Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja Nowy

Mam słabość do damskich stópek...

Polecane posty

Gość Ja Nowy

Wiem że pewnie czesc, a moze wiekszosc uwaza to za dziwadztwo.Czemu jest tak niewiele kobiet, które potrafia to zrozumiec..? Przeciez damskie stopki sa niezwykle seksowne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaakakak
rozumiem ,ze jakby napisał , że uwielbia piersi kobiety to były ok , nogi ok, tyłek ok , włosy ok, ale stopy to częśc ciała wyłączona z uwielbienia przez meżczyzn bo .........? bo wercia tak powiedziała :) znajdz sobie wercia kogoś kto ci wymasuje wreszcie stopy to zrozumiesz to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzyłam przez pół życia by nie trafić na faceta który zwraca uwagę na stopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu????????
o tym marzyłaś, żaden facet nie odmówi jak poprosisz o masaż a nawet całowanie stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zobaczeniu stóp Kałamagi na jotpegu moje życie już nigdy nie wróci do normalności. Stopy są dziwne, rzekłam. I dlaczego piszesz o mnie/do mnie wercia? Nie potrafisz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vieviór, proszę, przyznaj się - co zrobiłeś SM'owi, ze podkulił ogon i zniknął z foruma? PS. 👄 Pomiziałabym Cię po kitce. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraaakakak
nie iem co to jest jotpegu i tym bardziej nie wiem co to kałamaga ale idąc tym tropem myślenia , jakbym zobaczył tzytzki 80 letniej kobiety , to bym od tego czasu mówił, że ten kto lubi kobiece tzytzki jest masochistą ? o to chodzi wercia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie... Od dziecka mam halluksy na stopach. I w ogóle długie palce, nigdy mi się moje stopy nie podobały.. teraz mam to gdzieś, ale kiedyś ? O noł. moj stary kompleks ktory teraz zwisa mi i powiewa... Na cale zczescie mąz ma to gdzieś, tak samo jak i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateo1212
Kobitki dawajcie jpgi waszych pięknych stópek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Nowy
Hhmm, tak jak myslalem niektorzy od razu zboczeniec...Nic nie poradze ze pociagaja mnie stopki, juz tak mam. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D(r)eszczyk
Zboczeniem nie jest sam fetysz tylko ustawiczne pojawianie się tego tematu na forum. Ją naawet lubię, ale od nadmiaru reaguje jak na pukanie akwizytora - jedyna myśl jaka pojawia się w głowie to "znowu następny!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Kobieta która nie lubi lizania stóp, to oziębła, wyprana z czułości babochłopica.💤 Normalna kobieta lubi lizanie tej części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Nowy
Temat pewnie dosc popularny. Ja, poprostu wrzucilem bo moze poznam kobiete, ktora rozumie takie tematy. Nie trace nadziei ze sie uda... Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Babochłopy Cię zaatakowały Nowy. Szczególnie uważaj na osobę "vera lynn". Debil upierdliwy z niej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kiedyś celnie napisała nei_nei naucz się rozpalać kobietę do białości a będzie w stanie "zrozumieć takie tematy" o jakich nawet Tobie się nie śniło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achtung! Achtung! Skarlały pedał "ludzki przedmiot" znowu puszcza głośne, śmierdzące bąki. Wiecie, że mierzy on 163 cm wzrostu? Porażka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D(r)eszczyk
Omajngott! Zaczynają mnie cytować na Kafe [wielkie oczy] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody  Płock
ee tam nie macie gustu niektórzy ... kobiece stópki to najcudowniejsza część ciała niestety nie znam żadnej panny 15-30lat która by dała po miziać stópki :( może tu jest jakaś chętna ? xD GG: 35332221 E-mail: Scroull@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie czopy kobiety to lubis jak sie im piesci stopy a te które to uważają za cos złego poprostu nigdy nie miały faceta tylko jakieś pi.... Kazda kobieta to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×