Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość Martyna32
Ja osobiście jestem zwolenniczką Sneakersów i muszę powiedzieć, że najbardziej spodobał mi się model Nike Air Max 97, który jak dla mnie powinien zostać hitem tego lata! Kupiłam jedną parę różowych i stwierdzam, że dokonałam bardzo dobrej inwestycji, ponieważ buty do jeansów wyglądają bombowo, a dodatkowym atutem jest wygoda podczas chodzenia. Jeżeli któraś z Was dużo chodzi to zdecydowanie polecam rozważyć -- > https://sklep.sizeer.com/nike-air-max-97.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztf
Jak na moją kieszeń, ja zakupy lubie robić na Born2be.pl. Na tyle par co tam kupiłem, z każdej jestem zadowolony (dwie pary sportowych, jedne eleganckie i jedne na zimę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olakwiatek, zoio to chyba nie firma a sklep :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o buty sportowe, to ja np. od lat jestem wierna Nike, bo mają świetny stosunek jakości, designu,wygody i ceny :) A mnie się udaje jeszcze w bardzo atrakcyjnych cenach upolować na http://www.perfektsport.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PowerGirl
Zerknij sobie na eurobuty.com.pl ja tam zawsze znajduje jakieś fajne skórzane perełki. Najczęściej to szukam butów polskich producentów, zazwyczaj Carinii i Nessi, przynajmniej znam rozmiarówkę i spokojnie mogę kupować, a jak coś jest nie tak to mogę zwrócić. Wysyłka jest darmowa oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę na sobie buty Nike Janoski, które wręcz uwielbiam i nie wyobrażam sobie chodzić w innych. Polecam zapoznać się ze sklepem internetowym https://kosmossklep.pl/obuwie/sportowe.html bo mają tam naprawdę jedne z lepszych cen na rynku jeśli chodzi o markowe obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość z moich butów pochodzi ze sklepu renee, są godne uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie kupuję buty jest zależne od tego co od nich wymagam. Ostatnio potrzebowałam wygodnych butów, do mojej pracy, w której dużo chodzę. Zdecydowałam się na buty od firmy www.vriston.com Oferują świetne chodaki, które są bardzo wygodnymi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta112
Jeżeli chodzi o buty dobrej jakości, wyprofilowane i co najważniejsze wygodne to polecam markę Amoreshoes - www.amoreshoes.pl . Robią przepiękne skórzane buciki. Mam już od nich kilka par i muszę powiedzieć, że nigdy mnie nie zawiodły. Poleciłam kilku przyjaciółkom i również są zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyxaa
aquazzura, jimmy choo, gianvito rossi, gianni renzi, casadei, ewentualnie steeve madden, bufallo london.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaD19
Ja ze swojej strony polegam tylko i włącznie na marce Nike uważam, że większość osób się ze mną zgodzi ;) Ostatnimi czasy zainwestowałam większą kasę w model Air Maxów 97 --> https://sklep.sizeer.com/nike-air-max-97 i muszę powiedzieć, że wygoda chodzenia nie do opisania... Zrozumieją mnie osoby, które również użytkowały ten model i napiszą coś od siebie odnośnie odczuć użytkowania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu są fajne buty i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie chodzi tylko o firmę, ważny jest także sklep z którego kupujemy, ja najbardziej lubie i najbardziej sprawdzone buty zawsze mam z: www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często nie kieruje się samą marką czy nazwą firmy, a sklepem , który sprzedaje. Dlatego przeważnie robię zakupy w sklepie www.Alfasan.pl - jak dla mnie buty jakie mają są najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat stawiam na dwie marki: Casadei i Baldinini. Może i to nie są marki tanie, ale przynajmniej buty długo mi służą, jak czasem chce trochę zaoszczędzić to kupuje buciki tych firm w internetowym sklepie internetowym luxusowi. Swoją drogą można u nich upolować wiele fajnych rzeczy w przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecm wlasnie Gino Fabiani skóra polska itp teraz fajna kolekcja znowu powstała w dobrych cenach znalazlam ich na www.trendybuty.pl sa tam tez inne fajne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, sugeruj się nie tyle firmą ile przede wszystkim jakością wykonania obuwia, jeżeli szukasz czegoś na jesień dla swoich dzieci to polecam www.MalyBucik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitta34
Ogólnie to im bardziej znana marka, tym lepiej. Takie marki można kupić np. tutaj https://butymodne.pl/sportowe-damskie-c257903.html Ostatnio znajoma poleciła mi ten sklep i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona. Mają atrakcyjne ceny, duży wybór oraz modne wzory. Dodatkowo wysyłka jest darmowa, a w razie niedopasowania można odesłać buty. Polecam zajrzeć w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam buty z multu.pl , a na dodatek mają dzisiaj ogromne wyprzedaze !! polecam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ostatnim odkryciem jest firma Kulig. Super butki i ile pięknych fasonów. Kiedyś nosiłam buty na wysokim obcasie, musiały się błyszczeć – no jednym słowem trochę kicz. Teraz stawiam na ponadczasową elegancję, wygodę i styl. A to jedna z firm, która mnie na tym polu nie zwodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaEs

www.multu.pl polecam zerknąć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Witam. 

Zakupiłam tydzień temu buty z adidas. Dzisiaj chciałam je sobie zaimpregnowac i przez przypadek wzięłam ciemny spray z coccine 😥do materiału ok, ale trzy paski które są białe i zrobione z jakieś tworzywa 'sliskiego' zro ily się szare 😥😥😥 czym to mogę wyczyścić żeby nie pogorszyć ich wyglądu?? Help 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z miłości do butów
Dnia 4.09.2012 o 14:04, Julitka.1982 napisał:

Zgadza  się obuwie tej marki jest bardzo dobrej jakości tylko mało kto wie że jest to tak naprawdę produkt naszych rodzimych producentów i tylko z tą nazwą.

Jesli nie chcecie przepłacać za znaczek proszę zerknijcie na < a href =https://msbuty.pl”>msbuty</a>

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×