Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ellene

No przecież tak nie może byc!

Polecane posty

syn ma 29 lat, wstał dziś jak co dzień o 5 rano żeby o 6 iść na autobus i jechać do pracy, chciałam mu naszykować śniadanie, no bo zima jest a śniadanie jest bardzo ważne, chciałam żeby zjadł coś, bo teraz zimno takie na dworze, no i on powiedział że nie chce, no ale gdzie to tak wyjść z domu bez śniadania, przez pół godziny proponowałam mu żeby coś zjadła, że parówek mu ugotuję, a on nic się nie odzywał, do własnej matki się nie odzywał i ignorował mnie, potem zwróciłam mu uwagę żeby się uczesał, bo on wcale nie dba o siebie, teraz chłopcy to tak ładnie się ubierają i w ogóle fryzury modne mają, na żel włosy stawiają, a on nic, wiecznie w czarnej kurtce i wiecznie nieuczesany chodzi jakby ze wsi był, a na sylwestra jak szedł to zamiast garnitur i koszulę ubrać, elegancko wyglądać to on w dżinsach poszedł i w podkoszulku, no i jak ja mu zwróciłam uwagę żeby się uczesał to on się wściekł, wydarł się na mnie żebym mu dała spokój, on wcale nie chodzi do kościoła, w ogóle z dala od Boga żyje, no i jak ja mu to powiedziałam że gad z niego wyrósł bezbożny to myślałam że mnie pobije tak się zaczął na mnie wydzierać, kiedy ja mu mówiłam żeby się opamiętał bo go diabeł opętał to on krzyczał żebym zamknęła mordę, ja mu mówię żeby on się przeżegnał, żeby do kościoła poszedł, bo bez Boga z niego zwierzę się stało, to on mi wykrzyczał najpierw żebym poszła sobie "do tych swoich czarnych" a potem wykrzyczał mi żebym "zeżarła sobie swojego Boga", aż się popłakałam po tych ostatnich słowach, nie wiem co robić, mąż w ogóle nie reaguje na bezbożne życie syna, właściwie to mój mąż jest taki sam bezbożnik jak syn, jestem załamana i nie wiem co mam robić, wydaje mi się że syna opętały złe duchy, może to Szatan? musiał by go obejrzeć ksiądz, ale syn się nie zgodzi za nic w świecie na kontakt z księdzem, co ja mam robić? nie chcę bezczynnie siedzieć i patrzeć jak Szatan niszczy moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany_allegrowicz
marne prowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×