Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NISKI 187

Niski wzrost przeszkadza w zyciu.

Polecane posty

Gość NISKI 187

nie chced wzbudzic sensacji.. wiem ze nie jestem niski , ale nie jestem tez wysoki. Dzis 187 to poweidzmy powyzej sredniej. na pewno nie wysoki. Co dzien widze wyzszych facetow i czuje sie jak dziecko :/ Wysoki ma lepiej. Dziewczyny go porzadaja, jest ciezszy i lepiej sobie poradzi w malym kolesiem w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek ze spychowa
ja jestem spelologiem i dla mnie to zaleta a babki i tak na mnie leca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łołołołołołołołołoło
Jezus Maria jesteś taki niski że szok ...wybryk natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISKI 187
Nie jestem niski ale nie jestem tez wysoki :/ :( WYSOKI ZACZYNA SIE OD 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łołołołołołołołołoło
daj spokój moim zdaniem jesteś wysoki bo co powiedzieć o takim co ma 170 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa.
Ja uważam, że wysoki jest już od 185+, a 190 to w porywach bardzo wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz innych
Problemow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jesteś wysoki na tle średniej krajowej...i też Cię pewnie dziewczyny pożądają :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako kobieta dość wysoka :classic_cool: powiem Ci, ze jesteś wysoki. Średni wzrost mężczyzn w Polsce to 178, więc wiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISKI 187
Idealny wzrost to 193..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axpoo
Zawsze za i przeciw. Polubiłam swoje 177 :) Małe też jest fajne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
a teraz minusy wysokiego wzrostu. : Wysoki więcej je - więc wiecej kosztuje jego utrzymanie wysoki zajmuje wiecej miejsca i potrzebuje wiekszego samochodu a to kosztuje wiecej potrzebuje drozszych ubrań - dłuzsze spodnie sa drozsze niz krótsze wysoki potrzebuje wiekszego łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
jesli jeden facet zarabia powiedzmy 2 tys zł i jest wysoki i drugi zarabia 2 tys zł i jest niski to lepiej dla kobiety by wybrała niższego , bo wysoki bedzie wiecej jadł i będzie droższy w utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak przejmujesz tymi kilkoma centymetrami, dla kobiet to w większości bez różnicy czy masz to 187 cm czy miałbyś 193 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
jesli malo zarabiasz i jestes wysoki to masz cięzsze zycie i twoja kobieta żyje w większej biedzie niz kobieta niskiego , ktory mało zarabia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
jesli malo zarabiasz i jestes wysoki to masz cięzsze zycie i twoja kobieta i twoje dzieci żyja w większej biedzie niz kobieta niskiego , ktory mało zarabia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, mam już dość tych dyskusji na temat wzrostu. Wczoraj jakaś panna, która nie może nosić szpilek, bo jest za wysoka, dzisiaj Ty. Dramatyzujesz. Niski mężczyzna to poniżej 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
jesli malo zarabiasz i jestes wysoki to masz cięzsze zycie i twoja kobieta i twoje dzieci żyja w większej biedzie niz kobieta niskiego , ktory mało zarabia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansowa promocja
" a teraz minusy wysokiego wzrostu. : Wysoki więcej je - więc wiecej kosztuje jego utrzymanie wysoki zajmuje wiecej miejsca i potrzebuje wiekszego samochodu a to kosztuje wiecej potrzebuje drozszych ubrań - dłuzsze spodnie sa drozsze niz krótsze wysoki potrzebuje wiekszego łózka " hahaha co za durne argumenty :D a co do spodni to niscy musza wydawać kasę na skrócanie :D co do jedzenia to moja koleżanka ma 155 cm wzrostu 40 kg wagi i je o wiele więcej niż ja 165 cm co za argumenty haha na pocieszenie chyba :D a z tym, że kobieta nie dojrzy różnicy między 187 cm a 193 cm to prawda, zwłaszcza jeżeli ma ok 160cm, a tyle ma przecietna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, mam już dość tych dyskusji na temat wzrostu. Wczoraj jakaś panna, która nie może nosić szpilek, bo jest za wysoka, dzisiaj Ty. Dramatyzujesz. Niski mężczyzna to poniżej 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansowa promocja
" jesli malo zarabiasz i jestes wysoki to masz cięzsze zycie i twoja kobieta i twoje dzieci żyja w większej biedzie niz kobieta niskiego , ktory mało zarabia ." hhaha jakie teorie :D poza tym wysocy więcej rocznie zarabiają, są różne badania na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, net mi się zawiesił :D Ja np. mam 173 cm i zauważę różnicę , ale nie uważam, żeby 187 to było mało jakoś. :D Chociaż osobiście wolę wyższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
hahaha co za durne argumenty durne ? Na pewno durne . Nie sądze . To są prawdziwe argumenty i oczywiste . Nie oplaca sie byc wysokim jesli mało sie zarabia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
poza tym wysocy więcej rocznie zarabiają, ale podobno Bill gates ma mniej niz 180 cm wzrostu i jest najbogatszym człowiekiem na ziemi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfddfese
hhaha jakie teorie to są reguły , a nie teorie . Wysoki faccet musi zarabiac przynajmniej 4 tys netto jesli zarabia mniej to jego rodzina ma cięzkie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahah śmieszni jesteście. Zauważ, żee ludzie nie mają wpływu na swój wzrost, więc jak można mówić, co się opłaca, a co nie ? To teraz wysocy mają być dyrektorami banków i zarabiać miliony, a niscy nie muszą, bo mniej wydają na jedzenie ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansowa promocja
no , jak dziewczyna ma ponad 170 cm to może zauważyć różnicę, ale jak ma poniżej 170 cm to raczej nie zauważy, ja np. nie potrafię stwierdzić na oko czy ktoś ma 5 cm w tą czy w tamtą, jeśli jest dużo wyższy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinho
Hehe ja mam 176cm. I po co mi wiecej? Jak ide na impreze ta wiekszosc lasek jest tak akurat do mojego wzrostu :)maja 165 170cm to idelanie. przy 190 to bys msuoial sie pzy calowaniu nawet nachylac :) Ja przy swoim wzroscie miedzy kibietami i tak wydaje sie wysoki. No sa wyjatki co maja 180 190cm ale 70% lasek jest nizsza ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×