Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadiuszonyszko

Obserwując wymagania dzisiejszych kobiet stwierdzam, ze faceci mają przejebane

Polecane posty

Gość arkadiuszonyszko

Dzisiejsze kobiety, które są choć troche atrakcyjne fizycznie, oczekują od faceta: -dobrej, dobrze płatnej pracy -pozycji -pieniędzy -mieszkania, samochodu do tego dochodzą takie cechy jak świetny kochanek w łóżku bo inaczej bedzie go zdradzać, musi byc takim troche skurwielem, który będzie jej dawał wolną ręke itp, odważny , pewny siebie, musi być bosem po prostu... nic dziwnego, że tylu facetów chodzi samych po tym świecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasetxdrcytfvbhmnj
ja mam akurat inne wymagania wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa ;)
ale wiele z nich kończy z beznadziejnymi gogusiami co traktują je jak zabawki. Natura wiele spraw załatwia sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłanarzeczonka
ja akurat mam jedno wymaganie żeby nie zdradzał są tacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa ;)
przecież wiadomo że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Tromba
Poddajmy analizie zatem kilka typów kobiet. Jako wyznacznik poddam to co nas facetów najbardziej kręci a więc atrakcyjność fizyczna... Kobieta marnej urody bez znaczącej liczby adoratorów = kobieta niskiej wartości, która jest gotowa związać się z facetem przeciętnym lub niskich lotów. Taka niewiasta poleci na faceta co ma jakąś pracę i będzie przynajmniej sprawiał wrażenie gościa z którym może mieć rodzinę i nie będzie jej zdradzał Kobieta średniej urody ze średnią ilością adoratorów = typ niewiasty co to uważa, że jest królową lansu i bounsu. Szuka księcia z bajki znacznie wyżej niż sama się znajduje. Jest to najbardziej pospolita grupa kobiet bez facetów. Jej poczucie wysokiej wartości wynika albo z fałszywym przeświadczeniu z całkiem sporej ilości (prowizorycznie) ilości chłopaków zainteresowanych poznaniem jej. Koleś najebany na imprezie co alk. zaburzył mu percepcję postrzegania atrakcyjności kobiet jest wyznacznikiem jej wartości :-p Kobiety ładne ale nie seksbomby = w większości zajęte. Te co się ostały na rynku są albo po rozstaniu albo maja wyjątkowo paskudny charakter. Znikomy procent tak czy inaczej na rynku Seksbomby = nie dla psa kiełbasa. Zwykle jest to zbyt rasowa suka dla przeciętnego kundla. Wymagania duży portfel, pozycja społeczna i zawodowa. Zwykle bardzo pewne siebie zadzierające nosa. Czy można ją zdobyć bedąc przeciętniakiem? Pewnie, ale wymaga to wyrachowanego podejścia i doświadczenia z takimi kobietami. Na rynku niestety ostały się kobiety z większymi wymaganiami niż cechami, którymi mogą imponować facetom. Naoglądaja się takie seriali i przenoszą potem ta wyssaną z palca fikcję do rzeczywistości. Myślicie że czemu w Polsce się robi więcej seriali niż filmów... Bo każda chce się przenieść na wyspę fantazji, gdzie Mroczek pracujący za barem ma mieszkanie i terenówke a największy pasztet ma bogatego kochanka. Masz odpowiedź autorze postu skąd takie oczekiwania. Mamy po prostu głupie kobiety co im telewizor zlasował mózg!!!! Kiedyś tak nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me and smile for me
A po co byc seksbomba? Mozna byc tez kobieta z klasa. Ja np nie lubie ubierac sie mega seksi tylko, gdy ide do sklepu., zeby wszyscy sie na mnie slinili. I nie mam materialnego i rozczeniowego podejscia do zycia. Kobiety sa skomplikowane i maja rozne charaktery, a wy tak banalnie szufladkujecie... Jak komus w zyciu nie wyszlo, to bedzie jechal po kobietach i mowil, ze kobiety to jedno wielkie plemie. Jest cos takiego, jak prawdziwa milosc i duzo jest dziewczyn, ktore chca tylko kochac, a to juz wasza wina, ze obracacie sie w towarzystwie z rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obracam się w towarzystwie lekarzy a wczesniej studentow med. I zauwazam to samo co Traba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkaaaaa
a ja sie podobam tylko kobietom, nie wiem czemu mezczyznom nie : ((( zagaduja mnie na ulicy ale bardzo rzadko, tak 2 razy w miesiacu i zwykle widac ze chodzi im tylko o seks : (((( dlaczego tak jest? nosze sie normalnie, spodnie i bluzka, nie wygladam jak ladacznica : ( i wydaje mi sie ze jestem ladna, dlaczego nie mam powodzenia u mezczyzn ??? bardzo chce spotkac milosc i stworzyc zwiazek, wcale nie mam dzych wymagan, juz sama nie wiem, czy nie zostac lesbijka, skoro kobietom sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me and smile for me
