Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawkaaa020

kameralny slub w zakopanem jak to zorganizowac co polecacie

Polecane posty

Gość truskawkaaa020

Planujemy cichy slub w zakopanem my i swiadkowie potem po slubie jakas kolacja co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkaaa020
Ponawiam pytanie nie mam pojecia jak sie do tego zabrac w ktorym kosciele wziasc slub ani jaki hotel lub pensjonat wybrac myslelismy zeby tam zrobic plener tego samego dnia ale nie wiem od czego zaczac to organizowac chcemy zeby odbyl sie w lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkaaa020
Pomoze mi ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gaga 20
Mi sie podobaja takie sluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananaaa
Plener widziałam na Kasprowym, ale to następnego dnia, bo jak ślub będzie o 16-17stej, to nie wyrobicie się. Jest mnóstwo małych kapliczek, gdzie można wziąć ślub, choćby Jaszczurówka albo ta w Dolinie Chochołowskiej (i właśnie tam możnaby zrobić plener).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy76
Ja byłam na przyjęciu weselnym w Zakopanem tzn zimna plyta,obiad i placek zbojnicki w karczmie Siuchajsko.Kapela góralska grała i każdy zadowolony. tylko ślub mieli na Chramcowki i żałowali że nie załatwili sobie ślubu w Sanktuarium na Krzeptowkach ale tam można załatwić tylko w tygodniu , bo ta karczma jest bez mała na przeciwko więc wszędzie na nogach a na noclegi w apartamencie też blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów pomarańczowo
A skoro planujecie ślub w lato, to może po prostu pojedźcie teraz na kilka dni do Zakopanego i popatrzcie, gdzie by wam się dopytało, zapytajcie o dostępność terminów, opłaty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
hej, a moze zamiast wiecznie zatloczonego i oklepanego zakopanego to wziac slub na Bachledowce kolo Zakopanego? Widoki i klimat przecudne! tam slub bral np Kamil Stoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyxxx
zakopane to oklepane miasto ale dla skończonych kretynów dla których jedyna atrakcja to krupówki :O autorko super pomysł trzymam kciuki żeby wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
tak naprawdę jestem z wygwizdowa górnego k. wawy zapomniałam, że tutaj IP można sprawdzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empece
do slubkalubka autorka prosiła o prośby dotyczące kameralnego slubu w zakopanem więc nikogo nie obchodzą twoje opinie na temat tego czy to miasto jest oklepane czy też nie bo sądząc po liczbie osób przyjeżdżających do tego miasta jakoś nie widać aby było takie fuj i ble. Pewno jesteś jakąś zgorzkniałą babą, której nic w życiu nie wychodzi stąd ten jad i frustracje. autorko może poszukaj na stronach w ten deseń : http://www.lokale-wesele.pl/lokalizacje/miasto/Zakopane.html fajnie byłoby gdybyś pojechała tam z narzeczonym np na weekend i obadali co nieco. Hotel Crocus osobiście mnie zauroczył w zimie :) jestem ciekawa co zorganizujecie, powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorska turystka
Zakopane to piękne miejscem, ale rzeczywiscie dla niektorych Zakopane i urok Tatr konczy sie na spogladaniu na gory z dolu z knajpy popijajac browara, a wszystko zaczyna sie na tlocznych krupowkach, a konczy co najwyzej na wjeźdzcie kolejka na gubalowke, bo nawet ta gorka dla niektorych jest za duzym wyzwaniem. Gor prawdziwych nie widzieli, pieknych miejsc tez, a zakopane oklepane i nudne, bo nic nie widza o miejscu tym i pieknych zakatkach. Dla mnie wyjazd do Zakopanego nie sprowadza sie tylko do samego miasteczka, i jezdze tam od 6 lat regularnie na tydzien co roku i nadal sa miejsca, ktorychg nie widzialam, a bardzo chce zobaczyc. Zycia nie starczy by poznac cale Tatry, co roku odkrywam cos nowego i nigdy mi sie nie znudzi. Pozdrawiam prawdziwych milosnikow Tatr i Zakopanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slubka
Tobie się nie podoba, a innym tak i skoro para narzeczonych postanawia wziąć ślub właśnie tamto znaczy, że jest to idealne miejsce dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empece
Kobieto po pierwsze po co w ogóle wypowiadasz się w temacie który cię nie interesuje? Autorka pyta o Zakopane więc trzymajmy się Zakopanego. Nikogo nie obchodzi co myślisz o tym mieście, jeden woli pomidorową drugi ogórkową. gorska turystka- zgadzam się w zupełności. Co roku jeżdżę do Zakopanego ponieważ uprawiam turystykę górską i dla mnie Tatry są idealnym miejscem do tego. Mój wyjazd nie ogranicza się do Krupówek ponieważ nie na tym polega moja wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
