Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość większej uwagi nie zwracam
wojas ,tamaris , zych i butS,azaleia i greenfield ;) nie polecam a nawet odradzam Ryłko, bata, butów z daichmana ,ccc ,bootsquare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venezia, owszem, robi bardzo ładne buty, ale buty włoskie mają to do siebie, że na nasze polskie zimy się nie nadają, a kosztują całkiem sporo :/ już wolę coś tańszego kupić, ale z prawdziwej skóry. generalnie to obuwie w stilago mi się bardzo podoba, może Tobie tez przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest kand mądralo?
venezia ta z Kalwarii Zebrzydowskiej? dawne gino rossi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
tak, venezia jest ekstra, bardzo wygodne i trwale butki maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaa..
Ja Venezii nie polecam. Kupowałam ich buty odkąd pamiętam czyli jakieś 7-8 lat. Kiedyś 3-4 lata temu buty Venezii były lepszej jakości-nie wiem może firma zaczęła oszczędzać lub produkują buty w CHINACH jak robi to np Deichmann. 3 razy w Venezii miałam u duże kłopoty z reklamacją , butów nawet mi nie naprawiono ;-) a ostatnia sytuacja to już przesada. Buty rozpadły się po uwaga miesiącu (!!!) Płacisz 400-600 zł za buty,jakość kiepska a firma tylko potrafi się wymigać od odpowiedzialności. Jak robi się badziew to trzeba się do tego przyznać i ponosić konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre buty jakie znam.........
wojas , tamaris , kordel , but S, olip - ale nie wiem jak teraz , no i jak ktoś ma dostęp do butów szytych w małych zakładach szewskich( w Łańcucie jest jeden sklep na przeciwko zamku, jak z czasów wczesnego PRL , buciki nie tanie ale bardzo starannie wykonane i wygodne nawet szpilki i mega wysokie obcasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat ryłko to badziew
szyty w chinach z metką polską ryłko , co za tym idzie ? obecne ryłko nie ma nic wspólnego z tym sprzed 10 lat :(martensy to buty dla zbuntowanej młodzieży , nic nie warte ...każdy z nas przechodził jakis tam bunt ,nosił glany czy martensy ale jak widzę w takich butach osoby powyżej 30 lat i starsze to się zastanawiam czy mają przepustki z psychiatryka czy sie do niego wybierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobaja mi sie buty Skechers (na codzien), Born, Dansko, Keen, kozaki UGG, z polskich marek kupuje Rylko, CCC, czasami Bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata tez do niczego
materiały się pogorszyły , jak się sporo chodzi to się nie opłaca bo się buty za szybko rozwalają , za tą cenę powinny być lepsze tak jak Ryłko, buty do założenia ale do chodzenia już nie koniecznie :(a i wygodne nie sa w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie odwiedzić tez ten fajny sklep z butami- ja już nieraz tu kupiłam. A co wazne do niedzieli maja zniżkę na damskie obuwie az 30% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozecie odwiedzić tez ten fajny sklep z butami- ja już nieraz tu kupiłam. A co wazne do niedzieli maja zniżkę na damskie obuwie az 30% taniej. http://www.mivo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_rz
Skoro już ktoś spamem podbił temat :D to od siebie polecę buty Venezii. W tym sezonie na razie kupiłam sandałki na koturnie i półbuty-balerinki do śmigania po mieście i jestem z nich bardzo zadowolona. Nigdy prawdę mówiąc nie składałam reklamacji u nich (bo nie musiałam, chociaż kilka par już miałam :D), ale mają świetne wzornictwo, więc moim zdaniem i tak warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiaaa90a9
Ja też lubię buty Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batmanssssssss
Adidas lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_36
Witam serdecznie, drogie Panie, chciałabym wyjaśnić mity dotyczące włoskiego obuwia i tak, Gino Rossi : Buty Gino Rossi produkowane są w fabryce w Słupsku, tam też znajduje się główna siedziba Gino Rossi S.A. Drogie Panie Venezia : "I.O. Venezia" Sp.j. Iwona Oganowska Wojciech Nachiło ul. Serdeczna 1 04-823 Warszawa www.venezia.pl Jak widać w/w włoskie obuwie, nad którym pieje większość z nas to polskie firmy o włoskim brzmieniu. Prawdziwe włoskie buty to np. L'estrosa, w 100 % włoska marka, włoski design, i 100 % made in Italy ... plus rozsądna cena ... Znalazłam taką firmę na www.lestrosa.na.allegro.pl Pozdrawiam, Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiesz na DeeZee? http://shushu.pl/marki/deezee według mnie ich jakość mocno się poprawiła, a krojem itp. zawsze były niezwykle na czasie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nine West są świetne, szczególnie jak się trafi do Outletu :) Co do Pumy mam różne doświadczenia - jedne kupiłam normalnie w sklepie i od 3 lat noszę często, a są w świetnym stanie, a drugie z Outletu właśnie i się rozwaliły po roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TOMMY HILFIGER możesz sobie pooglądać na eobowie.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kwiatkowska
Witam, jeśli szukają Panie butów światowych marek, a jednocześnie w niskich cenach, zapraszam na Złote Wyprzedaże. Dzięki kilkudniowym wyprzedażom, mogą Panie trafić na świetne okazje. Na przykład buty Gino Rossi z obniżką 50%, albo buty firmy Exquily, które są tańsze o 80%. Na pewno Panie przyznają, że to świetna okazja, prawda? :) Serdecznie zapraszam do dołączenia, do naszego klubu zakupowego. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Joanna Kwiatkowska. ____________________________ Online Ekspert ZloteWyprzedaze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal_Krakow
Nie raz to mówiłem i powtórzę raz jeszcze, że nike są genialnym wynalazkiem. Ja notorycznie kupuję swoje na www.air-max.pl i jestem bardzo zadowolony. Nie dość że mam wygodne buty bez wychodzenia z domu, to jeszcze za niskie pieniądze i ze szybką wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×