Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje kasy

Pożyczka w providencie ? Brał ktoś ?

Polecane posty

Gość gość
Nie bierz w Providencie! To najdroższa firma. Ja brałam pożyczkę w Profi Credit. Wszystko bez żadnych problemów i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juko08
Ja wzięłam na 3000 zł bez zaświadczeń od Profi Credit i bardzo się cieszę ,że mam u nich wygodny termin spłaty pożyczki oraz niskie oprocentowanie. Praktycznie oddajesz tyle ile wziąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego brać pożyczkę na 1000 zł, a co innego na 10 tys. Każda firma ma tutaj inne warunki, w jednej bardziej się opłaci mniejsza suma, a w innej bardziej się kalkuluje wziąć większe pieniądze. Dlatego warto sobie to porównać zawczasu. Na stronie www.chwilovka.pl jest ciekawa porównywarka. Sporo ofert, w tym dużo pożyczek za 0 zł dla nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam kredyt w Tani Kredyt, tyle co wzięłam to tyle samo oddałam. Bez żadnych zaświadczeń i zbędnych papierków. A kwota była na koncie w niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka90
Nikt w rodzinie nie może Ci pożyczyć pieniędzy? Jestem daleka od brania kasy z chwilówek. Może ktoś ze znajomych? Na stronie http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy znajdziesz wzory takich umów, jak je sporządzić, gdy pożyczasz kasę od kogoś prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FinansowyGuru
Witam, Osoby zainteresowane kredytem bądź pożyczką z ominięciem sprawdzania w systemach BIK oraz BIG poproszę o kontakt pod adresem : kontakt@mojguru.pl Chętnie pomogę i pokieruję w odpowiednie miejsce. Pożyczki do 8.000zł, kredyty do 45.000zł. Pozdrawiam, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! e-finanse.5v.pl Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej staram się korzystać z bardziej zaufanych źródeł, jakiś czas temu brałam 2k przez sowę finansową i wszystko jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej poszukać czegoś z lepszymi warunkami? Ja bym sprawdził www.aasapolska.pl, to jedna z najtańszych firm oferujących pożyczki ratalne na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma ma brać albo już wzięła i powiedziała, że się przeprowadzi w lubuskie i nie będzie płacić rat. Podobno tak robią ci co zabrały im sądy dzieci za cpanie i handel narkotykami. Po to jest chyba ten prowident z tego co widzę bo tacy nie mają żadnych dochodów a dostają kredyt. To jest chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki w 15min na Twoje konto http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, nasza firma oferuje szybkie pożyczki pozabankowe do 5000 zł, także osobom, które mają inne zobowiązania finansowe. Szybka Moneta to polska firma, która udziela pożyczek klientom od 20 do 75 roku życia, a pierwsza pożyczka do 2100 zł jest za darmo, bez dodatkowych opłat. Pozdrawiam, Doradca Szybka Moneta. https://szybka-moneta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fribelas
Ja słyszałam od znajomych o AASA https://aasapolska.pl Bardzo szybko ta firma się stała się popularna wsród moich znajomych, którzy potrzebowali szybko pieniążków na nagłe wydatki, a ta firma własnie proponuje kredyt przez internet bez zaświadczeń. Nawet gdy nie udawało im sie dotrzymać termin spłaty, to bo bezproblemowo odraczali spłate. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.nastepnapozyczka.pl naprawde warto im zaufac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyslaw
Niezła oferta pożyczki. Podoba mi się niskie % ! www.topiarycompany.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązana do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w wonga, pierwsza pożyczka jest darmowa. Możesz sobie sam ustalić datę spłaty pożyczki :) Wejdź z mojego linku poleconego: http://e-m2m.pl/59f5d1567ad8f - Odbierz za 0 zł w 15 minut !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstloan
Jestem Adams Robert, potrzebujesz pożyczki? Aby usunąć długi? Rachunki? Aby założyć własną firmę? Oto bardzo szybki i zaufany pożyczkodawca, który pożycza na Dowolny wynik kredytowy, zapewnia każdy rodzaj, jakiego potrzebujesz teraz, od 1000 $ do 10 000 000 $. Skontaktuj się teraz z nami, nie tracąc czasu na nasz osobisty adres e-mail: firstloanfinanceservice@yahoo.com . Pamiętajcie, że jesteśmy pierwsi, gdy dochodzi do szczerości i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark richard
Czy potrzebujesz pożyczki? Pożyczki osobiste? Pożyczki biznesowe? Kredyty hipoteczne? Fundusze rolnicze, finansowanie projektów i finansowanie inwestycji? Udzielamy pożyczek na poziomie 2% stopy procentowej! Kontaktowy adres e-mail markrichardloanservice@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KELLY SMITH
