za ladniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×