Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Cześć, jeżeli macie problem z butami to polecam zajrzeć na www.drshoes.pl lub www.facebook.com/drshoespl Naprawa butow, czyszczenie obuwia, renowacja butow oraz custom. Możecie ich odwiedzić na ul.Garncarska 4 Poznan lub wyslac poczta. Polecam, naprawde robia dobra robote i dodatkowo pchaja w swiat idee by naprawiac zamiast wyrzucac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ulubionej firmy, bardziej liczy się dla mnie jednak wygoda i fakt, żeby mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina1212
Mnie najbardziej podoba się oferta butów w tym sklepie > http://czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie_Botki-na-koturnie-142.html Przede wszystkim buty wyglądają świetnie, są modne i wygodne, a ich cena wręcz powala na kolana. Co więcej, sklep oferuje rabaty czy regularnych zakupach, a niektóre asortymenty są przecenione o ponad 50% ! Dostawa realizowana już w ciągu doby, a do tego istnieje możliwość nie ponoszenia kosztów wysyłki. Tabelka rozmiarów dołączona do każdego z produktu ułatwia dopasowanie właściwego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokado
Bardzo fajne, wygodne, ładnie wyglądające obuwie ma Bravo Moda. Robi różnicę, jest estetyczne, efektowne i w moich klimatach. Ale oczywiście w każdym przypadku to kwestia stylu, jaki wam odpowiada. Ich buty zamawiam w sklepie online, na http://bravomoda.pl/, od producenta. Jak dotąd wszystko z nimi było zdecydowanie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaaaa70
Sprawdźcie sobie koniecznie markę Otmęt. Jest znana nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tutaj https://www.butyotmet.pl możecie sobie sprawdzić ich ofertę. Wszystkie pary są dokładnie i starannie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam jednej ulubionej firmy , natomiast jeżeli generalnie chodzi o obuwie to szeroki wybór i dobrą jakość wykonania spotkasz na www.Alfasan.pl często u nich zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłam na firmę www.vriston.com, która oferuje świetne chodaki. Takie buty świetnie sprawdzają się do codziennego użytkowania w domu lub w pracy. Dają moim stopom wytchnienie, więc polecam ich również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka malinka
na vagabond jest na prawdę duża przecena na www.schaffashoes.pl :) -40 % i wybierasz jaki model chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również dobrej jakości i przede wszystkim tańsze obuwie zamawiam na www.Alfasan.pl i polecam, miła obsługa oraz szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzę zawsze na jakość i ich fason. Marki są drugorzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwina02
Znacie firmę Loft37 ? ;) mega zniżki mają na tą firmę teraz na schaffashoes - 60 % więc fajne buty można za niską ceną sobie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwewe
Wszystko, czego potrzebujesz dla swoich stóp, to nasze pantofle. Wygodne i piękne pantofle są dobrym wyborem dla każdego – dorosłych i dzieci. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam firmę vices! mają bardzo fajne i solidnie wykonane buty, możesz je znaleźć na born2be lub renee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szpilki to tylko vices!! Do tej pory kupowałam u mnie w mieście, ale skoro na renee.pl i born2be.pl są to chyba mój mąż oszaleje, jak się dorwę! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubie szpilki czy inne buty z vicesa, są w dobrej cenie i jak dla mnie porządne, najczęściej to kupuje je na promocjach w multu.pl albo born2be.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że bardzo dobre buty ma producent obuwia z Myszkowa www.komodo-buty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie również vices to mega firma a najbardziej polecam born2be jako sklep w którym możesz je dostać. Jestem już tam stałą klientką i nie zawiodłam się na nich... Jakość, cena i extra obsługa, czego chcieć więcej? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eave
Wypowiem się o moich doświadczeniach z butami casualowymi ostatnich czasów, bo 10-15 lat temu buty, nawet te kupione ma bazarze to była inna jakość... Otoz najmocniejsze ze wszystkich butów, które ostatnio miałam to Lesta-czulenka na saneczkowym obcasie, 6 lat i ciągle niezniszczone, trafiły mi się też kozaki Bronx-3 sezon i jak nowe, zresztą czulenka Bronx - 2 pary też dają radę, Badura 2 pary-1 sprzed 10 lat, drugie jakieś 2 lata-za te cenę słabe buty, El naturalista-2 pary i think 2 pary, jak najbardziej,ale cena odstraszająca, Paul Green-słabizna, Gabor dla mnie źle wyprofilowane, Vagabond 4 pary-super pod każdym względem, Dune-zgrabne i wygodne, ale jednosezonowe, polskie Wojas, Rylko, Lemar i Oleksy super, Robson słabszy, ale może byc. Lasocki za te cenę jest super... Generalnie trudno o ładne i wytrzymałe buty. Buty włoskie, hiszpańskie, brazylijskie są piękne i owszem, ale za te naprawdę dobrej jakości, trzeba srogo zapłacić, a często ich delikatna skóra nie wytrzymuje zderzenia z polską aura. Jestem zwolenniczką polskich producentów, często nieznanych, ale stylistyka jest albo za bardzo zachowawcza, albo minęła się z obowiązującymi trendami... Moja siostra jest zwolenniczką butów Kazar, przerobiła już kilkanaście par i potwierdza, że cena w zestawieniu z jakością jest adekwatna tylko w czasie promocji i kupuje buty tej marki po obniżce 50 %. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja buty często zamawiam na stronie www.Alfasan.pl mają szeroki wybór i nowe, wiosenne kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amoreshoes. Nie wiem czy kojarzycie, ale ogólnie mają bardzo fajnej jakości obuwie, górna półka jakościowa, a powiedzmy, że cenowo średnia. Buty super wyglądają, mają oryginalny design, ale przede wszystkim - są trwałe, nie rozwalają się, cały czas wyglądają dobrze. Tak więc przynajmniej z mojego punktu widzenia - zdecydowanie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrolski
AmoreShoes. W sumie to ciężko jest znaleźć takie połączenie, żeby porządne, skórkowe buty były dostępne na średniej półce cenowej, ale tutaj faktycznie tak jest. Ogólnie - nie jest łatwo ze znalezieniem fajnego obuwia, tym bardziej jeśli wam zależy na dobrej cenie. Tę markę lubię za to, że buty zakładam od razu na pierwszy raz na imprezę i nie mam żadnych problemów. O coś takiego nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra35
Jeśli chodzi o buty na obcasie to bardzo mi się podobają i i są wygodne z marki venezia i ryłko. Niedawno zaopatrzyłam się w takie espadrylki z venezi na stronie markoweobuwie.pl jednak jeszcze ich nie nosiłam bo jeszcze za zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaSolodko
Nie taka łatwa sprawa dla mnie znaleźć sobie buty. A w Calzado na moją nóżkę zawsze potrafię znaleźć coś pięknego. Ostatnio sobie u nich kupiłam botki szare. Noszą się fantastycznie. Bardzo wygodne i dobrej jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam włoskie buty od http://www.scarpe-esclusive.pl/ . Są to męskie buty, ale naprawdę godne uwagi. W sam raz na prezent dla małżonka, taty, dziadka lub jakiegokolwiek innego, ważnego mężczyzny w waszym życiu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajestem
venezia jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×