Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara mgła

Faceci wolą szare myszy!!!!!

Polecane posty

Gość szara mgła

Panowie, czy to tak jest, że podziwiacie zaradne, pewne sebie, zadbane kobiety a za żony bierzecie sobie szare myszy? Obawiacie sie później konkurencji?? Czy boicie sie być zdominowanymi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurencja, dominacja? - o czym Ty piszesz? Czy związek nie opiera się na miłości, współpracy, kooperacji, bliskości - po to, by żyło się szczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na żony chcemy porządne kobiet
y takie które się nie szlajały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ktorzy;-) Rezczywiscie wiekszosc Polakow wydaje sie isc na latwizne w tej kwestii - szara mysz latwiej poderwac/latwiej jej zaimponowac itd. aczkolwiek racja, ze pozory moga mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare myszki najlepsze na zony
latawice i puszczalskie tylko do zaliczenia ewentualnie nadaja sie do burdelow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudacznicy nie cierpia
urodziwych,ambitnych,wyksztalconych i pracowitych kobiet nie wszyscy wybieraja szare myszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos ma tutaj problem z deduckja wnioskow;-) " [zgłoś do usunięcia] szare myszki najlepsze na zony latawice i puszczalskie tylko do zaliczenia ewentualnie nadaja sie do burdelow" szare mysze to nie sw. dziewice, a pewne siebie moga byc dziewicami (jalei taki maja swiatopoglad np.;-) ale gdy rzeczywistosc nas przeraza bo nie mozemy jej objac swoim rozumkiem, lepeij ja sobie schemtami uporzadkowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
urodziwych,ambitnych,wyksztalconych i pracowitych kob prosze bez zartow, nie ma takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare myszki najlepsze na zon
" urodziwych,ambitnych,wyksztalconych i pracowitych kobiet" Mowimy o polkach a nie z innych krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie w końcu z tym "faceci wolą takie" "Panowie jakie wolicie kobiety?" Kurcze, przecież to logiczne, że co facet to gust, jeden woli wysoką drugi niską, jeden pewną siebie a drugi tajemniczą. Nie wiem po co Wy gadacie takie pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szare myszki najlepsze na zon " urodziwych,ambitnych,wyksztalconych i pracowitych kobiet" Mowimy o polkach a nie z innych krajow " a co to znaczy pracowita?;-) w sensie, ze w pracy wydajna?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"ale gdy rzeczywistosc nas przeraza bo nie mozemy jej objac swoim rozumkiem" A ty nam ją łaskawie objaśnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szare myszy wolą nieśmiali , zakompleksieni chłopcy - a nie mężczyźni.. szara mysza to żadne wyzwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szare myszki najlepsze na zon " urodziwych,ambitnych,wyksztalconych i pracowitych kobiet" Mowimy o polkach a nie z innych krajow" pracowita? znaczy sie w pracy wydajna, tak?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"ale gdy rzeczywistosc nas przeraza bo nie mozemy jej objac swoim rozumkiem" A ty nam ją łaskawie objaśnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare myszki najlepsze na zon
kobieta to rzecz nabyta wole malym nakladem srodkow zdobyc niz imponowac chuj wie ile czasu te "urodziwych,ambitnych,wyksztalconych i pracowitych kobiet" no i jeszcze dochodzi kwestia jezyka bo w polsce takiej nie uswiadczysz :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Tak, wybieramy szare myszy, bo boimy się konkrencji i nie chcemy zostać zdominowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szare myszy są kulturalne
pracowite, wrażliwe, czułe, troskliwe, zaradne, wierne długo by wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Po co facetowi pewna siebie i niezależna kobieta? Takie zazwyczaj mają przewrócone w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę pewna siebie i zaradna
może być na tyle by nie trzeba było ją za rączkę wszędzie chodzić jak z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver "szara mysza to żadne wyzwanie..." Mylisz się, przelecieć latawice łatwo a szara mysz się tak szybko nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
ja z pozoru moge sie wydawać szarą myszką,bo sie mało odzywam,mało udzielam towarzysko,stoje z boku,ale nie jestem wcale jakąś mameją co to by poleciała na każdego co by na mnie spojrzał,a wręcz przeciwnie.Jestem samotniczką,mam swoje wymagania,nikomu sie nie podlizuję. Nie ma u mnie szans facet z podejściem "wyrwe sobie łatwą sztukę" ani "wyszalałem sie to moge szukać przykładnej żoneczki". Niedoczekanie jakieś,facet będzie sobie "zaliczał" dla zabawy panienki a potem startował do porządnej kobiety. Albo mu sie wydaje że jest niewiadomo kim i każda kobieta powinna z podniecenia sikać na jego widok. Większość facetów to frajerzy,wole być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
Większość facetów to frajerzy,wole być sama wszystkie kobiety to frajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
a poza tym zbytnio szufladkujecie ludzi. Jedna szara mysz da sie wyrwać jak ją ktoś poderwie inna nigdy sie nie da.A kolejna nie będzie wcale szarą myszą bo nie każda która jest spokojna to szara mysz.A jeszcze następna okaże sie lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Szara mysz nie musi być trudna. Łatwa panienka też może być szarą myszą, chodzi tu o cechy charakteru. Po prostu faceci boją się niezależnych i pewnych siebie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
czyli o jakiej? może uściślijmy co oznacza w ogóle określenie szara mysz. Jak dla mnie to osoba zakompleksiona potulna uległa ponura i nieciekawa. ALe jeśli dla kogoś to każda która jest spokojna,ma kilku sprawdzonych przyjaciół a nie stado znajomych no to...chyba za duże uogólnienie.Bo od razu sie zaczyna komuś wydawać że taka osoba ma te cechy które ja uznaje za cechy szarych myszy,a może sie okazać zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
a no właśnie.Nie jest powiedziane że osoba bez znajomych w jakimś otoczeniu jest niepewna siebie.Może nawet wyżej sra niż dupe ma i po prostu nie lubi ludzi,olewa ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×