Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość w nadziei na lepszy byt

studia podyplomowe z dietetyki - jakie uprawnienia?

Polecane posty

Gość w nadziei na lepszy byt

czy mam po nich normalne uprawnienia dietetyka? kosztują 4 tys nie wiem, czy warto... na razie mam zrobiony licencjat z biologii na UW, kontynuuję magisterkę... ale po tym mnie nic nie czeka. Mogę po takiej rocznej podyplomówce otworzyć własny gabinet? Normalnie udzielać porad jak absolwenci studiów magisterskich z dietetyki? jak z zapotrzebowaniem na dietetyków na polskim rynku pracy? Może ktoś siedzi w temacie i mi podpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam po dłuższym czasie temat, też mnie to interesuje. Co z tymi studiami podyplomowymi? czy daja one uprawnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mnie też interesuje czy po studiach podyplomowych z dietetyki mogę założyć własny gabinet. Z tego co wiem, to rozporządzenie dotyczy sektora publicznego. wiem też ze nie będe mogła posługiwać sie nazwą zawodu dietetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolwent podyplomowej dietetyki otrzymuje dokument uprawniający go do zajmowania stanowiska doradcy ds. żywienia w gabinetach odnowy biologicznej, klubach fitness i centrach odchudzania. Może też być odpowiedzialny za układanie jadłospisów w instytucjach ochrony zdrowia. Odważni i przedsiębiorczy często decydują się na własny biznes – otwierają prywatny gabinet doradztwa żywieniowego. Wszystko zależy od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolwent studiów będzie specjalistą z zakresu żywienia człowieka i dietetyki, zdolnym do planowania żywienia nadzoru nad zakładami żywienia zbiorowego oferującymi posiłki dla ludzi zdrowych i chorych, udzielania samodzielnych porad dietetycznych i prowadzenia profilaktyki żywieniowej. Nauczyciele zdobędą merytoryczne przygotowanie do nauczania przedmiotów przedmiotów z zakresu żywienia człowieka i dietetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniela11
Studia z dietetyki polecam na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Bardzo dobra szkoła, świetna kadra i dużo praktycznych zajęć. Sama kończyłam tam dietetykę i nie żałuję. Teraz pracuję w zawodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują studia podyplomowe z zakresu dietetyki, to jako absolwent serdecznie polecam WSKZ 🙂

Edytowano przez Filip77
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również ukończyłam studia podplomowe w WSKZ i zdecydowanie stwerdzam, że było warto ! Poszerzyłam swoją wiedzę o naprawde ciekawe zagadnienia. Dodatkowo powiem, że uczelnia naprawde ma świetne podejście do słuchaczy :) Finalnie mam świetną prace w gabinecie dietetycznym i jestem bardzo zadowolna ze swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×