Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sliwka i rababar

Jakie imiona teraz są nadawane dzieciom??

Polecane posty

Gość sliwka i rababar

Witam, zastanawiamy się z mężem nad imieniem dla naszej córeczki, nie chciałabym aby mała miała potem w grupie 5 dziewczynek o takim samym imieniu. Piszcie imiona jakie noszą wasze dzieci bądź dzieci znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahomet321
Pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10. ZOFIA 9. NATALIA 8. OLIWIA 7. ALEKSANDRA 6. AMELIA 5. WIKTORIA 4. JULIA 3. ZUZANNA 2. MAJA 1. LENA (kolejność od najmniejszej ilości do największej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda9202
no gratuluję tym u gory, ladnie sie wasze dzieci nazywają. Moje dzieci to Matylda i Mikołaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław 1948
Kupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrhurkhrkjhrkjhrkj
ja bym dała jakieś religijne imie, żeby dziecko miało patrona np. Anna, Maria, Weronika, Jan , Marek, Mateusz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka i rababar
karmelowa dzięki :* my mysleliśmy nad imieniem Maria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrhurkhrkjhrkjhrkj
te dziwaczne imiona nie mają nawet normalnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że parę lat temu był przeogromny szał na m.in Wiktorię, Julię, Nikole, Zosie.. Wiktoria i Julka ładne ale od tych pozostałych do rzygać się chce :D Ja mam na imię Natalia i kiedy przychodziłam na świat to imię występowało dosyć sporadycznie, bynajmniej w moim regionie. Teraz widzę że jest coraz bardziej rozchwytywane, ale dla mnie nadal jest brzydkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka i rababar
Natalii jest sporo, wierz mi :) u nas odpada chocby z tego wzgledu ze mezowi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda9202
imie Matylda nie musi sie wszystkim podobac, ale i tak jest o niebo ladniejsze ni Natalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że teraz jest sporo ;) myślę, że najlepiej dać imię które będzie ładne, które będzie miało swój urok, nie tak jak np. Nikola, Dżesika czy Vanessa :O np. imion Julia, Maja, Lena, Oliwia jest od groma ale są ładne, nie jakieś wymyślne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się ostatnio podobają Nina i Sara :P nic specjalnego i może się większość nie podobać ale jak dla mnie mają coś w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka i rababar
Sara mi się nie podoba, kojarzy mi się z imieniem dla psa, natomiast Nina to bardzo ladnie imię ale niestety siostrzenica mojego męża ma tak na imie a nie chcemy powielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba twoja propozycja Maria- klasyczne imię i piękne, chociaż nie cierpię jak ktoś mówi Maryśka- wtedy nieładnie :P Sara też mi się podoba, jest to imię biblijne , ale oczywiście większość ludzi powie,że "psie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. to może napisz parę imion które mniej więcej u was wchodzą w grę, to pogadamy, doradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaprzezduzeef
podoba mi sie imie anastazja (zdrobnienie nastka, nastusia), i chyba nie jest takie popularne jak amelka czy julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja była nauczycielka z liceum, młoda kobieta ze 30 lat, miała córeczkę o imieniu Elena :D nawet mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gład
A co myślicie o imieniu Marlena? Jest dość rzadkie bynajmniej w moich okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mieszkam za granicą
I tu jak słyszę twardo wymawiane WIktoria to od razu wiem że polka woła córkę :D (nikt nie nadaje tu takich imion) natomiast bardzo popularne są : Sofie (Zośka) , Leonie (Leonia), Anabel, Emily (Emilka) , Claudette (Klaudyna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena - z pozoru wydaje się ładne i eleganckie, ale dla mnie brzmi trochę tandetnie... może mam takie odczucie, bo znałam dziewczyny o imieniu Marlena i ich styl, sposób bycia nie różnił się niczym od typowej wieśniary. i to były nie tylko małolaty, ale też dorosłe kobiety (jedna była moją nauczycielką :P) a co do Anastazji to mama bardzo chciała mnie tak nazwać, ale ojciec się nie zgodził :P i chwała mu za to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córcia ma
na imię Aleksandra zdrobniale Ola Olcia Olenia itp. mówimy i nam się bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka i rababar
no najbardziej podoba nam się Maria. ładne, eleganckie imię. Podoba nam się jeszcze: -Ewa - piękne, klasyczne, ponadczasowe - Anna - to samo co u góry - Izabela - mnie się podoba to imię -Nina jest super ale zajęte u nas w rodzinie więc odpada -Aleksandra - mężowi się podoba a mi tak sobie -Olga - to z kolei mi się podoba a mężowi tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka i rababar
Marlena? oj nie nie, ani mi ani mężowi się nie podoba, dla mnie to takie imię z tej półki co Marzena, Renata. Trochę tandetne i ogolnie nieladne. Anastazja - dla mnie ok, ale mąż za nic się nie zgodzi bo to imie nie podoba mu sie w zadnej formie ani Anastazja ani Nastusia ani nijak. Elena - to dla mnie zbyt egzotycznie, moze gdybysmy zyli w Hiszpanii to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa niby ponadczasowe ale mi się średnio podoba, dla mnie takie bezpłciowe, bez wyrazy Iza w polskiej wersji jest brzydkie, w wersji angielskiej Isabella brzmi pięknie Nina faktycznie super :) ale przecież nic się nie stanie jak nazwiecie tak samo, ja bym tak na to nie patrzyła. u mnie w rodzinie są chyba 3 Magdaleny i nikomu to nie przeszkadza. Nina jest najładniejsze z tych co wymieniłaś i szkoda by było zmarnować przez to że jakaś dziewczynka w rodzinie ma tak na imię ;) Aleksandra brzmi ładnie i dostojnie ale Ola to już okropnie oklepane, po za tym jest ich mnóstwo Olga nie. takie moje skromne zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia częstochowa
Najpiękniejsze imię dla dziewczynki to kornelia :) tak nazwie swoją córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×