Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewaaaaaaaa

Tabletki anty utrudniają odchudzanie?

Polecane posty

Gość ewaaaaaaaa

Od tygodnia sie odchudzam i ćwiczę, ale nie widzę nawet najmniejszego rezultatu. Biorę tabletki Regulon, może to przez nie nie chudnę? Kiedyś jak dwa dni mniej jadłam to od razu miałam płaski brzuch a teraz jak był balon tak jest nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Balon to masz gdzie indziej zamiast pewnego organu. Przez tydzień to można się odwodnić a nie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Zmiany hormonalne mogą powodować zatrzymanie wody więc nie "chudniesz" . Tajemnica wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Masz jeszcze jakieś mądre pytania ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka2012wrzesień
Idź do specjalisty, niech Ci wyjasni po jakim czasie od rozpoczęcia odchudzania widać efekty..bo na pewno nie po tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
W takim razie jestem coraz bardziej przekonana żeby założyć sobie wkładke antykoncepcyjną miedzianą żeby te durne hormony mi nie przeszkadzały w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Odwodni się, dostanie zakrzepicy po regulonie , trafi z udarem do szpitala i będą jej zmieniać pampersy do konca marnego życia , tak się skończy odchudzanie idiotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Nawet do niej nie dociera że to nie wina tabletek :D:D:D:D żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kturuebscc
Utrudniają odchudzanie. Jak biorę tabsy ciężko mi zrzucić nawet o,1 kg nawet jakbym nic nie jem. Jak jest 7-dniowa przerwa to wtedy szybciej mi spada waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
Boże wy mnie w ogole nie rozumiecie. Może przetłumaczę jeszcze raz. Nie chodzi mi o to ze od razu w tydzień chcę schudnąc 5 kg, chodzi o to że dawniej przy ograniczeniu jedzenia i niejedzeniu np po 18 po kilku dniach miałam już fajny płaski brzuch a teraz nic- żadnych efektów. Może to rzeczywiscie woda w organizmie bo mam też ogromne boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
Do ciekawe: Nie wyzywaj mnie od idiotek jak nie rozumiesz tematu. Widocznie nie używasz tabletek ze nie wiesz o co chodzi. Jest cięzko schudnąć i na pewno nie tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
WODAAAAAAAAAA tłuszcz nie znika w dzień ani tydzień, musiała byś się przywiązać do bieżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Dodatkowo estradiol moze powodować odkładanie tłuszczu :D taka już natura jest że kobieta tu i tam ma więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
No chyba tłumaczę że nie chodzi mi o spalanie tłuszczu bo wiem że tak szybko nie zniknie. Chodzi o kompletny brak rezultatów, brzuch mam jak napompowany, boczki wylewają się ze spodni, masakra.... I ten cellulit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
okokokokook a jakie bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Ehhhh ten estrogen, jajniki sobie wychlastaj :D:D:D to dopiero będa efekty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
Tak, tylko że to pewnie o wiele dłużej trwa.. Koleżanka ostatnio założyła sobie wkładkę miedzianą i bardzo sobie chwali, jest dość pulchną osobą i nie mogła schudnąć podczas brania tabletek a teraz waga leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam różne sposoby odchudzania, masa moich koleżanek bierze tabletki, masa kobiet chodzacych ze mną na siłownię też. Jakoś chudną. Jakoś trzymają wagę. Są diety i diety, ćwiczenia i ćwiczenia. Ja spiralę miałam, nagorsza rzecz jaką mogłam sobie zrobić, po pół roku katorgi wyciagnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirala to nie jest jakiś magiczny środek odchudzający. Swoją drogą od dawna ci się tak robi? Dlaczego wcześniej nie ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
Teraz postanowiłam wreszcie wziąć się za siebie, bo córka już podrosła (ma roczek), wcześniej nie miałam czasu ani siły (wiecznie coś do zrobienia przy dziecku, problemy z blizną po cc). Może to też wina tego że po ciąży organizm już jest inny, kiedyś miałam dobrą przemianę materii, teraz wieczne zaparcia i wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaaaawe
Zaparcia i wzdęcia to efekt uboczny CC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz piszesz o tym, masz odpowiedzi. Poza tym ciężko wrócić z brzuchem do normy po porodzie, ciało się zmienia, organizm się zmienia. Cudów nie ma. Ćwiczysz tydzień ciało któremu, nie dawłaś nic przez około 2 lata. Dziwisz się, że nie ma większych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaaaa
W sumie racja, po pierwszym i drugim dniu biegania i jeżdzenia rowerem miałm takie zakwasy że nie mogłam wstać z łóżka. Mam nadzieję że jakoś powoli dojdę do dawnej wagi i kondycji a przede wszystkim wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyglądem może być różnie :D. Ale waga, rozmiary na spokojnie, nie ma się co ściskać, ze już natychmiast. Skóra np. u mnie nie wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×