Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3ddddddjtppjjmdjjggmwwjajpp

życie przecieka między palcami

Polecane posty

Gość ff kuks
może napiszesz coś więcej o swoim życiu, czym jestes taka zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w małżeństwie można czuć się samotnym jeżeli nie dopasują się charakterami hmmm ile masz już lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff kuks
też jestem po ślubie, mam męża ale tak naprawdĘ też nie jestem szczęśliwa mimo że jestem młoda i jakby się to wydawało CAŁE ŻYCIE PRZEDE MNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba brakuje porozumienia i zrozumienia sporo też w tym mojej winy nie umiem pozbyć się żalu, urazy no i nadzieję już straciłam nie chce po raz setny próbować, żyć nadzieją że coś się zmieni i po raz setny się rozczarować. przyzwyczaiłam się chyba, że tak musi być, że taka kolej rzeczy czasem dochodzę do wniosku, że może zbyt wiele oczekiwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rghgjiou
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zbyt wiele czyli jakie miałaś oczekiwania ??? Każdy ma prawo do szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym dla ciebie byłoby szczęściem ?? widocznie problemy życia zabiły w was wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkas
heheh to tak jak ja :P witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli musisz pomyśleć ....co by cię tak naprawdę uszczęśliwiło dlaczego czujesz się niespełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ona
wiesz jak czytam Twoje wypowiedzi to tak jakbym o sobie czytała, też jestem nieszczęśliwa, niespełniona tyle że z innego powodu, ale wydaje mi się wszystko bez sensu, nie umiem sobie znaleźć zajęcia które by mnie zainteresowało, ciągle myślę o tym że mogło być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy w małżeństwie kończy się intymność to szara codzienność jest coraz trudniejsza do udźwignięcia bardzo go kocham, nie kłócimy się, pomaga mi w domu, ale na nasze pożycie intymne składa się przytulanie, pocałunki, które z namiętnością nie mają nic wspólnego i trzymanie się za ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kka taka ja
ostatnoi jak mówiłam ze mi zycie ucieka miedzy palcmi /obok mnie to tak sobie wykrakałam ze poznałam gościa i się zauroczyłam a mam męża idziecko i niszcze sobie zwoje zycie na własne życzenie masakra co przechodze gośc nie zdecydowany maz ninstop krzycxy dxiecko płacze a aj się miotam nie zycze nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×