No witaj:) Nasze wesele robiliśmy w Zakopanem w miejscu o wdzięcznej nazwie – Siuchajsko ;-) Mają tutaj dwie sale większą i mniejszą, na górze i na dole, do tego miejsca noclegowe dla kilkudziesięciu osób. Może tutaj popytaj o rezerwację. Menu bardzo fajne, urozmaicone, dużo regionalnych potraw, wszystko smaczne. Cała oferta i przykładowe menu masz na ich stronie www.siuchajsko.pl . Jak nie macie czasu, żeby szukać orkiestry, to oni się tym mogą zająć. Mili ludzie, z sercem na dłoni. A cenowo bardzo przystępnie jak na to, że restauracja jest na Krzeptówkach w Zakopanem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawde cudowny pomysl takie przyjecie az mi dech zapiera na mysl 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90
Ja polecam osobę, p. Pawła która zorganizowała nam ślub i wesele (wymarzony ślub i wesele!!!) w Zakopanym, było to piękne kameralne wesele. Ja i mój mąż mieszkamy poza granicą Polski i p. Paweł pomógł nam przygotować całą uroczystość. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za CAŁĄ organizację, dlatego polecam pana Pawła. Kontakt 783669317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Siuchajsko przy Ul. Krzeptówki 49. Ja byłam zadowolona,a też nie mieliśmy jakiegoś dużego wesela. Polecam tobie ze względu na dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieńka19888
Dla nas wymarzony jest kościół oo. Bernardynów pod wezw. św. Antoniego. Byliśmy w Zakopanym, poznaliśmy się na szlaku a w tym kościele nasza miłość rozkwitła. Zaproszenia z suszonymi kwiatami na na naszą uroczystość wykonała Pani Agata z Galeria-ach, było prosto i rustykalnieale z klasą. Uwielbiamy Zakopane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziaa
Idealnie będzie pasować karczma szymaszkowa (http://www.szymaszkowa.pl) my jestesmy z tego miejsca bardzo, bardzo zadowoleni :) Cudowna atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuciakowska
Karczma szymaszkowa (szymaszkowa.pl) i nawet się nie zastanawiaj - cudowne miejsce. Byliśmy tam na weseli mojej siostry i się zachwyciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecamy, bo w Zakopanem nie będzie kameralnie. Poza tym będzie drogo. Jeśli chcesz w kościele, to musisz płacić za licencję, dodatkowo w kościele w Zakopanem. Poza tym noclegi dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć. Pomysł fajny, ale realizacja dość trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaje mi się, żeby realizacja była trudna a tym bardziej droga, ogólnie realizacja ślubu i wesela to wydatek ale myślę że ceny takie jak i w pobliskim Krakowie albo i niższe, moja siostra robiła w Zakopanem bo mąż jej własnie z tatrzańskich rejonów, zabawa była w karczmie szymaszkowa i było cudownie, pysznie i bardzo nastrojowo a za kwotę znacznie mniejszą niż jak się dowiadywała o parę sal w Krakowie właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna9009
Ja też polecam hotel Kasprowy na wesele, może nie było to kameralne wesele ale myślę że do każdego podejda tak samo profesjonalnie. Jedzenie przepyszne i serwowane i to na bufetach, do tego tort na miejscu robiony wg moich skomplikowanych zachcianek, widok na Tatry pierwsza klasa, apartament na górze też z widokiem. Wszystko, wszystko super i na najwyższym poziomie. Polecam! www.kasprowy.pl/wesela-w-mercure-zakopane#/imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscowa
Polecam skorzystanie z usług wyspecjalizowanych firm, by Para młoda mogła zająć się sobą, a nie organizacją przyjęcia. Link do jednej z takich firm www.wesele.w-zakopanem.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia6789
Witam wszystkich wszystkich:) bardzo chciałabym wziąć ślub w górach Zastanawiamy się nad kaplica w jaszczurówce, kościołem matki boskiej częstochowskiej w Zakopanem i parafia matki boskiej szkaplerznej w witowie Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat tych kościołów albo orientuje się w wysokości opłat za śluby tam? Dodam, że nie jesteśmy z powyższych parafii ale bardzo zależy nam na ślubie w małym górskim kosciolku W tym miesiącu planujemy podjechać i dowiedzieć się na miejscu jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia6789 mam podobną sytuację, odwiedzaliście już może te kościółki? Napisz, proszę co udało Ci się dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia6789
Tak odwiedziliśmy:) ślub mamy witowie w czerwcu Ten kościół wydał nak się najlepszym wyborem. Termin zaklepany i reszta przygotowań w trakcie :) jeśli chcesz wiedzieć coś konkretnego pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×