Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Redds sun

Paraliż senny doświadczył ktoś?

Polecane posty

Witam , mam obecnie 20 lat , a pierwszy paraliż miałem w wieku 18 lat w dniu wyjazdu z dziewczyną na weekend do innego miasta , stresowałem się tym i musiałem zdecydowanie jak na mnie położyć się bardzo wcześnie około 22 i od tamtej pory mniewam regularnie paraliże senne , prawie zawsze mam paraliż senny gdy zasypiam na plecach , potrafie mieć 2 paraliże w przeciągu 2 dni . Mam problemy ze snem już kilka lat ,potrafię przyjść zmęczony po jakiejś pracy fizycznej , lecz gdy się tylko położę to już mi się odechciewa spać, codziennie przed snem dużo myślę. Dziś znowu dostałem paraliżu sennego , a dawno go już nie miałem  (ok. 3 miesiące) . U mnie paraliże wyglądają tak że jakby śnie albo myślę że śnie , zawsze mam jakiś inny sen który powoduję u mnie paraliż senny , sen jakby toczy się normalnie gdy nagle postacie lub po prostu ja przestają się ruszać i w tym samym momencie słyszę jakiś dźwięk który , aż uciska mi głowę i wtedy już się przebudzam , lecz nie mogę się ruszać a dźwięk dalej występuje,  jedynie co mogę zrobić to mogę wywołać jakiś dźwięk bardzo cichy z gardła, dziś mi się udało i pierwszy raz tym dźwiękem obudziłem dziewczynę swoją , tak to zazwyczaj próbuje poruszać palcami u stopy. Wiem ,  że trochę się rozpisałem ale zaczyna mnie to martwić juz i pytanie czy był ktoś z tym u np neurologa? Lub u jakiegoś specjalisty w zaburzeniach snu ? Bo chciałbym zasnąć jak czlowiek na plecach , już mnie barki bolą od spania na boku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem czasami coś takiego , jestem we śnie i widzę dom z pozycji leżenia  i zaczynam się dusić.  Wydaje mi się że umieram we śnie a nie mogę się obudzić  , i się zrywam i wszystko ok . Taki stan mam czasami nad ranem czesto , nie miłe to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak miałam nie raz najczęściej w dużych sytuacjach stresowych. Pierwszy raz w wieku 10 lat jak modliłam się przed snem o swoja śmierć bo się wtedy czułam źle psychicznie. Niby się obudziłam leżałam pod kołdrą i ktoś mnie dusił. Nie widziałam tej postaci tylko czułam jak ktoś zaciska kołdrę na mojej twarzy. Powiedziałam że jednak chcę żyć i przestało. Innym razem widziałam kolory czerwono białe i słyszałam bicie serca. Innym spałam i słyszałam głośne tupanie ( mój kot tak często biegł do mojego pokoju i na mnie skakał na łóżko) ale wtedy kota nie było w domu a te tupanie było głośniejsze jakby to biegł koń. Nagle poczułam ból i ucisk na klatce piersiowej i uczucie jakby mnie ktoś rozrywał pazurami. I tylko kątem oka cień. Leżałam na plecach, głowa odwrócona w stronę pokoju. Widziałam drzwi i tak się potem obudziłam. Myślałam wtedy że diabeł chce mnie opętać. Innego razu po śmierci wujka miałam uczucie że ktoś się kładzie na łóżku za moimi plecami ale nie mogłam się odwrócić słyszałam tylko taki mechaniczny jakby  robota głos. który mówił moje imię. Innym razem po śmierci babci widziałam jak pokój oblazły mrówki. Po lekach uspokajających czułam jak głowa spada mi z poduszki a potem ta poduszka spada na mnie. Ta poduszka była w moim odczuciu ciężka i twarda. A ja spadają jakbym spadała w dół. Potem już nie mogłam zasnąć całą noc. Jeszcze parę razy widziałam pokój i cienie. Słyszałam wiertarkę, piłę i inne takie mechaniczne dźwięki. Dusiłam się nie mogłam się poruszyć ale wtedy już wiedziałam że to to i modliłam się na uspokojenie. I przestawało ale mimo tego za każdym razem w chwili tego co się działo bałam się że umieram. Dobrze że nie widzę postaci bo wtedy bym się bardziej bała. Tylko dźwięki , cienie, duszenie i to co czułam na ciele, dotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz w zyciu miałam cos takiego, btlam wtedy w podstawowce i myslalam ze umre ze strachu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi się, kiedyś po stresującym dniu miałam jednej nocy 6 epizodów paraliżu. Dobrze jest waalczyć ze stresem bo w wielu przypadklach paraliż nocny jest wyzwalany głównie przez napady stresu:

https://loremvit.pl/produkt/lekka-glowa/

 Od siebie polecam Loremvit lekka głowa, nie wiem czy znacie środek ale ma bardzo dobre działania na zredukowanie stresu. Dodatkowo są to zioła, tak wiec są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×