Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilia90

małe wesele

Polecane posty

Gość lilia90

Witam Was. Planujemy z narzeczonym małe wesele. Dokładnie z nami na 30 osób, z czego większość to nasi znajomi (którzy są nam bliżsi niż rodzina), z rodziny tylko najbliżsi (powiedzmy). Chyba to dobry pomysł.... Mój narzeczony bardzo dużo pracuje i ja mam się zorientować we wszystkim. I troszkę się pogubiłam już. Pomagałam w organizacji wesela już, ale wiecie, przy swoim to zupełnie inaczej. Potrzebuję małej pomocy, żeby o niczym nie zapomnieć i jak to najlepiej ogarnąć wszystko. Pozdrawiam

Gość weda
my tez robimy na 30 osob male wesele, mialam troche z tym zachodu i rpoblemow ale moge sluzyc porada:-) na kiedy planujecie to przyjecie? Do naszego pozostaly trzy tygodnie:-)

Gość weda
Teoretycznie bo praktycznie to z ledi jak z bicza strzelil:-)jezeli ustalicie date to najlpeiej od samego poczatku zaczac od zarezerwoania sali, my na poczatku chcielismy sam obiad dla najblizszych pozniej doszlismy do wniosku ze wolimy jednak takie posiedzenie i stanelo na tym ze organizujemy mini wesele, tak wiec rezerwujac sale od razu powiedz jak chcesz zeby to wygladalo zaplac zaliczke i koniecznie przedwstepna umowe z szacunkowym kosztem itd pozniej z takich spraw rezerwacyjnych to fotograf, kamerzysta, i muzyka my zdecydowalismy sie na dj ktory poprowadzi ta mala i preze wbrew wszystkim roznym opiniom mi sie podobaja te wszystkie smieszne i bardziej kub mniej zenujaca zabawy jest przynajmniej co wspominac pozniej, my na kamerzyste sie zdecydowalismy na krotki film czyli cale przygotowania, razem z blogoslawienstwem slubem pierwszym tancem imtort bez tasiemca nudnego.

Gość poiuytrewpoiuytre
Bardzo fajny pomysł takie małe wesele.. nie rozumiem idei wesel na 100-200-300 osób :O

Gość lilia90
my salę mamy wstępnie zaklepaną. Pracuje tam żona naszego przyjaciela, więc wszystkiego ma dopilnować (kosztów też, żeby było dużo dobrze a nie drogo), kamerzysty nie chcemy, zdjęcia mają nam zrobić znajomi, wódka już zamówiona wstępnie. U nas nie będzie dzieci, najmłodsza osoba będzie miała ponad 20 lat więc liczę 0,7 na osobę. czyli 30 butelek na wesele + 20 na zapas. chyba starczy? NAjgorszy problem będę miała z muzyką. Sama gram z dwoma wspaniałymi mężczyznami w zespole i muszę wybrać kogoś, kto nie zrobi wstydu, żeby później nie gadali goście

Gość lilia90
u nas mają być rodzice, chrzestni, babcie, nasze rodzeństwo. i tyle z rodziny, poza tym nasi przyjaciele, chłopcy z mojego zespołu z żonami, najlepsi kumple z pracy narzeczonego. nie chcę więcej rodziny. Wszyscy są bardzo weseli i zabawowi więc mam nadzieję, że i u nas będą się dobrze bawić

Gość weda
Skoro sala zaklepana kwestia fotografa kamerzysty i muzyki za wami to polowa za wami:-) bierzecie slub cywilny czy konkordatowy, bo zaleznie od tegomjaki tez moga wyjsc niespodzianki, alkohol liczysz 0,7 ja mysle ze bede liczyc po 0,5 na glowe plus zapas ale jeszcze sie okaze bo nie zakupiony jest zastanawiam sie nad panem tadeuszem i tak mysle ze taki zakupimy. Macie przeznaczony jakis budzet konkretny ha ten cel?

Gość lilia90
Właśnie muzyki jeszcze nie mam. A jeśli chodzi o alkohol to mamy w bardzo dobrej cenie po 12 zł za butelkę 0,7 oczywiście oryginalne butelki zamknięte, normalnie jak ze sklepu tylko cena niższa (ze względu na znajomości mojego N) czyli za 50 butelek wyjdzie nas 600 zł.

Gość lilia90
kochaj siebie myśmy grali na weselu na bodajże 35-40 osób i to było chyba najfajniejsze wesele na jakim byłam. Goście bawili się wspaniale do rana

Gość weda
Ja tez mam nadzieje ze moi goscie sie beda dobrze bawic:-) bardzo malonwam za ten alkohol wyjdzie co to za wodka z ciejawosci az zapytam a kiedyndokladnie zaplanowalisce slub jaka data

Gość weda
Jezeli to stock to slyszalam ze bardzo dobra wodka i nieduzo placicie naprawde. Oooo to jeszcze pinad roczek przed wami czekania. W sumie od wrzesnia zaczynaja sie w saloanach wyprzedaze kolekcji wiec jak ci sienuda to mozesz trafic ns perelke w niewysokiej cenie a sukienke dopasowuja badz szyja na miare w salonie kilja mies przed slu em:-)

Gość weda
We wroclawiu koniec wrzesnia sie zaczynaja ale to trzeba sie dowaidywac bo wrzesien pazdziernikto jest wyprzedaz tegorocznej kolekcji zeby zrobic miejsce na nowa i w roznych salonach to prakttkuja i aczej ale najczesciej koniec wrzesnia pazdzienik.

Gość lilia90
właśnie o suknie chciałam jeszcze zapytać. bo my bierzemy tylko ślub cywilny. czy wypada mi iść w białej sukni? nie chcę żadnej napompowanej z mnóstwem falbanek itp ale coś w tym stylu moda.allegro.pl/biala-suknia-slubna-empire-grecka-greczynka-slub-i2578921047.html

Gość weda
bardzo ladna ta sukinka i zgadzam sie z przedmowczynia ze albo toczek albo w ogole ladne upiecie z lekko rozpuszczonych wlosow:-)

Gość lilia90
no myślałam nad wpięciem tylko jakiegoś kwiatka we włosy żadnego welonu i jeszcze pytanie. czy można załatwić z urzędnikiem w USC, żeby ślub odbył się późno wieczorem?? tzn 17-18??

Witam my planujemy tez małe wesele,ok 30 osób,ślub będzie cywilny.I oczywiście nie mam zielonego pojęcia od czego zacząć przygotowania.Boje się że nie znajdę takiej restauracji co mi zamknę lokal na tak mało osób.

Gość weda
Zalezy od lokalu ale jak odpowiednio wczesniej zdecydujesz sie na podpisanie umowy a sala posiada nieduza sale to mysle ze nie powinno byc problemu

Monisia spokojnie dacie rade.. My mielismy tez tylko cywilny i slub na 70 osob. Zacznij rozgladac sie za restauracja lub sala weselna jesli sala to wtedy musisz zatroszczyc sie o dekoracje, alkohol i catering plus 1 max 2 osoby podajce do stolu zaproszenia suknia plus garnitur fotograf samochod kwiaty itd itd

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować