Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ałnjmjmjmk

Dlaczego ludzie nie odbierają telefonow zastrzezonych?

Polecane posty

Gość ałnjmjmjmk

pytam sie was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzba przydrożna
Nikt nie lubi anonimów. Ja też nie odbieram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci
ja nie cierpie-mam zle doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałnjmjmjmk
a jak dzwoni obcy to po co wam numer? Od niedawna pracuje w pewnej firmie i dziennie wykonuje ok 50telefonow i wkurwia mnie gdy ludzie nie odbreraja :O numery są ukryte bo plebs potem oddzwanial i bluzgał albo zapisywali numery i dzwonili z pierdołami a od tego jest darmowa infolinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6yhjhhgj
Bo z zastrzeżonego zwykle dzwonią różnego rodzaju przedstawiciele handlowi, którzy próbują coś wcisnąć i nie rozumieją, jak się do nich mówi, że nie jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vacelek
Dokładnie. Z zastrzeżonych nie dzwoni nikt inny, tylko telemarketerzy z super, mega hiper ofertą skierowaną specjalnie dla potrzeb mojej firmy. Kiedyś odbierałem i w 99% przypadków zdarzało się, że próbowali mi coś wcisnąć w rozmowie telefonicznej. Odkąd w Playu można zablokować rozmowy przychodzące z numerów zastrzeżonych, mam święty spokój. Zdarza się od czasu do czasu jakiś sprzedawca, ale dzwoni z normalnego, zwykłego numeru i wiem, że w razie czego mogę do niego oddzwonić. Poważne firmy, które chcą się zająć sprzedażą na odległość ( nigdy bym niczego nie kupił przez telefon, tak na szybko, chyba że paczkę zapałek), powinny dzwonić z normalnych numerów, a nie zastrzeżonych. Jak to wygląda? Dzwoni pani Anna Kowalska z zastrzeżonego numeru, z firmy Sprzedajemyprzeztelefon s.c i proponuje mi laptopa za 2500zł w promocyjnej cenie. Czy oni myślą, że po drugiej stronie słuchawki to siedzi jakiś mało inteligentny człowiek, który na słowo PROMOCJA kupi laptopa za 2,5K, którego nawet na obrazku nie widział, od firmy, która wstydzi się pokazywać swój numer telefonu? Nie wiem, jak wy, ale moim zdaniem powinni prawnie zakazać telesprzedaży. Telefon jest do umawiania się na spotkanie. Umów się z klientem, porozmawiaj, opowiedz o korzyściach swojego produktu i dopiero wtedy podpisuj z nim umowę, a nie po 45 sekundach wyrecytowanej formułki na jednym wydechu proponujesz mi zakup czegoś, czego nawet na oczy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z takich numeró
to dzownią tylko debile z telemarketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie odbieram numerow ktorych nie mam w ksiazce tel. Wczoraj caly dzien ktos dzwonil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre dobre
tez nie odbieram telefonow zatrzezonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie odbieram z numerów zastrzezonych , a kiedy dostawałam po 20 smsów z róznymi ofertami , propozycjami dziennie , zadzwonilam do operatora i mam zablokowane takiego rodzaju wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysioo
Może nie na temat, bo rozmowa dotyczy telefonów komórkowych, ale bardziej chodzi mi o ....hmm ... mentalnośc? hmm. kiedyś (kilkanaście lat temu) domowy telefon odbierało się jak dzwonił i nie było widać kto dzwoni... Teraz tez nie wszyscy maja w domu telefon który wyświetla numer dzwoniacego. Podobnie domofon.. dzwoni, to podnoszę słuchawkę. Ja odbieram "ukryte" i jakoś mi nie przeszkadza to że dzwoni ankieter itp, a nie ktoś znajomy. Najbardziej niezrozumiałym zachowaniem jest dla mnie nie odbieranie nr których nie mam w liście kontaktów. Totalna głupota. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf.II
do mnie kiedyś dzwoniła jakaś kurwa z windykacji bo jej się numery pojebały, z miesiąc wydzwaniała aż się wkurwiłem i odebrałem i powiedziałem, żeby poszła paść świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tez zastanawia a nieodbieranie tel od nieznanych numerów jest wręcz śmieszne;) to tak jakby ludzie bali sie swoich telefonów i nie wiedzieli że mogą sie w każdej chwili rozłączyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
To proste: jeśli ktoś się ukrywa, to ma ważny powód. A jaki może mieć powód? Na pewno nie uczciwy, uczciwi i prawi ludzie nie muszą się niczego obawiać dzwoniąc do równych sobie. Tylko tacy, co mają coś na sumieniu ukrywają swój numer. Ja nie odbierałem zastrzeżonych od kilku lat ale niewiele to dało więc zmieniłem taktykę - teraz odbieram i odkładam słuchawkę - niech się wygada, skoro to lubi. I to naprawdę działa, bo telefonów mam znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to malowanie
Jak ktoś chce się ze mną skontaktować, to otwarcie, a nie z takiego przyczajenia! Dla mnie to jest objaw braku szacunku do rozmówcy i nie będę traciła na kogoś takiego czas, choćby to był ważny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to malowanie
czasu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś zepsuł mi się samochód, bateria w tel rozładowana więc dzwonie z tel przechodnia do jedynej osoby której nr pamiętam a ona nie odbiera bo nie zna numeru:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie odbieram zastrzeżonych.Co innego jak numer się pokazuje ale nie mam go zapisanego.Wtedy bowiem może być taka sytuacja jak opisała Makrela ale z zastrzeżonych wydzwaniała do mnie firma od pościeli wełnianej(od 6 rano czasami do 23),od garnków,pokaz kosmetyków i tak dalej.gdy mówiłam grzecznie,że nie jestem zainteresowana to albo krzyczały albo kazały mi szukać kogoś kto chciałby pójśc na taki pokaz.Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Odbieram zazwyczaj numery których nie znam, bo w życiu rożnie bywa. Ode mnie też czasem znajomi dzwonili do kogoś, bo akurat nie mieli tel / padł / itp/. Ale zastrzeżonych nie odbieram. Co innego odebrać nieznany, ale nieukrywający się numer, a co innego specjalnie zatajony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich co nie sprzataja
ja odbieram zastrzezone, ale w 95% sa to jacys telemarketerzy, przedstawiciele handlowi, ktorzy zawsze mnie wkurwiaja! normalni ludzie nie musza miec zastrzezonych numerow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastrzeżony numer byłej
dzwoń sobie, idiotko, dzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43feef433
jak ktoś dzwoni z zastrzezonego,to ma często coś do ukrycia. czasem odbieram, a czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfekfdnflknfd
Makrela wędzona, a co za problem wysłaćsms "to ja, Ania, odzwoń na ten numer"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×