Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

dwudziestolatkowie...

Polecane posty

Dlaczego o dwudziestoparolatkach jest opinia, że są niepoważni, że na niczym im nie zależy, że chcą się tylko bawić, imprezować, o niczym nie myślą poważnie. Znam wiele osób w tym wieku, którzy mają już rodziny albo są chociaż w stałych związkach. Jak myślicie: skąd taka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zakładasz drugi taki sam temat, skoro na tamtym otrzymałeś odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tamten został rozbity przez jakiegoś trolla, jak pewnie zauwazyłaś. Większość osób nie będzie zadawać sobie trudu, żeby wchodzić na takie tematy. P.S. Doceniam Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
a tak jest? nie zauwazylam takiej tendencji... ale moze ja po prfostu na to nie zwracam uwagi..milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w skarpetkach.
nie wiem skad ta opnia. jakos rzadko sie z taka spotykam. kazdy zyje jak chce. jesli majac 20 lub wiecej lat ktos sie decyduje na rodzine to jego sprawa. jesli ktos chce imprezowac, zyc dla samego siebie to tak zyje. nie widze w tym zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np dziewczyny mające koło 30. nie interesują się dwudziestoparolatkami, bo- jak twierdzą- nastawieni są oni wyłącznie na imprezowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaarwena
za to faceci nie tylkjo po 30stce ale i starsi chetnie zwracaja uwage na dwudziestolatki... jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż każdy lubi młode dziewczyny. Myślę, że może niedługo więcej 30-latek będzie chciało się zadawać z 20parolatkami... Korzyści mogą być obopólne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot w skarpetkach.
kobiety wola starszych, mezczyzni mlodsze. zawsze tak bylo i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zachodzie jest już taka tendencja, że jest sporo związków kobiet z młodszymi facetami. Mam 25 lat i podoba mi się wiele 30latek bardziej niż 20latek ... Znam chłopaków, którzy mają podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także 30latki: jak chcecie wyrwać 20latka na imprezie, nie powinno być problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem gdzieś, że u kobiet największa ochota na seks jest mniej więcej w wieku około 30 lat. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruchź,
ja byłem już w miarę poważny od mniej więcej 15-16 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruchź,
naprawdę nie bawiły mnie młodzieżowe rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×