Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

Godzina ceremonii kościelnej

Polecane posty

Gość TakaONA89
My mieliśmy ślub o 14 i powiem Ci że byłam bardzo zadowolona bo w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina ślubu
Mamy na godzinę 16 a wesele po kościele czyli ok 17.30 będziemy na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina ślubu
a może na 18 dojedziemy na sale, fotograf pewnie będzie chciał jeszcze zrobić grupowe zdjęcia, życzenia od osób które nie są proszone na wesele to może zejść dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16,30
My slub mamy 0 16,30. Godzinna msza i zyczenia, potem dojazd pewnie okolo 18, 30 dotrzemy na sale. Pierwszy toast, obiad i 1 taniec i wesele pelna para pewnie kolo 20 sie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
my mamy ślub o 14 ,więc myślę że o 16 będziemy na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w róznych rejonach Polski zwyczaj "ślubowania" ma inną godzinę, w centralnej Polsce najcześciej spotykam godziny popoludniowe, najpopularniejsza latem to godz. 17- 17:30. Zimą wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli slub jest z pełną mszą to od czasu rozpoczęcia ceremonii do przyjazdu na salę Pary Młodej (wiadomo, ze przyjeżdżają młodzi jako ostatni na salę) trzeba liczyć 1,5 - 2 godziny, bowiem na względzie trzeba miec jeszcze odległość sali od kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuczak
ja uważam, że na jesieni można wcześniej ale latem to minimum 16sta. Biorą taki ślub o 13, wesele startuje koło 15-16 a koło północy ludzie się zbierają bo są po prostu zmęczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowa.biedrona
To na którą godzinę jest ślub zależy od młodych. My mamy na 15. Jak ostatnio byliśmy u księdza mówił że możemy jeszcze zmienić godzinę, na wcześniejszą lub późniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy ślub o 17, ale tego samego dnia ślub brały w naszym kościele jeszcze 3 pary i pierwszy ślub był o 16 a ostatni o 19, jak dla mnie trochę za późno . A czasu rozpoczęcia wesela nie podawaliśmy, mówiliśmy po prostu na sali że ślub jest o 17 i oni sami już wiedzieli na która dokładnie szykować sale. W moim regionie śluby zazwyczaj są o tych godzinach, kiedyś tylko byłam na takim co był o 14 ale to niedziela była. Niestety jak ktoś pisał wcześniej goście już ok 12 byli padnięci i po torcie już większość się zebrała do domu. Poza tym czasu do oczepin było dużo i zespół musiał wtedy wymyślać różne zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×