Nie uwazam, zeby obracanie sie z lekarzami to bylo ''cos''. Znalam duzo studentow prawa i wiekszosc z nich to byla niezla patologia. Nie liczy sie, co studiujesz, ale jakie wartosci reprezentujesz, bo wkuc material to kazdy jeden potrafi. i w ogole dziwie sie wam, ze takie seksbomby, czyli zwykle pusciutkie lansiary z falszywym usmiechem na mordzie sa tak wysoko w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akura
bo faceci polscy to leca na dziwki bo mysla ze taka to jest rasowa kobieta bo za numerek trzeba normalnie zaplacic 200 zl a jak jest jego dziewczyna to ma za darmo, frajer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me and smile for me
Zal mi polskich facetow, ktorzy tak postrzegaja swiat. ciesze sie, ze nie mieszkam w PL i ze nie mam za faceta polaka, ktory sie jara tandetnymi zrobionymi sukami, ktore tutaj w dojczach sa wysmiewane, bo interesujacy mezczyzni pragna kobiety atrakcyjnej, ktora sie potrafi zachowac i nie robi wiochy. Tutaj faceci lubia grzeczne dziewczyny. Ale im wieksze szambo, gdzie wieksza biedota i ciemnogrod, tam sie bardziej jaraja dziwkami heh. Chujowi jestescie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
tromba masz racje aczkolwiek to samo tyczy sie mezczyzn.:) ,,zepsute kobiety naleza do tego rodzaju istot-ktorych mezczyzni nigdy nie beda mieli dosc,, ;) wiec? fifty fifty.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akura
Dziekuje bardzo poprzedniczce za wypowiedz! podnioslas mnie na duchu! to przestaje sie zamartwiac ze nie mam faceta! po prostu polscy faceci to wiesniacy! i leca na taka dorote rabczewska albo natalie siwiec. a jak jest subtelna skromna dziewczyna to sie dla nich nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mof def
akura, dokladnie. ciesze sie, ze podnioslam Cie na duchu. polacy sie lubia tanio lansowac i dla nich taka suka to plus 10 do lansu. a powinni sie wstydzic, ze z taka sie publicznie pokazuja, bo wczesniej ruchalo ja pol miasta. Po prostu zanik wartosci moralnych i sami maja berety porysowane przez media, skoro sie podniecaja sukami. tylko idioci z kompleksami sie jaraja dziwkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me and smile for me
sorki, nick mi sie zmienil. Dziewczyny, badzcie soba. Badzcie oryginalne, pewne siebie i nie dajcie sie presji. Ci, ktorzy pisza takie glupoty i poddaja kobiety tak prymitywnej klasyfikacji, sa bardzo nieszczesliwymi ludzmi. Przeciez dobrze wiemy, ze sie nie dzielimy na takie cztery durne kategorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Tromba
Doda i Siwiec akurat niby mozna zaliczyć do sexbomb, ale nie postrzegałbym ich jako materiał pozałóżkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Tromba
"Przeciez dobrze wiemy, ze sie nie dzielimy na takie cztery durne kategorie." Oczywiście bo każda jak zainteresuje się nią chodź jeden facet rośnie o 100% w lustrze. W oczach facetów niestety nie!!! Zeby nie było...ja tam zdobyłem kobietę z 3 półki, ale ile musiałem sie obijać po innych to tylko moja strata czasu i plemników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me and smile for me
tak wyglada kobieta po udanej operacji plastycznej, zapamietajcie sobie, ze chirurdzy siwiec i dodzi to beztalencia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Tromba
"jesteśmy piękne, mądre, robotne, to i mamy wymagania" Szkoda, że te cechy tak rzadko chodzą w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akura458
ja jestem ladna ale nie seksbomba i serio tych facetow jakos nie widac, chyba ze sa beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a jestem ladna ale nie seksbomba i serio tych facetow jakos nie widac" a to trzeba wyjść i się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za to
w ogóle się chyba nie podobam mężczyznom a za to kobietom!!! porażka jakaś, chyba blondynki nie są już w modzie bo ja mam same falstarty:( mam mieszkanie wykończone i stała pracę, szerokie biodra i wąska talia niby pożadane atrybuty kobiecości, i co???? każdego co spotykam to albo zajęty albo lubi niskie grube farbowane brunety albo ktoś nagada na mnie jakiś głupot i się zniecheca... porażka po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×