Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Iwonekczia

Kosmetyczka Rzeszów

Polecane posty

Gość Judyta G
tak masaż u Pani Kingi Pantery jest wspaniały można się zrelaksować:-)

Gość gość
Bardzo lubię moją kosmetyczkę Kingę z gabinetu na Jałowego. Co tydzień serwuję tam sobie masaż chiński, bo jest on bliski mojej ideologii. Tzn medycyna chińska jest bliska mojej ideologii.

Gość gość
Ja też sądzę, że pani Kinga jest najlepsza. W dodatku robi fajne promocje i zabiegi są wykonywane na najwyższej jakości kosmetykach. Uczciwie wykonuje swoją pracę. Nie miesza kosmetyków starych z nowymi, bo to jest profesjonalistka

Gość Małgosia

Duży wybór wsród zabiegów na skórę ma Pani kinga Pantera Ziomek. Specjalizuje się też w medycynie chińskiej.

Gość aghga
Dnia 8.12.2018 o 13:58, Gość Małgosia napisał:

Duży wybór wsród zabiegów na skórę ma Pani kinga Pantera Ziomek. Specjalizuje się też w medycynie chińskiej.

Właśnie mąż mi na urodziny zakupił pakiet zabiegów u Pani Kingi:). ASuper prezent!

Sama byłam kilka razy w gabinecie kosmetycznym na oczyszczaniu skóry ale nie mogę powiedzieć abym była zadowolona. Potem dopiero doczytałam,ze zabiegi takie nie są polecane przez dermatologów z uwagi na to, ze roznosi się po twarzy zanieczyszczenia i może powstawać o wiele więcej zanieczyszczeń oraz syfków....

Ze swojej strony bardziej polecam Art Derma Clinic w Rzeszowie;

https://artdermaclinic.pl/kosmetologia/peelingi

Efekt o wiele lepszy oraz co najważniejsze nie roznosi sie po skórze zanieczyszczeń. 

Gość Daria

Polecam gabinet Kingi Pantery Ziomek. Jest ram cały wachlarz medycyny chińskiej. Ja właśnie taką lubię i często tam chodzę.

Gość Wiktoria451

Na skuteczne i efektywne zabiegi idź do dr. Szczepańskiej. Na pewno lepsze skutki i efekty niż u kosmetyczek. Ja panią Aleksandrę uwielbiam. Zawsze świetnie doradzi odpowiedni zabieg.

Gość Paulina

Pani kinga w gabinecie na Jałowego zdjęła z moich pleców całe napięcie emocjonalne. Wspaniale masuje. Teraz poddam się zabiegom medycyny chińskiej.

Sama przez kilka miesięcy nie chodzilam z wiadomych powodów ale zamierzam sobie to odbić. W przyszłym tygodniu idę do fryzjera, poza tym chciałabym zapisać się oczywiście na jakis zabieg na twarz. Bo czuję,ze moja twarz po prostu tego potrzebuje. 

W zeszłym roku chodziłam do kosmetyczki na usuwanie cellulitu i jeśli zastanawialibyście się nad tym zabiegiem to naprawdę warto, zabiegi sa o wiele skuteczniejsze niż masowanie czy kosmetyki

https://slowage.pl/wskazania/cellulit

Usuwałam w Slow age w Rzeszowie ( ultraformerem) 

Pantera - Ziomek- bardzo profesjonalna kosmetyczka. Sam tam żonie pakiet zabiegów wykupiłem na święta w prezencie miała i teraz korzysta. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować