Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie słoików sześć

kamilcia jak zawsze sexi

Polecane posty

Czepiacie się... :P przynajmniej nie jest kolejnym klonem i ma jakieś zainteresowania... Poza tym, myślę, że osoby, które muszą koniecznie kogoś krytykować za wygląd / ciuchy mogły by skierować swoją uwagę na siebie, bo idealne nie są zapewne. PS: Mi się wiele stylizacji jej nie podoba, chociaż jest lepiej, ale jak dziewczyna robi to co lubi, to co w tym złego? Nikt nikogo nie zmusza do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvjvj
zaczarowana oczka tez masz malutkie jak pieprzyki kamili, a nos masz jak kartofel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zaczarowana
Ten neandertalczyk, siedzi tu cały dzień wytyka innym wady ( najpierw Noc, Kciukiem, teraz Kamila) a tępa szmatka sama jest brzydka jak zużyty mop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zaczarowana
noc- hahah jak pomyśle o zaczarowanej to mam skojarzenia 'BRZYDKA JAK NOC" miało być Nox, nie noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siedze tu codziennie. Raz mnie nie było z dwa tygodnie, dzisiaj sie w domu nudze, pogoda nie bardzo, a więc tutaj siedze z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczopowana 18
Nie czepiajcie się zaczarowanej, to kobieta przecudnej urody, do tego taka delikatna, kocha przyrode jej kwiat taki młody, och,ach wrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie są kryteria oceny urody ? i dlaczego tej pannie zaczarowanej wydaje się z naciskiem na wydaje się że może oceniać Kamilę, co osiągnęłaś oprócz wąchania starego kwiatka który miał być romantyczny ??? i niestety jesteś bardzo przeciętna ten sam target co Kamila nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifjfn mf
Zaczarowany kotku!!!!! 🖐️ Jesteś piekna jak kwiat rózy, cóż że łeb masz troche duży..:( 😘 😍 🌼 kiss] 😍 🌼 (I) (I) (I) (I) 😘 😍 🌼 kiss] 😍 🌼 Aj loviu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czepiam ponieważ należy mieć argumenty przeciwstawne aby kogoś krytykować a tutaj nastąpiło nieporozumienie przeciętna banalna uroda wytyka mankamenty urody innej kobiecie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvjvj
idz się zaczarowana ucz do matury żebyś zdobyła dobra pracę bo na urodzie swojej nie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifjfn mf
Forewer ju!! Aj low ju!! 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 🌻 😘 😍 Te amo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifjfn mf
Zaczarowana och ach ehh prr ihahha wrrm acho ihahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nie rusza facjata Kamilki, jej nogi, wszystko jedno, taka sie urodziła. Ale te stylizacje!... :D... Naprawde niektore rozkładają mnie do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie zweryfikuje jej
Postrzeganie siebie ( mowa o zaczarowana) gdy facet zostawi ją dla ładnej i kobiecej dziewczyny, coż niektóre tak mają że lecza kompleksy kosztem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekasz bo..
Gówniarze polują na brzydale- taka zrobi dla nich wszystko, wyjdz do ludzi i popatrz na piekne twarze rówiesniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraniona stopka
21:44 [zgłoś do usunięcia] Gagita ja się czepiam ponieważ należy mieć argumenty przeciwstawne aby kogoś krytykować a tutaj nastąpiło nieporozumienie przeciętna banalna uroda wytyka mankamenty urody innej kobiecie żenada Zgadzam się w 1000000000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos mi sie zdaje
Krytykujac czyjas urode, styl samemu powinno sie byc pieknym ;) a tak nie jest. Srednia laska krytykuje inna przecietna, czyli chce sie dowartosciowac. Z reszta co jest ciekawego w tej Kamili, zeby o niej pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie atrakcyjni przwaznie cechuja sie niskim poziomem frustracji i sa raczej zyczliwi dla bliznich, aci ktorym bozia poskapila urody probuja swoja zlosc wyladowac sprowadzajac do parteru innych vide brzydkie siostry Kopciuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybym byla tą laską z bloga
Poczytała te komentarze, po czym najbardziej ujadającej zaczarowanej, i spojrzała na jej zdjecia w stopce- to bym parskneła śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym że ta cła Kamilka to jest ogólne nieporozumienie, trzeba mieć świadomość tego jak się wygląda i co się sobą reprezentuje. Stylizacje Kamili to dla mnie jakaś masakra, być może ma swoje wielkie fanki, nie wnikam. Poza tym trzeba mieć jeszcze odrobinę gustu i poczucia estetyki, bo nie każdy we wszystkim wygląda dobrze co widać na powyższym przykładzie. Denerwują mnie komentarze innych, pokażcie najpierw jak Wy wyglądacie a potem pośmiejemy się razem ze mnie czy z zaczarowanej, a być może z Was się ktoś również pośmieje ? Ja mam świadomość tego jak wyglądam, więc nie musicie mi wytykać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjhvjvj
guliette jesteś brzydsza od wciętej zaczarowanej i egzotycznej kamilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu...
Kamila wyglada jak Jas Fasola A wy glupie nie jestescie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łał ja nie wiedziałam
Że my kurwa mamy jakikolwiek wpływ przy urodzeniu na nasze caiło!! Moglas sie urodzic z wodogłowiem tepaku!!! Nie ocenia się innych za twarz, długość nóg kolor skóry!! Jak tepym trzeba być by tego nie rozumieć??!! Możesz napisać "nie podobają mi się jejstylizacje etc" ale nie ocenia się urody, jutro pierdzielnie w ciebie auto zmasakruje gebe, miło bedzie gdy ludzie beda na twój widok mówili " co za potór, jaka twarz!" Nadal nie rozumiecie??!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czego tłumaczyć
Ubogim intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×