WORLD BIRD LOAN COMPANY to rząd zatwierdzający pożyczkodawców prywatnych, w pełni zarejestrowany i licencjonowany, dajemy najlepszą pożyczkę naszemu klientowi po bardzo dogodnej stawce. Oprocentowanie tej pożyczki wynosi 2%. udzielamy pożyczek podmiotom publicznym i prywatnym. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami, aby uzyskać pożyczkę osobistą, pożyczkę na działalność gospodarczą, kredyty mieszkaniowe itp. Tylko osoby poważne i autentyczne powinny złożyć wniosek, niezależnie od wyniku finansowego, tylko ważny dokument, dane bankowe i zostanie zatwierdzona pożyczka. Jeśli jesteś poważną i ambitną osobą i chcesz ubiegać się o pożyczkę skontaktuj się z nami dzisiaj przez> worldbirdloans2000@gmail.com WHATSAPP: +16232266723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczka samoobsługowa w Prowidencie już od 300 zł do 15 000 >Calkowicie online >Bez zaświadczeń >Decyzja już w 15 minut > Jezeli splacisz w ciągu 30 dni to tylko kwotę jaką pożyczasz , czyli za ZERO % > MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA NA RATY Z MOŻLIWOŚCIA PRZESUNIĘCIA RAT BEZ ODSETEK ! https://kredytabsolutny.produktyfinansowe.pl/provident/pozyczka-pozabankowa.html Złóż krótki wniosek , który do niczego NIE ZOBOWIĄZUJE , a jedynie poznasz dogodną dla siebie ofertę. Możesz złożyć wnioski u wielu pożyczkodawców którzy skontaktują sie z Tobą oferując ci ofertę dla Ciebie. Pamiętaj nie bierz piewszej lepszej pożyczki, zastanów się ! zasięgnij porad u wielu pożyczkodawców orientując się w promocjach i okazjach pożyczkowych . Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David Peterson
Dzień dobry Panie i Panowie, czy kiedykolwiek potrzebowaliście pomocy finansowej, a także dlatego, że zostaliście odrzuceni przez banki i inną organizację finansową, którą zrezygnowaliście? Czy potrzebujesz pomocy finansowej już teraz i nie masz gdzie szukać z powodu złej historii kredytowej? Czy potrzebujesz pożyczki na zakup domu lub samochodu, aby założyć jakąś działalność? Czy potrzebujesz pożyczki, która zaspokoi potrzeby członków twojej rodziny i będzie ci trudno? Czy potrzebujesz pożyczki, aby utrzymać się na dobrej sytuacji finansowej, jeśli tak, nie martw się i skontaktuj się z nami przez e-mail jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com, prywatną firmę pożyczkową, której celem jest pomoc potrzebującym finansowo z jakąkolwiek kwotą związaną z odsetkiem 2. Pośpiesz się i skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryan Jeremy
Dzień dobry,Nazywam się Jeremy Carlos, jestem obywatelem Stanów Zjednoczonych Ameryki, chcę świadczyć o dobru Pożyczkodawca,który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez 4 różnych międzynarodowych pożyczkodawców Internetu, oni wszyscy obiecuję dać mi pożyczkę po tym, jak zarabiam dużo opłat, które nic nie dają i nie osiągają dodatniego wyniku.Straciłem moje ciężko zarobić pieniądze i było to w sumie 8 000 USD. Pewnego dnia przeglądałem internet sfrustrowany,gdy natknąłem się na zeznania kobiety,która również została oszukana i ostatecznie została powiązana z legalną pożyczką firma o nazwie Global provission(globalprovissioncompany@gmail.com), gdzie w końcu dostał swoją pożyczkę,więc postanowiłem skontaktować się z tą samą firmą pożyczkową,a następnie opowiedzieć im moją historię o tym, jak zostałem oszukany przez 4 różnych pożyczkodawców, którzy nic mi nie zrobiło, tylko sprawił,że poczułem więcej bólu. Wyjaśniam firmie pocztę i wszystko, co mi powiedzieli,to nie płakać ponieważ dostanę moją pożyczkę w ich firmie, a także dokonałem właściwego wyboru kontaktując się z nimi.i wypełniłem Formularz wniosku o pożyczkę i kontynuowałem wszystko, czego ode mnie żądano i otrzymałem pożyczkę w wysokości 100 000,00 USD Dolary tej wspaniałej firmy (Global provisional} zarządzane przez pana Jamesa Smitha i tutaj jestem dzisiaj zadowolony z mojego rodzina,ponieważ pan James Smith udzielił mi pożyczki,więc złożyłem przysięgę na siebie, że będę nadal zeznawał Internet,w jaki sposób mam pożyczkę.Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? życzliwie i szybko kontaktuj się z Globalnymi funduszami tymczasowymi teraz dla twojej pożyczki przez e-mail: (globalprovissioncompany@gmail.com) wierzę,że inni ludzie również składają zeznania na tym samym uczciwym pożyczkodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyczki pozabankowe: - pierwsza pożyczka za DARMO - chwilówki - pożyczki długoterminowe -> WWW.POZYCZKIVIP.PL -> WWW.POZYCZKIVIP.PL -> WWW.POZYCZKIVIP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanow sie nad www.vivus.pl pierwsza pozyczka jest darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór pożyczek online znajdziecie na www.e-forsa.pl Oferty również z bezpłatnymi chwilówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćr
Witam drodzy Potrzebujesz taniej i taniej pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szybką i łatwą pożyczkę od 500 PLN do 25 000 000 000 PLN z 2,5% stopą procentową dla wszystkich osób i firm potrzebujących pomocy finansowej w ciągu 60 godzin. skontaktuj się z nami @ rakprestito@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×